Bardzo dobry1 opinia100% poleceń
8.6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Alpenkrone

Kod oferty: WAK587125
Kod oferty: WAK587125
obiekt, budynek główny, zwiedzanierestauracja, kawiarniapokój, apartamentpokój, apartamentteren hotelu, kawiarniarecepcja / lobby, teren hotelurecepcja / lobby, kawiarnia
obiekt, budynek główny, zwiedzanie
restauracja, kawiarnia
pokój, apartament
pokój, apartament
teren hotelu, kawiarnia

Promocja

Skipass w cenieSkipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Opis oferty

Region: AmadeOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK587125

Miasto

Filzmoos

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Urokliwy 4-gwiazdkowy Hotel Alpenkrone znajduje się w pięknej okolicy przy samym lesie, ok. 1,5km od centrum miejscowości Filzmoos i kolejki górskiej Papageno-bahn. Do wyposażenia obiektu należy recepcja, lobby, pokój śniadaniowy, restauracja, bar, pokój wypoczynkowy, biblioteka oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego i butów. Bezpłatne miejsca parkingowe do dyspozycji gości (ograniczona dostępność).

Ponadto do dyspozycji gości pozostaje strefa wellness z krytym basenem, sauną oraz łaźnią parową. Na miejscu można również skorzystać z solarium i masaży (za opłatą). PokojeKomfortowe pokoje posiadają łazienkę lub prysznic/ WC, TV, telefon i balkon lub taras.

WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie typu HB obejmuje bufet śniadaniowy, jak i 4-daniowe menu do wyboru na kolację. Kolacja bożonarodzeniowa i sylwestrowa są wliczone w cenę.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z sauny (wg opisu)Korzystanie z krytego basenuMenu bożonarodzeniowe i sylwestroweŁóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)5% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 3,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (16,- € /dzień, bez karmy, płatność gotówką)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Zakaz wprowadzania zwierząt do restauracji. Wstęp do strefy saun dla dzieci do 12. roku życia jest dozwolony wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Dzieci do 5 lat i młodsze nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż korzystanie z wyciągów przez dzieci z tej grupy wiekowej pod opieką osoby dorosłej jest bezpłatne. Jeżeli dziecko samodzielnie korzysta z wyciągów lub uczestniczy w kursie narciarskim, należy na miejscu zakupić tzw. minicard (rodzaj karnetu). Ta sama zasada obowiązuje przy korzystaniu z wyciągów na innych terenach narciarskich. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (ok. 23m?), hb

Przytulne pokoje z TVbalkon

Dojazd

Kolej: Eben im Pongau (ok. 10km), Radstadt (ok. 15km)Przelot: Salzburg (ok. 75km), Innsbruck (ok. 200km), Monachium (ok. 240km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Ponadto oferujemy Państwu bezpłatną rezygnację do 30.09.2021 r. dla wszystkich rezerwacji w nadchodzącym sezonie 21/22. Ważne do najpóźniej 14 dni przed wyjazdem. Więc zarezerwuj teraz!

Jeśli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z procesem rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski salzburger sportwelt

Maks. wysokość: 2188mMin. wysokość: 600mWys. miejscowość: 1057mWyciągi łącznie: 90Orczyki: 35Krzesełka: 36Gondole: 19Trasy łącznie: 250kmTrasy zielone/niebieskie: 101kmTrasy czerwone: 134kmTrasy czarne: 15km

Region narciarski ski amadé

Maks. wysokość: 2700mMin. wysokość: 600mWyciągi łącznie: 270Orczyki: 125Krzesełka: 98Gondole: 47Trasy łącznie: 760kmTrasy zielone/niebieskie: 275kmTrasy czerwone: 390kmTrasy czarne: 95km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
18.12.2021

Wykwaterowanie

Sobota
25.12.2021

Opinie

Opinie dodane przez

8.6
Jan Klient Wakacje.pl
Pobyt - Luty 2008Para
Piękny widok na góry. Cisza. Ciepła woda w basenie 2 sauny.<br>Radzę wziąć łańcuchy na koła.<br>Bardzo dobre, elegancko podane jedzenie, miły serwis.<br>

Mapa

Pogoda

2°C
-4°C
1

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim (PCR ważny 72 godziny, antygenowy ważny 48 godzin) - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Dodatkowo osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane do rejestracji pobytu
zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- Dzieci poniżej 10 roku życia.
- Podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez lekarza lub uprawniony do tego urząd, zaświadczenie powinno być wystawione w języku niemieckim lub angielskim.
- Podróżni posiadający zaświadczenie o szczepieniu następującymi szczepionkami (lub certyfikat szczepień): BioTech/Pfizer, (Vaxzervia) AstraZeneca, Moderna, Sinophram, Janssen. Szczepionki dwudawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia do trzech miesięcy od podania pierwszej dawki oraz w przypadku drugiego szczepienia ? do 9 miesięcy od podania pierwszej dawki. Szczepionki jednodawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia od podania szczepionki do 9 miesięcy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

W samym sercu największego terenu narciarskiego Austrii Salzburger Land, leży Filzmoos. Wśród bajecznych krajobrazów zimowych wznosi się tu szczyt Bischofsmütze. Ta najwyższa i zarazem najładniejsza góra łańcucha Gosaukamm lubiana jest szczególnie przez zwolenników wspinaczki.

Atrakcje turystyczne

Filzmoos słynie ze swojej przemiłej atmosfery. Bez względu na wiek i umiejętności, każdy kto szuka dobrej zabawy na stokach trafił tu we właściwe miejsce.Gwarancja dobrych warunków śniegowych, ok. 860 km tras dla początkujących i doświadczonych sportowców, nowoczesne wyciągi i różnorodna oferta aprs-ski to wszystko czeka na turystów na terenie Salzburger Sportwelt otaczającym Filzmoos. Nie bez przyczyny rozgrywane są tu liczne zawody sportowe, jak n.p.:Puchar Świata w snowboardzie. Dzięki połączeniu ze sobą 10-ciu miejscowości powstał tu raj dla miłośników sportów zimowych, tworzący prawie idealną całość. Na snowboardzistów czekają dwa funparki z licznymi atrakcjami, a na zwolenników narciarstwa biegowego łącznie 220 km tras, w większości połączonych ze sobą. Obowiązuje tutaj ten sam karnet, co w całym kurorcie Amade, a trasy nie odbiegają poziomem od tych, po których amatorzy "białego szaleństwa" jeżdżą we Flachau i w innych, pobliskich ośrodkach.

Kamery