Oferta, której szukasz, została wyprzedana.

Mamy jednak dobrą wiadomość: ten sam hotel jest dostępny także u innych organizatorów!

29
basen
obiekt, budynek główny
pokój
teren hotelu
basen

6.9

8 opinii

Opis oferty

Region: Cypr PołudniowyBiuro podróży (przedsiębiorca): YobbooKod oferty: WAK810390

Opinie

Anna
Klient Wakacje.pl
Listopad 2023 ·

Grupa znajomych

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 08.11.2023

8.7

+4

Hotel bardzo ładny, w przepięknym otoczeniu. Nie jest to standard mega wysoki, natomiast wszędzie jest czysto, budynki i roślinność przepiękna. Ma swój niesamowity klimat. Na basenie zawsze wolne leżaki i można spokojnie odpocząć i się poopalać. Obsługa jest miła i bardzo pomocna, widać, że dbają o gości. Jedzenie domowe, bardzo smaczne. Hotel znajduje się w bliskiej odległości od plaży, przynajmniej w okresie w którym byłam, nie ma tłumów, jest bardzo spokojnie.

Zalety

Miła obsługa

Basen

Piękne otoczenie i roślinność

Smaczne jedzenie

Czysto

Wady

Brakuje w pokojach suszarki do włosów

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Pogoda

16°C
11°C
17°C
12

Przed podróżą

Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.
Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej