Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Belvedere Apartments

Kod oferty: WAK675123
Kod oferty: WAK675123
25
bungalowy
obiekt
obiekt
obiekt, teren hotelu
teren hotelu

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK675123
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Jacek z Poznania
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 06.08.2022
3.0
+1
Jakość jedzenia np. w Burger House 🙃to porażka, burgery (65kuna)jak by się zatrzymali dwadzieścia lat temu, hot-dog bez dodatków odgrzewany w mikrofali (40kuna 😀) pizza z foli odgrzana w piecu(75kuna😀). Lody jedna kulka 16kuna😀 bez szału smaki, piwo 35kuna😀. W restauracji ceny i jakość jedzenie równie niepoważna. Ceny na straganach abstrakcja np. buty do pływania 180kuna a w Trogir takie same 60kuna. Sklep też omijajcie z daleka. Wszystkie restauracje i sklepy na ośrodku są własnością Belvedere pewnie stąd takie ceny bo nie ma konkurencji. Duże zakupy jak i małe polecam w sklepach na zewnątrz ośrodka. Pizzę polecam w Trogir BicMama (dowożą do ośrodka). Dwa stoły do pingponga i dwa korty tenisowe (wszystko nieoświetlone czyli o 20:30 koniec zabawy a wtedy przecież jest najlepsza temperatura do grania) to wszystko. Brak boiska do siatki, piłki nożnej, koszykówki. Ogólnie sam ośrodek ładny zadbany, czyste sanitariaty , fajne plaże ale szybko robi się głęboko co w Chorwacji jest naturalne. Wielkość basenu przy takiej ilości ludzi jakie przebywają na ośrodku to żart.

Monika
Lipiec 2012 ·
Dodano: 30.07.2012
9.8
pobyt na campingu Belvedere uważam za bardzo udany, przyjemny apartament z klimatyzacją, czysto, wymieniane ręczniki, sklep dobrze zaopatrzony na terenie campingu bardzo ulatwiał życie, dzieciom bardzo podobały się atrakcje w postaci torów przeszkód, aerobik w wodzie z animatorem, miła obsługa w recepcji campingu, śliczna panorama Trogiru nocą widoczna z campingu. Polecam

G.M.
Lipiec 2012 ·

Para

Dodano: 03.07.2012
9.8
Bywam tam już czwarty raz z rodziną. Czujemy się jak u siebie. Zawsze są miejsca do parkowania, bliski sklepik i o czym nikt nie mówi kościół katolicki z niedzielną mszą.

Marlena
Sierpień 2010 ·
Dodano: 22.08.2010
8.4
Mi się podobało B A R D Z O !!!!!!!!!!! PIĘKNA WODA CZYSTO I WŁASNY DOMEK! I tam w w telewizorze znalazłam TVN. P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!

Konrad
Sierpień 2009 ·
Dodano: 08.08.2009
4.2
Szanowni Państwo Ze smutkiem postanowiłem zamieścić na Waszym portalu moje uwagii dotyczące apartamentu jaki otrzymałem podczas ostatniego pobytu w tym ośrodku. W zeszłym roku również przebywałem w tym ośrodku i nie byłem przygotowany na żadne luksusy, nie mniej jednak to co zastałem nie było najprzyjemniejsze. Poniżej wypunktuje główne uwagii: 1. Wyposażenie apartamentu uległo wyrażnemu pogorszeniu: - zepsute zamki w drzwiach; - zdewastowane drzwiczki od lodówki; - braki w wyposażeniu kuchni. 2. Na wyposażeniu jest odbiornik TV jednak nie odbiera czysto żadnej (!) stacji telewizyjnej. Nie muszę już wspominać o braku kanału polskiego. Nie można było dostroić żadnego kanału. 3. Ilość karaluchów wzrosła do takiej wielkości, iż średnio, musiałem zużywać dziennie jeden pojemnik środka owadobujczego. Nie dawało to jednak żadnego rezultatu. 4. W ostatnim dniu pobytu awaria wody. Oczywiście to może się zdażyć ale reakcja obsługi - skandaliczna. Błędnie podawano czas naprawy, a wręcz miałem wrażenie, że obsługa nas oszukiwała co do określenia problemów z naprawą. Kończąc muszę stwierdzić, że trzy x NNN dane ośrodkowi przez firmę Nckermann jest dużą przesadą i raczej wprowadza klijentów w błąd. Dwa x NN to górna ocena tego ośrodka. Pozdrawiam.

Mapa

Jezioro Smocze Oko 19 km w linii prostej od hotelu
Interesującą atrakcją Dalmacji Środkowej jest jezioro Smocze Oko (Zmajevo Oko), jakie można podziwiać w miejscowości Rogoznica. Słone jezioro o owalnym kształcie powstało ponad 10 tysięcy lat temu, najprawdopodobniej przez zapadnięcie się jaskini i napełnienie powstałej niecki morską wodą. Smocze Oko okala w większości strony brzeg, jednak w niektórych fragmentach dostęp do jeziora jest ułatwiony, co zachęca do kąpieli licznie odwiedzających to miejsce turystów. Jezioro Smocze Oko to przyrodniczy fenomen, ponieważ jego tafla sprawia wrażenia, jakby tworzyło ją kilka różnokolorowych warstw. W zależności od miejsca i głębokości, wprawne oko może dostrzec zieloną, niebieską, żółtą, a nawet czerwoną czy fioletową barwę wody!

Zobacz więcej

Jezioro Smocze Oko
Split 20 km w linii prostej od hotelu
Split to wizytówka Dalmacji i jedna z najchętniej odwiedzanych miejscowości. Śródziemnomorski klimat oraz wyjątkowe położenie Splitu - góry od północy i morze od południa - w połączeniu z przepiękną architekturą i zabytkami sprawiają, że wizyta w tym mieście na dług pozostanie w pamięci. Klimatyczne uliczki Starego Miasta, tętniąca życiem promenada Riva ze szpalerem palm, ruiny antycznego pałacu cesarza Dioklecjana, podziemia, mauzoleum przebudowane w VIII w. na katedrę NMP i strzelista dzwonnica św. Domniona z malowniczym widokiem na okolicę - to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Zobacz więcej

Split
Jadrija 37 km w linii prostej od hotelu
Jadrija to raj na ziemi dla wszystkich, którzy uwielbiają spokój i leniwy wypoczynek w otoczeniu pięknych plaż i błękitu Morza Adriatyckiego. Miasteczko położone jest na półwyspie Srima, którego większość powierzchni porastają gęste lasy sosnowe. Linia brzegowa jest tutaj mocno urozmaicona, co sprzyja uprawianiu sportów wodnych, m.in. surfingu, nurkowania oraz żeglarstwa. Świetną alternatywą dla błogiego relaksu są różne wycieczki fakultatywne, bowiem Jadrija stanowi doskonałą bazę wypadową do innych okolicznych atrakcji. Wśród ciekawych propozycji dla turystów wypoczywających w malowniczej Jadriji, jest wizyta w Parku Narodowym Krka z cudnymi wodospadami albo rejs na jedną z wysp archipelagu Kornati.

Zobacz więcej

Jadrija
Kanion rzeki Cetina, Omiš 41 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy kanion rzeki Cetina, położony w miejscowości Omiš - to raj dla miłośników pięknych krajobrazów, dzikiej przyrody, pasjonatów aktywnego wypoczynku i amatorów mocnych wrażeń. Zieleń wszechobecnej roślinności przenika się tutaj z turkusem wody w rzece i surowością strzelistych skał - dostarczając niezapomnianych wrażeń i inspiracji do robienia zapierających dech w piersiach zdjęć. Wśród innych atrakcji, jakie znajdują się w pobliżu, na uwagę zasługuje tyrolka do zjazdów o łącznej długości ponad 2 km, która zawieszona jest 50 m nad ziemią! Wysokość ścian kanionu Cetiny sięga w niektórych miejscach 300 m, a oprócz spacerów i wspinaczki górskiej - do dyspozycji turystów jest także rafting i konoeing po rzece.

Zobacz więcej

Kanion rzeki Cetina, Omiš
Vodice 44 km w linii prostej od hotelu
Vodice nie bez powodu zaliczane są do grona najpopularniejszych turystycznych lokalizacji w tej części Dalmacji. Miasto położone jest w szerokiej i malowniczej zatoce, niedaleko Sibenika. Oprócz kilku ciekawych plaż, Vodice słyną z licznych zabytkowych budowli, z których najstarsze sięgają nawet IV w. p.n.e. i świadczą o aktywności na tym terenie osad liburnijsko-rzymskich. Pośród innych atrakcji na uwagę zasługuje m.in. barokowy kościół św. Krzyża z 1746 roku, wzniesiony przez słynnego Ivana Skoka czy kościół Matki Bożej Karmelitańskiej. Inna budowla sakralna mieści się na pobliskim wzgórzu Okit, a jej projektantem był znany architekt Nikola Basic (m.in. twórca morskich organów w Zadarze). Warto też obejrzeć wieżę Čorić, która powstała z kamienia przywiezionego z wyspy Brac.

Zobacz więcej

Vodice

Pogoda

13°C
5°C
15°C
3

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.