Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Punta (Veli Losinj)

Kod oferty: WAK658635
Last minute
Kod oferty: WAK658635
1/6
obiekt
basen
recepcja / lobby
restauracja
restauracja

Opis oferty

Region: LosinjOrganizator: NekeraKod oferty: WAK658635

Kraj

Chorwacja

Położenie

Ok. 500m do centrum Veli Losinj, do żwirowo - kamienistej plaży ok. 300m (leżaki i parasole w cenie).

Wyposażenie

Recepcja, hol z lobby, sala śniadaniowa, restauracja, bar, kawiarnia taras.

Internet

WiFi w całym obiekcie w cenie.

Wyżywienie

Ze śniadaniami, w formie bufetu.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe standard z widokiem na park (ok. 25m2): wanna lub prysznic, WC, suszarka, telefon, TV sat., klimatyzacja, WiFi, sejf, mini bar (za opłatą), balkon, widok na park. Pokoje dwuosobowe superior z widokiem na park (ok. 30m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard z widokiem na park, mini bar w cenie. Pokoje dwuosobowe premium (ok. 32m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard z widokiem na park, w budynku bocznym, mini bar w cenie, wido na morze. Pokoje rodzinne standard (ok. 40m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard z widokiem na park, mini bar w cenie, widok na morze, dodatkowo pomieszczenie mieszkalne. Pokoje dwuosobowe standard od strony morza (ok. 25m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard z widokiem na park, od strony morza. Pokoje dwuosobowe PUNTA (ok. 24m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard z widokiem na park, mini bar w cenie, widok na morze.

Sport

Siłownia. Za opłatą: tenis, wypożyczalnia rowerów.

Wellness

Strefa wellness o pow. 2750m2, basen (ok. 136m2), leżaki i parasole w cenie, kryty basen (ok. 100m2), łaźnia parowa, sauna fińska, sauna, whirlpool. Za opłatą: centrum urody.

Nekera plus

30% zniżki na dania z karty w Veli Zal, Borik Mediterranean Bar, Steakhaus Diana; 20% zniżki na dania z karty w Konoba Cigale; 15% zniżki na dania z karty w Matsunoki, Bava, Alfred Keller.

Parkowanie

Parking na zapytanie, w cenie, garaż na zapytanie ok. 8 EUR/dzień.

Zwierzę domowe

Hotel nie akceptuje zwierząt.

Opłata klimatyczna

Ok. 1,10 - 1,33 EUR/dzień (dzieci 12 - 17 lat 50% zniżki). Opłata meldunkowa ok. 3,30 EUR/osobę/pobyt.

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki

Przyjazd od godz. 14:00, wyjazd do godz. 11:00

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Mocne strony

• ok. 300m do plaży

• kryty basen

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
25.05.2022

Wykwaterowanie

Środa
01.06.2022

Dostępne pokoje

Doppelzimmer standard balkon parkblick

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Pogoda

22°C
12°C
17°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.