Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Premier Fort Beach

Kod oferty: WAK636813
Last minute
Kod oferty: WAK636813
1/17
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, basen
teren hotelu, basen, zjeżdżalnia
pokój, kuchnia / aneks kuchenny
pokój, kuchnia / aneks kuchenny

Opis oferty

Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK636813

Region

Burgas

Opis

Hotel z basenem położony jest tuż przy piaszczystej plaży. Ponadto obiekt oferuje Gościom pobyt w komfortowo urządzonych pokojach, a to wszystko sprawia, że wakacje w tym miejscu będą pełne relaksu i spokoju.

Lokalizacja

3km od centrum St Vlas, 32km od lotniska w Burgas.

Kategoria hotelu

4

Kategoria lokalna hotelu

4

Data otwarcia

2015 r.

Na terenie hotelu: restauracje, bary, 2 baseny odkryte, parking poza terenem hotelu (bezpłatny), pralnia (płatna), zjeżdżalnia wodna.

Internet

• Wi-Fi w lobby bezpłatne

Plaża

Przy hotelu, publiczna, piaszczysta, 3km długości. Płatne: leżaki, ręczniki plażowe.

Pokoje

Zlokalizowane w 6 budynkach

• 1 budynek główny (liczba pięter: 3)

• 5 aneksów (liczba pięter: 3)

Typy pokoi

• pokoje apartment deluxe dla max. 5 os.: 2 sypialnie, klimatyzacja indywidualna (płatna), łazienka (prysznic, WC), balkon lub taras

• pokoje standard apartment dla max. 4 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna (płatna), łazienka (prysznic, WC), balkon lub taras

• pokoje standard apartment z dwoma sypialniami dla max. 6 os.: klimatyzacja indywidualna (płatna), łazienka (prysznic, WC), balkon lub taras

• pokoje standard family dla max. 3 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna (płatna), łazienka (prysznic, WC), balkon lub taras

• pokoje standard studio dla max. 2 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna (płatna), łazienka (prysznic, WC), balkon lub taras

Wyżywienie

• restauracje, bary

śniadanie

• śniadanie

śniadanie i obiadokolacja

• śniadanie, obiadokolacja

śniadanie, obiad i kolacja

• śniadanie, obiad, kolacja

Z myślą o dzieciach

• brodzik

• plac zabaw

• krzesełka dla dzieci w restauracji

W cenie

• tenis stołowy

• siatkówka plażowa

Płatne

• masaż

• łaźnia turecka

Dodatkowe informacje

Ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w danym obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. wyposażenie pokoju, serwis plażowy, serwis posiłków.

Proszę zapoznać się z przepisami wjazdowymi które znajdziemy tutaj https://www.coraltravel.pl/bezpieczne-podrozowanie#kierunek.

Aktualizacja opisu

09.02.2022 16:03

Usługi dostępne w hotelu

Wi-Fi

Przy plaży

Serwis plażowy

Zjeżdżalnie

Pokoje 4 osobowe

Pokoje 5 osobowe

Pokoje 6 osobowe

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Piątek, 10.06.2022
17:25
20:25
WAWWarszawa - Chopin
BOJBourgas

Powrót

Piątek, 17.06.2022
19:25
20:15
BOJBourgas
WAWWarszawa - Chopin

Dostępne pokoje

Studio dwuosobowe

balkon lub taras, standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

rodzinny, balkon lub taras, standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament dwuosobowy

balkon lub taras, standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament dwuosobowy

balkon lub taras, standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Mapa

Port Marina Dinevi 2 km w linii prostej od hotelu
Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

Zobacz więcej

Port Marina Dinevi
Action Aquapark 3 km w linii prostej od hotelu
Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września.

Zobacz więcej

Action Aquapark
Aquapark w Kuban Hotel 3 km w linii prostej od hotelu
Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków, dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku. Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni - w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid - 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

Zobacz więcej

Tor kartingowy Sunny Beach 4 km w linii prostej od hotelu
Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny.

Zobacz więcej

Nesebyr 6 km w linii prostej od hotelu
Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

Zobacz więcej

Nesebyr

Pogoda

25°C
16°C
20°C
9

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Nie ma wymaganych dokumentów na wylot.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.