Aminess Gaia Green Villas (ex. Marbera Green Villas Flora)





Opis oferty
Opinie 2
Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii
Sortuj po:
Lipiec 2007
Para
9.0
Bungalowy Flora to taki późny Miloszewicz,murowane domki jak na Mazurach.Standardzik 3 łóżka,2 stoliki, 2 szafki, szafa, jedno gniazdko w pokoju i jedno w łazience.Łazienka no cóż raczej kiepska.Za to wyżywienie w Hotelu Jadran poprostu rewelka:1.wybór full wypas,2.jakość ful wypas,3.desery full wypas,4.obsługa full wypas.Szczerze:gdyby był jeszcze alkohol to poprostu all inclusiv.Położenie rewelka do hotelu na śniadania i obiadokolacje 100 m do wody 100 m.W lasku cicho i spokojnie ( II połowa września 2007 ).Na miejscu:banan,skutery wodne,skutery motorowe(2 osobowe),łódki z pełnym bakiem paliwa na cały dzień(6 osobowe),spadochron z motorówką,baza nurkowa 30 km( Baśka i Crkvienica-stału ląd) i 15 km (Malińska).Dobe połączenie z wszystkimi miejscowościami na wyspie ( do wypadów na zwiedzanie) do tego wycieczki : Włochy, na półwysep Istria, po okolicznych wyspach ( katamaran ze szkalnym dnem do podziwiania morskich atrakcji a jest co !)POLECAMY!!!
Mapa



Atrakcje w okolicy Aminess Gaia Green Villas (ex. Marbera Green Villas Flora)
Zobacz więcej

Pogoda
Styczeń
Przed podróżą
Kwota podatku zależy od rodzaju noclegu i terminu pobytu. Zwykle wynosi od 1 EURO do 2 EURO dziennie za osobę. Przed podróżą sprawdź aktualne stawki na lokalnych stronach tego kraju lub w biurze podróży.
Jeśli posiadasz obywatelstwo innego kraju, sprawdź przepisy wjazdowe na oficjalnych stronach rządowych tego państwa.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego dowodu osobistego lub paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
























