Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Skihotel Hagerhof

Kod oferty: WAK492883
Last minute
Kod oferty: WAK492883
1/13
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny
obiekt, teren hotelu
pokój
pokój

Promocja

SnowTrex - NARTY 2021/2022Zmiana rezerwacji GRATIS (do 6 tyg. przed wyjazdem możesz zmienić hotel lub termin przy zachowaniu długości pobytu i liczby uczestników) i bezpłatna anulacja rezerwacji do 5 dni od daty jej założenia (jeśli do wyjazdu pozostało więcej niż 6 tygodni).

Opis oferty

Region: Tyrol ZachodniOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK492883

Miasto

Thiersee

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Rodzinny 3-gwiazdkowy Skihotel Hagerhof znajduje się bezpośrednio przy dolnej stacji rodzinnego centrum sportów narciarskich Thiersee-Mitterland (ski-in & ski-out przy dobrych warunkach!), jak również ok. 2,6km od terenu narciarskiego Tirolina. Do centrum miejscowości Thiersee są ok. 2km. Do przystanku autobusu dla narciarzy jest ok. 50m. Trasa do narciarstwa biegowego znajduje się w odległości 2km.

Komfortowy hotel posiada recepcję, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy i śniadaniowy, restaurację, bar, jak również przechowalnię sprzętu narciarskiego z suszarką do butów. Bezpłatne miejsca parkingowe są do Państwa dyspozycji. Jako goście hotelu otrzymają Państwo na miejscu kartę Ferienland Card dającą liczne zniżki, np. na wstęp do ogólnodostępnej pływalni, przejazd w konnym zaprzęgu itd. (zastrzeżone prawo do zmian, wg info. na miejscu).

WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje obfite śniadanie w formie bufetu z regionalnymi produktami, świeżym pieczywem, potrawami z jajek, jogurtem, musli i świeżymi owocami. Na kolację serwowane jest 3-daniowe menu z daniem głównym do wyboru, regionalnym tyrolskim przysmakiem, specjałami regionu i codziennym świeżym bufetem sałatkowym. 24.12. oraz 31.12. podawane są specjalne bożonarodzeniowe i sylwestrowe menu. Na życzenie mogą Państwo na miejscu (za opłatą) zamówić dania bez glutenu lub laktozy, jak również dania wegetariańskie i wegańskie.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoMenu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Karta FerienlandCard (wg opisu)Sejf (w pokoju)10% zniżki na wypożyczenie sprzętu w hotelu (wg info. na miejscu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Telefon (w pokoju)Wyżywienie bez glutenu czy laktozy: 5,- €/dzień

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (5,- /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, 2 dostawkami lub łóżkiem piętrowym, TV sat., radiem, telefonem (za opłatą) i sejfemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówczęściowo balkonWi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, dostawką, TV sat., telefonem (za opłatą), radiem i sejfemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówczęściowo balkonWi-Fi

Dojazd

Kolej: Kufstein (ok. 10km), Bayrischzell (ok. 20km)Przelot: Innsbruck (ok. 90km), Salzburg (ok. 100km), Monachium (ok. 125km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski tirolina und familien-skizentrum schneeberg-mitterland

Maks. wysokość: 1077mMin. wysokość: 800mWys. miejscowość: 678mWyciągi łącznie: 5Orczyki: 5Trasy łącznie: 7,0kmTrasy zielone/niebieskie: 2,8kmTrasy czerwone: 3,3kmTrasy czarne: 0,9km

Region narciarski alpy kitzbühelskie

Maks. wysokość: 3122mMin. wysokość: 443mWyciągi łącznie: 934Orczyki: 433Krzesełka: 310Gondole: 191Trasy łącznie: 2780kmTrasy zielone/niebieskie: 1172kmTrasy czerwone: 1296kmTrasy czarne: 312km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
19.12.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
26.12.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Pogoda

2°C
-4°C
2

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Osoby nie posiadające zaświadczenia z negatywnym wynikiem testu, certyfikatu zaszczepienia lub ozdrowienia zobowiązani są wypełnić formularz online na stronie internetowej. Formularz).

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: nie.
Test: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna na miejscu: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna po powrocie: brak możliwości podróżowania.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: nie.
Test: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna na miejscu: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna po powrocie: brak możliwości podróżowania.

DZIECI
Możliwość podróżowania: nie.
Test: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna na miejscu: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna po powrocie: brak możliwości podróżowania.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: nie.
Test: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna na miejscu: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna po powrocie: brak możliwości podróżowania.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.