Dobry2 opinie100% poleceń
7,2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Aminess Lume (ex Feral)

Last minute
Kod oferty: WAK610534
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
teren hotelu, basen
basen
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS

Nekera - LATO 2021

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS
Oferta promocyjna z rabatem do 40% (wliczony w cenę). Dodatkowo Gwarancja niezmienności ceny GRATIS (w przypadku ewentualnej zmiany ceny z powodu np. wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu cena nie ulegnie zmianie).
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

23.04.2021 Piątek

Wykwaterowanie

30.04.2021 Piątek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK610534Region: KorculaOrganizator: Nekera

Kraj

Chorwacja

Położenie

Na wyspie Korcula, w miasteczku Brna, ok. 5km od wioski Smokvica, około 30km od miasta Korcula, ok. 168km od lotniska w Dubrowniku. Pokoje odnowione w 2018 roku.

Plaża

Przy hotelu, wybetonowana, miejscami skalista i kamienista. Leżaki i parasole (w cenie / ograniczona liczba).

Basen

Odkryty (45m2). Leżaki i parasole (w cenie / ograniczona liczba).

Zakwaterowanie

Hotel posiada łącznie 82 pokoje (4 piętra/1 winda). Pokoje odnowione w 2018 roku.

Pokój 2-osobowy, strona morska (s2bm / 73540)

Klimatyzacja, internet WiFi (w cenie), mini-bar (odpłatnie), LCD SAT-TV, sejf (w cenie), telefon (odpłatnie), suszarka do włosów, łazienka/WC, balkon.

Wyżywienie

Śniadanie (07:00-10:00) i obiadokolacja (19:00-21:00) w formie bufetu.

• godziny oraz forma posiłków może ulec zmianie w trakcie sezonu

W związku z epidemią COVID-19 nie wszystkie proponowanie udogodnienia oraz serwisy przedstawione w opisach obiektów będą dostępne na miejscu.

Spowodowane jest to obostrzeniami wprowadzonymi przez Rząd Chorwacji w celu ochrony zdrowia turystów.

Ośrodek dysponuje odpłatnie

Restauracja (150miejsc), aperitif bar "Val", punkt internetowy, sala konferencyjna, wymiana walut, sklep z pamiątkami, usługa pralni, możliwość transferu, wycieczki fakultatywne.

Ośrodek dysponuje w cenie

Internet WiFi, całodobowa recepcja, parking niestrzeżony.

Animacje dla dzieci i dorosłych (w sezonie)

Stretching, pilates, poranna gimnastyka, mini-klub dla dzieci, muzyka na żywo.

• oferta ośrodka może ulec zmianie w trakcie sezonu

Sport

W pobliżu/odpłatnie: wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia sprzętu do sportów wodnych.

Zwierzęta

Dozwolone (na zapytanie / odpłatnie)

Godzina zakwaterowania / wykwaterowania

15:00 / 10:00

Ocena

Tłumaczenie kodów pokoi

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
17°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
14°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Opinie dodane przez

8.2
Johny
Pobyt - Lipiec 2013Para
Bardzo fajny spokojny Hotel. Profesjonalna obsługa, szczególnie pomocne panie z recepcji. Posiłki przepyszne i urozmaicone w resturacji z widokiem na morze. Basen za mały jednak przy tym pięknym morzu kto by siedział w basenie jaki by nie był. Plaże to głównie skały z wylanymi betonowymi platformami dlatego polecam zabranie butów ochronnych do wody i na pewno jak ktoś lubi nurkowanie płetw i gogli :) Oczywiście znajdzie się też kilka mini plaż z piaskiem jak ktoś jest z dziećmi. Pokoje średniej wielkości, czyste, zadbane z widokiem na morze. W okolicy dwa dobrze zaopatrzone sklepy, stoiska ze świerzymi warzywami i owocami oraz kilka knajpek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miejscowość mała, bardzo malownicza. Górzysty teren świetnie nadający się na piesze wędrówki. Na samej wyspie kilka miejscowości, które warto zwiedzić, szczególnie Korculę (tzw. mały Dubrovnik). Warto także wybrać się do okolicznych winiarni na degustacje, które nic nie kosztują, można się napić i coś zakupić do domku :) Ogólnie bardzo polecam ten Hotel a w szczególności tym, którzy lubią ciszę i spokój tak jak ja :)
6.2
Beata Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2007Rodzina z dziećmi
Hotel ładny, ale zdecydowanie zasługuje tylko na 3*.Położony w bardzo zacisznym i spokojnym miejscu. W okolicy znajdują się jedynie dwa malutkie sklepy spożywcze i nic poza.<br>Pokoje bardzo małe, w ostatnie dwa dni pobytu serwis sprzatający juz nawet nie raczył odkurzyc pokoju, ale ręczniki wymieniane były codziennie.<br>Na najlepszą opinie zasługuje restauracja- posiłki bardzo smaczne, a obsługa cały czas pilonowała by niczego nie brakowało. Bardzo mały basen, malutka kawiarenka hotelowa- i to tyle atrakcji w tym hotelu.<br>Polecić ten hotel mozna osobom, które maja dość gwaru miejskiego i szukaja spokoju- tem go jest naprawde duzo.<br>