Wspaniały4 opinie92% poleceń
8,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Wirlerhof

Last minute
Kod oferty: WAK227512
budynek główny
obiekt, budynek główny
basen, SPA
pokój
pokój
budynek głównyobiekt, budynek głównybasen, SPApokójpokójpokójpokójpokójsiłowniadrink bardrink barrestauracjarestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • jeden z najdłuższych, oświetlonych reflektorami torów saneczkowych w Tyrolu (6 km)
 • okolica bogata w piękne widokowo trasy, liczne bacówki, obiekty gastronomiczne
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  03.04.2021 Sobota

  Wykwaterowanie

  10.04.2021 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK227512Region: Dolina PaznauntalOrganizator: SnowTrex

  Miasto

  Galtür

  Kraj

  Austria

  Położenie/wyposażenie

  Komfortowy, 4-gwiazdkowy Alpenromantik Hotel Wirlerhof położony jest w malowniczej okolicy u podnóża Ballunspitze w Wirl. Wyciąg narciarski Alpkogelbahn, jak również trasa do narciarstwa biegowego znajdują się bezpośrednio przy obiekcie, dzięki czemu już po śniadaniu bezpośrednio można wyruszyć na stok. Przy dobrych warunkach śniegowych na nartach można zjechać z powrotem pod sam obiekt. Do centrum miejscowości Galtür są ok. 2km. Do wyposażenia hotelu należy recepcja z lobby, winda, restauracja dla gości hotelowych, restauracja ?-la-carte, bar, kawiarnia, pokój zabaw dla dzieci i dyskoteka. Ponadto w obiekcie znajduje się ogrzewana przechowalnia sprzętu narciarskiego i butów. Bezpłatne miejsca parkingowe dostępne są przy hotelu, za opłatą można skorzystać z garażu (dostępność ograniczona). Strefa wellness o pow. ok. 800m? z salą fitness, basenem krytym i brodzikiem (w godz. 07:30 - 20:00), strefa saun (w godz. 15:30 - 19:00) z saunami i łaźniami parowymi, jacuzzi, wodami Kneippa i strefa wypoczynkowa są do Państwa bezpłatnej dyspozycji. Za opłatą możliwość skorzystania z solarium, masaży, a także kąpieli w sianie (na zapytanie). PokojeKomfortowo urządzone pokoje są wyposażone w prysznic/WC, TV, telefon, Wi-Fi (za opłatą), radio i sejf (w cenie). Suszarka może być wypożyczona za kaucją w recepcji. Wszystkie pokoje posiadają ponadto balkon lub taras. WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje obfite śniadanie w formie bufetu z zimnymi i ciepłymi posiłkami oraz wieczorne 4-daniowe menu (2 dania do wyboru). Dla najmłodszych gości może zostać przygotowane specjalne menu dziecięce. Menu dietetyczne na zapytanie. Menu bożonarodzeniowe (24.12.) oraz 6-daniowe menu sylwestrowe z muzyką i tańcem są również zawarte w cenie.

  świadczenia w cenie

  Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessMenu bożonarodzeniowe i sylwestroweSejf (w pokoju)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

  Opcjonalnie płatne na miejscu

  SolariumMasaże (na zapytanie)Kąpiele w sianie (na zapytanie)Wypożyczenie płaszcza kąpielowegoWi-FiŁóżeczko dziecięce: 13,- € /nocGaraż (ograniczona dostępność)

  Płatne na miejscu

  Opłata klimatyczna: ok. 2,70 € za osob./nocKeycard 5,- €

  Zwierzęta domowe

  Nie można przywieźć zwierząt domowych.

  Zniżki

  W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

  Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

  Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

  Ważne wskazówki

  Silvretta Hochalpenstraße jest zimą zamknięta!W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

  Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb

  Komfortowe pokoje z TVbalkon lub taras

  Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb

  Komfortowe pokoje z TVbalkon lub taras

  Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

  Komfortowe pokoje z TVbalkon lub taras

  Dojazd

  Kolej: Landeck-Zams (ok. 40km)Przelot: Innsbruck (ok. 110km), Monachium (ok. 240km), Salzburg (ok. 290km)

  Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

  Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

  Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

  Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

  Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

  Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

  Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

  Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

  Teren narciarski silvapark

  Maks. wysokość: 2300mMin. wysokość: 1600mWys. miejscowość: 1584mWyciągi łącznie: 13Orczyki: 9Krzesełka: 2Gondole: 2Trasy łącznie: 43kmTrasy zielone/niebieskie: 6kmTrasy czerwone: 25kmTrasy czarne: 12km

  Region narciarski silvretta

  Maks. wysokość: 2872mMin. wysokość: 1377mWyciągi łącznie: 76Orczyki: 31Krzesełka: 33Gondole: 12Trasy łącznie: 363kmTrasy zielone/niebieskie: 72kmTrasy czerwone: 217kmTrasy czarne: 74kmTrasy do skialpinizmu: 23km

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  14°C
  Temperatura w nocy
  3°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

  - zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
  - albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR.
  Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

  Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny.

  Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  W Dolinie Paznaun na zapalonych narciarzy czeka 235 kilometrów tras. Z kolei latem do odwiedzenia regionu zachęcają szlaki turystyczne o długości 300 kilometrów. Rejon narciarski Silvretta Arena gwarantuje śnieg od końca listopada do początku maja.

  Centrum rozrywkowym regionu jest miejscowość Ischgl. Także inne miejscowości regionu - Galtur, See i Kappal usatysfakcjonują alpejczyków o rozmaitych gustach i umiejętnościach. Można wybierać w strukturze tras, od łatwych na stokach poniżej Ballunspitze (Galtur), do trudnych - trasa zjazdowa Ablittkopfe w Kappl. Dodatkowe atrakcje to 1,5 kilometrowy stok dla snowboardzistów łącznie z funparkiem oraz wieża do lodowej wspinaczki.

  W tyrolskim Ischgl można także skorzystać z innych rozrywek: rowery górskie, park linowy, nordic walking, wspinaczka, rafting i canyoning, pływanie, tenis.

  Kamery

  Opinie

  8.8
  Lesław xx
  Doskonały na rodzinny tygodniowy wypad na narty. Bardzo dobra atmosfera, przyjazna i pomocna obsługa. Dobrze utrzymane stoki, w niedalekiej odległości. Ciekawa oferta wellness, bardzo przyjemny basen. Pokoje przestronne z duża łazienką, prysznicem. W hotelu wszędzie jest czysto. Po cichu gra przyjemna dla ucha muzyka. Minusem może być cena, a także własny dojazd. Czy wybierzemy samolot czy samochód i tak wyjdzie bardzo drogo.
  9.2
  Piotr xx
  W hotelu poczułem się jak w domu. Jak ktoś jest zapalonym narciarzem może tu spędzić nawet i trzy tygodnie. Ja miałem okazję spędzić aż dwa i tylko dwa. Jedzenie smaczne, kuchnia stara się w miarę możliwości urozmaicać potrawy. Nigdy się nie zdarzyło aby jakieś danie było nie świeże lub zimne. Obsługa pierwsza klasa. Stoki są dosłownie obok hotelu. Pokoje są komfortowe i przytulne. Warto dodać że w pobliżu jest parę miejsc gdzie można zrobić zakupy za rozsądną cenę.
  8.4
  Ireneusz xx
  Miałem wraz rodziną bardzo przyjemny pobyt w tym hotelu. Atmosfera stworzona przez obsługę jak i wyposażenie restauracji, pokoi sprawia że czuliśmy się prawie jak w domu. Pokoje nieźle wyposażone. Jedzenie smaczne, niemonotonne. W okolicy jest parę sklepów. Stoki narciarskie i szkółka narciarska dla dzieci jest tuż przy hotelu. Stoki są różne, ale nie ma tutaj jakiś super ekstremalnych warunków dla wyczynowców. Raczej pełna rekreacja. Ogólnie hotel można polecić.
  8.8
  Natalia xx
  Perfekcyjny na narty, ale wokół zero innych rozrywek. Hotel z bardzo przyjazną atmosferą. obsługa nie nastawiona tylko na napiwki ale przede wszystkim na gościa. Hotel po niedawnej renowacji. Pokoje śliczne i przytulne. Hotel posiada także znakomity basen i centrum wellness. Jedzenie smaczne, dość duży wybór. Posiłki są serwowane w bardzo nastrojowej restauracji. Wszędzie było bardzo czysto, od progu drzwi wejściowych po restauracje, basen, i pokój. Uważam hotel za godny polecenia.