Oferta, której szukasz, została wyprzedana.

Mamy jednak dobrą wiadomość: ten sam hotel jest dostępny także u innych organizatorów!

16
zwiedzanie
zwiedzanie
pokój

1.7

1 opinia

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaBiuro podróży (przedsiębiorca): IndexKod oferty: WAK535711

Hotel

  • Kurort nadmorski

Opinie 1

Zablokowanych opinii: 1
Joanna
Klient Wakacje.pl
Czerwiec 2023 ·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 11.08.2023

1.7

Ostrzegam wszystkich turystów jadących z biurem(...). Jeden wielki przekręt!!! Na zdjęciu piękna willa, ale czyja? Ja miałam opłaconą villę typu David, Mara, jak na zdjęciach biura (...), ale miejscowy rezydent p. Michał (...) rozmieszcza wczasowiczów wg swoich standardów(znajomości). Dostałam jako studio 2 osobowe pokoik bez balkonu, z łóżkiem dwuosobowym , i taras za oknami przez który przechodzili inni turyści. Okna zamknięte, pozostała klima, która akurat w tym domku kosztowała 70 euro/tydzień. Warunki spartańskie, wycieczki jak zawsze wygórowane w stosunku do propozycji ofert lokalnych. Jeszcze do tego autokar z pijanymi wczasowiczami na których "przyjaźni" koledzy (...)nie zwracali uwagi. Przekleństwa, młodzież, dzieci...ot i cały urok wyjazdu wczasowego. Najgorsze wczasy w życiu, a wyjeżdżamy często, najgorszy rezydent, przykre, że młody człowiek potrafi być aż tak arogancki, żadnych dyskusji, on tylko ma głos. Żałosne wspomnienia!!!

Zalety

Zaletą "hotelu bez żadnej gwiazdki była najdroższa klimatyzacja w Makarskiej!!!

Ręczniki w różnych kolorach mocno zniszczone, pozostałe mankamenty trzeba zobaczyć...nie życzę nikomu!!!

Wady

j.w

Nie robiłam zdjęć, bo szkoda nerwów...

(...) Rezydent ma zawsze racje!!!

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Pogoda

23°C
14°C
21°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego dowodu osobistego lub paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź