Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Burgas Beach

Kod oferty: WAK664697
Kod oferty: WAK664697
18
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
basen
basen, zjeżdżalnia
basen, zjeżdżalnia

Opis oferty

Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK664697
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Klaudia
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 21.09.2022
10
Jestem bardzo zadowolona. Hotel naprawdę czysty, ludzie cudowni, wszyscy sympatyczni, uśmiechnięci i pomocni:) Jedzenie super!
ZaletyCzystość!
Wadybrak

Marta
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 12.07.2022
7.0
Generalnie oceniam pozytywnie. Hotel na plaży publicznej. Parasole i leżaki na plaży płatne. Hotel starszy, ale czysty. 19 pięter - najwyższy w Słonecznym Brzegu. Ładny widok na plaże i morze. Ale są też pokoje z widokiem na ulicę, trzeba na to zwrócić uwagę przy rezerwacji. Pokoje małe, ale sprzątane codziennie - pościel, ręczniki, łazienka. TV nie odbierał praktycznie żadnych kanałów. Nie ma problemu z dostępnością leżaków przy basenie. Jedzenie ok, ale po kilku dniach robi się monotonnie. Może to być moja subiektywna opinia ponieważ mnie generalnie jedzenie w Bułgarii smakuje średnio. Nie ma takiego typowego jak w innych hotelach jedzenia przygotowywanego pod dzieci typu spaghetti, nuggetsy itp. - jakby ktoś jechał z niejadkiem:) Barmani nie żałują alkoholu. Do 23:30 jest dość głośno - animacje na basenie, disco itp. Animacje dla dzieci i dorosłych w 3 językach (bez polskiego) ok ale bez szału. 2baseny, 2 zjeżdżalnie i brodzik z malutką zjeżdżalnią dla bobasów. Przy basenie bar z alkoholem i napojami - z jedzenia dostępne kanapki i hot dogi oraz lody. W restauracji wszystkiego dużo, na bieżąco uzupełniane. Przy dużym obłożeniu trzeba poczekać na stolik. Uwaga na boy- i hotelowych. Po przybyciu wyrywają walizki żeby tylko zawieźć je do pokoju, jak jest kilka rodzin przy recepcji to walizki mur beton pomieszane, możecie szukać swoich u innych gości. Oczywiście żądają za to pieniędzy. Ktoś pisał we wcześniejszych opiniach, że klimatyzacja dodatkowo płatna, ale to nieprawda nic za klimę się nie dopłaca. Goście to głównie Węgrzy, Słowacy, Czesi, Polacy i Niemcy. Windy są 4 , ale w porach posiłków nie dają rady. Lepiej zejść na nóżkach:) moja ocena 4+
Zaletypołożenie na plaży czystość ładny widok bliskość do centrum Słonecznego Brzegu i Nessebaru czyste baseny
Wadyboy hotelowy windy

Magda
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 04.08.2022
5.0
Największą wadą jest możliwość palenia wszędzie. Na basenie siedzisz w chmurze dymu papierosowego. Koszmar.
ZaletyWidoki i bliskość do plaży. ale ta też jest animator Paco.
WadyPalenie wszędzie i bardzo niemiła obsługa. Każdy Naburmuszony.

Paulina
Czerwiec 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 24.06.2022
8.0
Hotel niedawno wyremonotowany znajdujący się w pierwszej linii brzegowej. Fantastyczne widoki z każdej strony budynku. Na terenie obiektu znajdują się baseny dla dorosłych i dzieci, a także plac zabaw i atrakcje w postaci zjeżdżalni. Hotel wieczorami olśniewa kolorowymi luminacjami.
Zaletylokalizacja tuż przy samej plaży

Paweł
Czerwiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 01.07.2022
8.0
Wszystko według naszych oczekiwań spełniające nasze wymagania. Hotel i basen permanentnie sprzątany, jedzenie w porządku, animacje fajne. Bliskość do plaży to atut, dzięki któremu nie zamieniłbym go na hotel w wyższym standardzie a dalej od plaży.
ZaletyLokalizacja, mało hoteli może się szczycić takim położeniem, praktycznie na plaży. Dodatkowo jest bardzo blisko lotniska w Warnie, dzięki czemu po 20-30 minutach od lądowania, jesteśmy w hotelu. Animatocje dla dzieci, codziennie jakies nowe prace i gry.
WadyNa pewno w sezonie trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość przy windach. Są 4 windy, hotel ma 19 pięter a ludzie naciskają wszystkie guziki bez znaczenia czy jadą w górę czy w dół.

Mapa

Aquapark w Kuban Hotel 1 km w linii prostej od hotelu
Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków, dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku. Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni - w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid - 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

Zobacz więcej

Action Aquapark 2 km w linii prostej od hotelu
Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września.

Zobacz więcej

Action Aquapark
Tor kartingowy Sunny Beach 2 km w linii prostej od hotelu
Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny.

Zobacz więcej

Nesebyr 3 km w linii prostej od hotelu
Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

Zobacz więcej

Nesebyr
Port Marina Dinevi 5 km w linii prostej od hotelu
Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

Zobacz więcej

Port Marina Dinevi

Pogoda

8°C
2°C
11°C
2

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Nie ma wymaganych dokumentów na wylot.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.