Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
18
teren hotelu, basen
basen
basen
obiekt, teren hotelu
teren hotelu

Opis oferty

Region: Cypr PołudniowyOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK758081

Naszym zdaniem

.

Położenie

Hotel położony jest około 7km od centrum Pafos, nad samym brzegiem morza. Odległość od lotniska w Pafos wynosi około 27km.

Wyposażenie

W hotelu znajduje się całodobowa recepcja, lobby, winda, Wi-Fi, restauracja serwująca dania w formie bufetu, bar, minimarket, sklepik z pamiątkami, pralnia (za dopłatą), parking niestrzeżony według dostępności.

Pokoje

Pokoje wyposażone są w klimatyzację sterowaną centralnie 9dostępna w zależności od warunków pogodowych), sejf (za dodatkową opłata), łazienkę (WC, wanna lub prysznic, suszarka do włosów), TV Sat., WIFI, balkon, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minilodówkę. Pokoje Twin mają metraż około 14m2, pokoje Superior około 17m2. Pokoje superior położone są w odnowionej części hotelu tzw Olympian Wing.

Wyżywienie

HB - śniadania i kolacje w formie bufetów. Napoje płatne dodatkowo.

FB - śniadania obiady i kolacje w formie bufetów. Napoje płatne dodatkowo.

All inclusive - śniadania obiady i kolacje w formie bufetów. Lokalne wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe są wliczone w cenę.

Sport i rozrywka

3 baseny w tym jeden wewnętrzny podgrzewany , dostępny w zależności od warunków pogodowych, siłownia kort tenisowy (oświetlenie płatne dodatkowo), tenis stołowy, sauna (płatna dodatkowo)

Dla dzieci

Basen zewnętrzny dostępny w zależności od warunków pogodowych, plac zabaw, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka dla dzieci na zapytanie.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Warunki wjazdowe

1 czerwca 2022 Cypr zniósł obostrzenia wjazdowe związane z Covid-19.

Nie ma wymogu okazywania certyfikatu szczepień bądź ozdrowieńca bądż wyniku testu.

Od 8 lipca 2022 r. obowiązuje używanie masek we wszystkich pomieszczeniach (np. transport, windy, teatry, centra handlowe itp.) dla wszystkich osób powyżej 12 roku życia. Obowiązek ten nie dotyczy lokali gastronomicznych.

Jeśli w trakcie pobytu na Cyprze turysta uzyska wynik dodatni testu - musi poddać się 7-dniowej izolacji. Zwolnienie z izolacji następuje bez konieczności uzyskania negatywnego wyniku testu. Izolacja może ulec skróceniu, jeśli wynik testu na koronawirusa, wykonanego 5. dnia po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, będzie negatywny (należy wykonać test PCR na własny koszt). Rząd Republiki Cypryjskiej zobowiązał się zaopiekować wszystkimi podróżnymi, którzy uzyskają wynik dodatni testu na koronawirusa podczas pobytu na Cyprze; zapewni tym osobom osobne obiekty hotelarskie i pokryje koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz leczenia. Podróżny będzie musiał jedynie ponieść koszt transferu na lotnisko oraz lotu powrotnego we współpracy z biurem podróży i/lub liniami lotniczymi.

http://www.visitcyprus.com

Email do Ministerstwa Turystyki: travel2021@visitcyprus.com

Telefony informacyjne: na terytorium Cypru - nr 1474, z zagranicy - nr +357 22 285 757

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Informacje o lotach liniami wizzair, ryanair,

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.

Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

//

Wizzair

Jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).

Bagaż główny 10 kg, 20 kg, 32 kg za dopłatą. Koszt bagażu głównego jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

WIZZ Priority

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Koszt Wizz Priority jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Ryanair

Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 40cm x 20cm x 25cm), który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym hotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:

• pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm). Koszt jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

• bagaż główny 10kg i 20 kg za dodatkową opłatą. Koszt bagażu głównego jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji potwierdzonej będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

Transfer przez niemcy / wylot - powrót do niemiec

Pasażerowie korzystający z przelotów linii lotniczych easyJet na wszystkich lotach do i na terenie Niemiec zobowiązani są używać używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95).

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

. twin room garden view

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanair Sun, RR 3553
13:50
18:25
GDN · 02.04 (Ndz.)Gdańsk
PFO · 02.04 (Ndz.)Paphos
Przylot
18:50
21:50
PFO · 09.04 (Ndz.)Paphos
GDN · 09.04 (Ndz.)Gdańsk
8 452 zł
za pokój

. twin room sea view

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanair Sun, RR 3553
13:50
18:25
GDN · 02.04 (Ndz.)Gdańsk
PFO · 02.04 (Ndz.)Paphos
Przylot
18:50
21:50
PFO · 09.04 (Ndz.)Paphos
GDN · 09.04 (Ndz.)Gdańsk
8 900 zł
za pokój

. superior sea view

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanair Sun, RR 3553
13:50
18:25
GDN · 02.04 (Ndz.)Gdańsk
PFO · 02.04 (Ndz.)Paphos
Przylot
18:50
21:50
PFO · 09.04 (Ndz.)Paphos
GDN · 09.04 (Ndz.)Gdańsk
9 610 zł
za pokój

. twin room garden view

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanAir Ltd, FR 353
15:00
19:35
BER · 02.04 (Ndz.)Berlin - Brandenburg
PFO · 02.04 (Ndz.)Paphos
Przylot
20:00
22:50
PFO · 09.04 (Ndz.)Paphos
BER · 09.04 (Ndz.)Berlin - Brandenburg
10 742 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Holiday Parking Gdańsk, Juliusza Słowackiego 199, 80-001 Gdańsk

129
za 1 auto
1 auto
Data od
02.04.2023
Data do
09.04.2023
129
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka8 452
Cena całkowita8 452
Cena całkowita8 452
lub

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych50+
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - Listopad
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Marta
Klient Wakacje.pl
Listopad 2022 ·

Singiel

Dodano: 10.11.2022
8.7
Zaletą hotelu jest piękne położenie . Kilka restauracji funkcjonujących w różnych godzinach , serwujących smaczne dania . Dla uatrakcyjnienia pobytu jest możliwość skorzystania z ciekawych wycieczek fakultatywnych . Jest możliwość skorzystania z masaży, basenów, siłowni. Pobyt oceniam na plus
ZaletyPołożenie
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
17
4

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


CompetitionDesktopBanner
Andrzej
Klient Wakacje.pl
Listopad 2022 ·

50+

Dodano: 19.11.2022
9.9
Hotel usytuowany jest w przepięknym miejscu i to bezsporna, największa zaleta Cynthiana Hotel. Jest schludnie, w sumie czysto, świeżo (oprócz opisywanych już przez innych opiniujących) brudnych wykładzin na korytarzach, nie widać śladów nadmiernego zużycia. Właścicielom przyświeca nadrzędny cel: sprzedać maksymalnie tanio i oszczędzać na wszystkim, ale dać jak najwięcej w standardowym wydaniu. Może to nieco przyziemne, ale dla mnie logiczne, mądre i praktyczne. Doskonały model biznesowy. Nie znajdziecie tam Państwo ciekawych wnętrz, komfortowego lobby, ozdób na ścianach, ładnego oświetlenia czy estetycznego, gustownego wyposażenia. Ani jeden grosz nie jest tam wydany w nieprzemyślany sposób. Czasem jest boleśnie oszczędnie, ALE! Otrzymaliśmy tam wszystko, co potrzebne jest do beztroskiego wypoczynku. Wygodne łóżko, czysta pościel, ciepła woda w łazience, czyste ręczniki, wystarczająca ilość leżaków nad morzem ( nie ma ręczników plażowych, ale można brać swoje z łazienki), urocza plaża i kamienno-betonowe molo, świetny, oddzielony skałami od zatoki "morski basen" z równym, piaszczystym dnem i stale wymieniającą się, choć spokojną wodą, bar przy plaży, piękny, oświetlony deptak na wieczorne spacery brzegiem morza. Do tego posiłki w formie bufetu na bardzo przyzwoitym poziomie. Bez fajerwerków, ale urozmaicone i smaczne. Jeśli do tego dodać możliwość konsumpcji (z wszechobecnymi wróbelkami) na tarasie zewnętrznym, to mamy pełen obraz sielanki. Pracownicy też ( troszkę niestety) są oszczędni. Oszczędnie witają, uśmiechają się ( no, może poza panią od rozrywek taneczno-gimnastycznych), tolerują gości, ale broń boże nie są niegrzeczni. Ot, zmęczeni, zajęci swoimi myślami, wykonują swoją pracę troszkę mechanicznie. To nie wada, to neutralność, pewnego rodzaju rutynowa obojętność. Byłbym zapomniał: był jeden kelner, który nie musiał być przesadnie uśmiechnięty i wylewny. Miał ciepło wypisane na twarzy i troskę o swoich gości w zachowaniu. Emanował serdecznością, ale ... skończył pracę w hotelu jeszcze przed naszym wyjazdem. Serdecznie Go pozdrawiamy. Jest też coś, co powinni wiedzieć korzystający z usług Cynthiana Hotel. Wychodząc z hotelu nie można zostawiać cennych przedmiotów w pokojach na wierzchu. Podczas sprzątania, drzwi pokoi są pozostawiane szeroko otwarte i to nie tylko wtedy, kiedy osoba sprzątająca znajduje się w pomieszczeniu. Zdarzyło się, że wróciłem po coś z plaży, zastałem pokój otwarty na oścież i przez GODZINĘ nie pojawił się w pokoju nikt, ale każdy mógł wejść. A tam, laptop, dokumenty, pieniądze i inne ważne rzeczy osobiste. Na szczęście Cypr można uznać za bezpieczny kraj. Jak chyba wszyscy wiedzą, jest jednak odwiedzany przez niebezpiecznych ludzi i warto o tym pamiętać. Ogólnie polecam ten hotel wszystkim miłym chytrusom, bo jest wręcz niewiarygodnie tanio. Za naprawdę niewielkie pieniądze otrzymujemy najpiękniejszy kontakt z przyrodą, ( pięknie utrzymany ogród), dostęp do morza, spokojne sąsiedztwo, sklepy i restauracje w pobliżu. Czego jeszcze chcieć. Brawo Cynthiana Hotel.
ZaletyPołożenie, cena.
WadyMoże zapchana umywalka jest wadą, może też wadą jest to, że z kanału wentylacyjnego nad wanną, czasem szerokim strumieniem leje się woda. Ale ja bym się nie czepiał, bo zalety każą zapomnieć o takich "wadliwych" drobiazgach.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
38
3

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Ewa
Klient Wakacje.pl
Listopad 2022 ·

50+

Dodano: 05.12.2022
6.8
Pokój tak, ale lokalizacja była na zapleczach kuchni było słychać pracujące urządzenia chłodnie i chyba agregaty
ZaletyLokalizacja z dala od głównej ulicy
WadyNieprzyjemna pani z recepcji
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
2

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Marcin
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 11.11.2022
7.7
3,5 gwiazdki w pełni uprawnione! Pokoje od strony morza (warto dopłacić) z kojącym widokiem. Spanie przy otwartym balkonie (szum morza) fantastyczne. Stan hotelu - wyraźnie używany - ale czysto. Obsługa dyskretna.
ZaletyWłasna plaża z naturalnym basenem z piaskiem - dla dzieci. Leżaki i parasole bez dodatkowych opłat. Restauracja z widokiem na morze. Sprawna komunikacja z pobliskimi miejscowościami, bliskość "marketów" z podstawowymi produktami. Ok. kilometrowa ścieżka spacerowa nad morzem. Poza tym spokojnie. Można odpocząć....
WadyDość monotonne posiłki. Tydzień - do wytrzymania, to przecież 3,5 gwiazdki. Słychać budowę z pokojów od strony uliczki (ale to się kiedyś skończy :-)
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
10
2

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Marcin
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 18.09.2022
9.0
Obsługa bardzo miła i uczynna - widać, że zależy wszystkim na zadowoleniu turystów. Bardzo dobre jedzenie, dogodne i długie pory serwowania posiłków. Hotel czysty, zadbany, ładnie urządzony.
ZaletyHotel w dobrym stanie, pięknie położony z bezpośrednim dostępem do morza. Rozłożysty - każdy znajdzie dla siebie dobre miejsce. W niedalekiej odległości 2 dość duże sklepy, przystanki autobusowe. Ludzie bardzo przychylni, uśmiechnięci, wprawiający w dobry nastrój.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
8
3

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Mapa

Pogoda

18°C
16°C
17°C
13

Przed podróżą

Cypr Północny:

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
Cypr Północny
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.Cypr Południowy:
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.
Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane.