Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
5
obiekt
obiekt
basen
recepcja / lobby
pokój

Opis oferty

Region: Riwiera CzarnogórskaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK182616

Opis oferty

Położenie

Hotel znajduje się w południowo-wschodniej części Czarnogóry w pobliżu nadmorskiej promenady i otoczony jest bujną zielenią. Tylko 250m. dzieli obiekt od centrum miejscowości Bar, w której znajdują się liczne sklepy, kawiarnie, bary i restauracje.

Plaża

Żwirowa plaża położona bezpośrednio przy hotelu.

Do dyspozycji gości

Całodobowa recepcja, lobby, główna restauracja, restauracja a la carte serwująca dania kuchni śródziemnomorskiej (dodatkowo płatna), basen zewnętrzny z tarasem słonecznym, basen wewnętrzny z ciepłą wodą (leżaki i parasole przy basenie są bezpłatne), lobby bar, piano bar, bar przy basenie, sala TV. Hotel akceptuje płatności kartami: Visa, MasterCard, American Express.

Wyżywienie

Śniadania (07: 00-10:00) i obiadokolacje (19: 00-22:00) w formie bogatego bufetu. Możliwość dopłaty do obiadów w formie bufetu.

Program sportowy i animacyjny

Na terenie hotelu jest centrum fitness (z doskonale wyposażoną siłownią), jacuzzi oraz klub dla dzieci. W pobliżu znajduje się również centrum sportowe z boiskiem do piłki nożnej oraz kortem tenisowym (dodatkowo płatne). Ponadto, za dodatkową opłatą hotel dysponuje centrum odnowy biologicznej i SPA: 3 sauny, kilka salonów masażu, solarium, salony zabiegów kosmetycznych, jak i istnieje możliwość wypożyczenia łodzi w pobliskiej przystani oraz pobrania lekcji nurkowania.

Internet

Bezpłatny dostęp do Wi-Fi znajduje się w barze przy lobby oraz na korytarzu.

Naszym zdaniem

Stylowy i komfortowy hotel dla wymagających Klientów, ceniących sobie spokój i wypoczynek na wysokim poziomie. Kojące otoczenie ogrodu zapewnia dodatkową przestrzeń do relaksu i rekreacji na świeżym powietrzu.

Strona www

Program

Dzień Pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Uwagi do programu

W rezerwacjach prosimy o wpisywanie danych z dokumentu tożsamości Klientów (dowód lub paszport), z którymi będą podróżować, ponieważ są one niezbędne do tworzenia list granicznych.

"

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta (Hotele: Iberostar Herceg Novi, Palma, Palmon Bay, Regent Porto i Bijela Delfin -możliwy kontakt tylko telefoniczny), pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż). UWAGA. Przylot do Podgoricy w wybranych terminach (dotyczy wylotu z Warszawy, Poznania i Katowic) lub do Dubrovnika w Chorwacji i transfer przez granicę chorwacko-czarnogórską. Przejazd na podstawie paszportu lub dowodu osobistego.

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, opłaty klimatycznej ok.1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych.

Wycieczki lokalne

MONTENEGRO TOUR - cena ok. 45 EUR

Czyli Czarnogóra w pigułce! To wycieczka, dzięki której w najlepszy sposób można poznać najważniejsze miejsca związane z czarnogórską historią i turystycznymi atrakcjami dla ducha. Wyruszamy w kierunku Zatoki Kotorskiej (Fiordy na Adriatyku), zwiedzamy zabytkowy Kotor (miasto na liście dziedzictwa UNESCO), a następnie malowniczą górską trasą z której rozpościera się panorama fiordu kotorskiego udajemy się do górskiej wioski Njeguszi, słynącej m.in. z wyśmienitej suszonej szynki, której możemy skosztować w trakcie wyjazdu. Kolejny przystanek to przejazd do parku narodowego Lovćen oraz do Cetinja – dawnej czarnogórskiej stolicy. Następnie powrót na wybrzeże malowniczą górską trasą widokową. Podczas wycieczki zwiedzamy również Budvę, jedną z największych atrakcji turystycznych tego kraju.

ALBANIA - ORIENTALNY ŚWIAT EUROPY - cena ok. 45 EUR

Wyruszamy rano, aby dotrzeć do Szkodry, stolicy północnej Albanii, gdzie w samym środku Europy można poczuć na plecach oddech orientu. Wizyta w tym mieście pozwala nieco lepiej zrozumieć burzliwą i nieco mroczną historię tego tajemniczego kraju. Tutaj udajemy się na zamek Rozafa skąd roztacza się przepiękny widok na jezioro Szkoderskie - największe jezioro na Bałkanach. Następnie czeka na nas przejazd do Kruji, stolicy albańskiej tradycji, gdzie zatrzymujemy się na starym bazarze oraz przy zabytkowej twierdzy w pobliżu której znajduje się odwiedzane przez nas Muzeum Skanderbega. Jest również możliwość degustacji tradycyjnej kuchni albańskiej w ramach przerwy na obiad (7 eur). Ta wycieczka to doskonała okazja do doświadczenia odmiennej albańskiej kultury i obserwowania realiów codziennego życia społecznego mieszkańców tego kraju.

KANIONY CZARNOGÓRY - cena ok. 45 EUR

Rozpoczynamy przejazd od malowniczego płaskowyżu w pobliżu miasta Nikszić, aby dotrzeć do stolicy gór, Żabljaka. Następnie odpoczynek nad Czarnym Jeziorem, który jest wspaniałą okazją do cieszenia się górską przyrodą. Przejazd na prawie 500-metrowy most na rzece Tarze rozpostarty pomiędzy brzegami największego kanionu Europy. Spacer po moście i chwila odpoczynku pozwolą na pełne przeżywanie wrażeń i emocji związanych z tym magicznym miejscem. Z mostu ruszamy wzdłuż kanionu Tary, najgłębszego w Europie, do kanionu rzeki Moraczy, którym zjeżdżamy do wybrzeża, zatrzymując się po drodze w Monastyrze Moracza. Podczas przejazdów przez kaniony postoje na tarasach widokowych oraz przerwa na obiad (dodatkowo płatny).

LAZUROWE MONTENEGRO – REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ - cena ok. 35 EUR.

Rejs po jednej z najpiękniejszych zatok południowej części Europy (UNESCO). Wypływamy z portu w Tivacie, podziwiając luksusową marinę Porto Montenegro. Płynąc wzdłuż imponujących kotorskich fiordów dotrzemy do plaży Ž anjice, uważanej za najbardziej malowniczą na całej Riwierze Hercegnowskiej. Plażowanie i kąpiel w krystalicznie czystym Adriatyku, chętni mogą urozmaicić wizytą w Błękitnej Grocie, gdzie pływając w promieniach wpadającego do jaskini słońca, można cieszyć oko najgłębszym odcieniem lazuru czarnogórskiego morza (jeśli pogoda nie pozwoli na plażowanie odwiedzimy miasto Herceg Novi). Nasz statek popłynie również do Perastu, barokowej perły Boki Kotorskiej. Przepiękne, niewielkie miasteczko leżące u zboczy fiordu, słynące ze swojego bogactwa, architektury i mieszkańców – wyśmienitych żeglarzy. Zakotwiczymy przy wyspie Matki Boskiej ze Skały, miejscu jak z pocztówek, a chętni zwiedzą Kościółek na wyspie, namacalny dowód potęgi niewielkiej osady. Później pożeglujemy w stronę portu w Kotorze, gdzie zakończymy naszą morską przygodę. Powrót do hotelu na kolację.

BOKA BY NIGHT – WIECZORNY REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ - cena ok. 35 EUR.

Wieczorny rejs po jednej z najpiękniejszych zatok południowej części Europy (UNESCO). Wczesnym wieczorem wypływamy z portu w Kotorze. Płynąc wzdłuż imponujących kotorskich fiordów, z krótką przerwą na kąpiel (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą), dotrzemy do Perastu, barokowej perły Boki Kotorskiej, lśniącej w blasku zachodzącego słońca. Perast to przepiękne, niewielkie miasteczko leżące u zboczy fiordu, słynące ze swojego bogactwa, architektury i mieszkańców – wyśmienitych żeglarzy. Po przerwie pożeglujemy w stronę portu w Tivacie, racząc się kolacją serwowaną na statku (posiłek wliczony w cenę). Rejs zakończymy w Porto Montenegro, najbardziej luksusowej części czarnogórskiego wybrzeża, gdzie przez chwilę wtopimy się w wieczorną, śródziemnomorską atmosferę tego miejsca. Powrót do hotelu w godzinach nocnych.

THETH – W KRAINIE ALBAŃSKIEJ VENDETTY - cena ok. 90 EUR.

Wyjazd wcześnie rano. Przejazd do Albanii, gdzie zaczynamy naszą przygodę wsiadając do jeepów. Celem jest Theth – niewielka, piękna osada, zagubiona pośród dzikich i niedostępnych gór Północnoalbańskich nazywanych też górami Przeklętymi. Czas w tym miejscu się zatrzymał – pozostały tradycje, wspaniali ludzie, natura i niesamowite widoki. Najpierw trasa wiedzie drogą asfaltową, ale szybko zmienia się w trakt o nawierzchni szutrowej i kamienistej przeznaczony dla aut terenowych. Z Thethu udamy się pieszo przez wieś, szlakiem widokowym do wodospadu (ok, 1,5 h). Odwiedzimy symbol Thehtu – tzw., kulę – kamienną wieżę, gdzie według tradycji ukrywali się mężczyźni w czasie trwania vendetty czyli krwawej zemsty. Tam powita nas przedstawiciel rodziny, do której wieża należy od pokoleń. Po zwiedzaniu lunch w cenie (sałatka, wołowina lub kurczak, deser, woda). Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.

Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela w Czarnogórze. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Min. ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane.

Inne

CZARNOGÓRA informacje ogólne

Waluta

EUR - Euro. (Choć Czarnogóra nie jest oficjalnie w strefie euro ani w UE). Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. Dolary USA można wymienić w bankach w każdej miejscowości.

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza

Obywatele polscy mogą podróżować do Czarnogóry na podstawie dowodu osobistego.

Czas

Taki jak w Polsce.

Orientacyjne ceny

Obiad w restauracji od 10 EUR woda 1l - 0,6 EUR piwo w barze ok 1,5-3 EUR kawa w kawiarni od 0.5-1 EUR. Ceny w kurortach w sezonie są nieco wyższe od tych poza sezonem i tych w głębi kraju.

Poczta

Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony

System publicznych aparatów telefonicznych praktycznie nie istnieje. Zamiast tego szeroko rozwiniętą usługą jest telefonia VoIP dostępna w kafejkach internetowych i bardzo tania. Telefony komórkowe działają w całej Czarnogórze. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.

Czarnogóra / Riviera Ulcinjska

Riwiera ulcinjska zachwyca orientem i różnorodnością plaż. Najbardziej znana to Wielka Plaża, szeroka piaszczysta plaża ciągnąca się na 13 kilometrów. Oprócz niej znajdziemy również wiele urokliwych zakątków jak np. plaża Valdanos - kamieniste miejsce idealne do snorkelingu, czy też plaże skaliste leżące w centrum miasta. Ulcinj i jego okolice to przede wszystkim mieszanka kultur, gdzie tradycyjny świat czarnogórski przeplata się z kulturą albańską. Na udany wypoczynek mogą liczyć tu zarówno miłośnicy błogiego lenistwa, jak również poszukiwacze przygód, którzy mogą pobyt na riwierze ulcinjskiej wykorzystać jako inspirację do odkrywania lokalnych uroków i zbierania niezapomnianych wrażeń.

Czarnogóra / Riviera Budvańska

Państwo zajmuje niewielki obszar, lecz to co ma do zaoferowania zachwyci każdego. Różnorodne, w tym także piaszczyste plaże, malownicze góry, nadmorskie miasteczka i tajemnicze klasztory. Największą popularnością cieszą się piaszczysta wielka plaża ciągnąca się 13km aż do granicy z Albanią oraz stare miasto w Budvie i Kotorze.

Budva

Jest najpopularniejszą miejscowością wypoczynkową, żyjącą od rana do nocy i oferującą wiele turystycznych rozrywek. Największą atrakcją miasta, poza plażą jest piękna, średniowieczna starówka, nad którą góruje cytadela. To wszystko sprawia, że nie sposób się tu nudzić, a przywiezione wrażenia i zdjęcia są niepowtarzalne.

Wyloty z: Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Poznania i Wrocławia. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

"

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Czarnogórzetrwa od15czerwcado 15 września.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

2 os. pokoj standardowy

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacjeStandardowy
Wylot
WAW · 27.04 (Czw.)Warszawa - Chopin
TGD · 27.04 (Czw.)Pogdorica
Godziny lotu podamy później
Przylot
TGD · 04.05 (Czw.)Pogdorica
WAW · 04.05 (Czw.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
6 159 zł
za pokój

2 os. pokoj standardowy z bocznym widokiem na morze

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacjeBoczny widok na morzeStandardowy
Wylot
WAW · 27.04 (Czw.)Warszawa - Chopin
TGD · 27.04 (Czw.)Pogdorica
Godziny lotu podamy później
Przylot
TGD · 04.05 (Czw.)Pogdorica
WAW · 04.05 (Czw.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
6 429 zł
za pokój

2 os. junior suite

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje
Wylot
WAW · 27.04 (Czw.)Warszawa - Chopin
TGD · 27.04 (Czw.)Pogdorica
Godziny lotu podamy później
Przylot
TGD · 04.05 (Czw.)Pogdorica
WAW · 04.05 (Czw.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
12 924 zł
za pokój

2 os. pokoj deluxe

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacjeDe lux
Wylot
WAW · 27.04 (Czw.)Warszawa - Chopin
TGD · 27.04 (Czw.)Pogdorica
Godziny lotu podamy później
Przylot
TGD · 04.05 (Czw.)Pogdorica
WAW · 04.05 (Czw.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
16 578 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotniska P2, Żwirki i Wigury 1, Warszawa

660
za 1 auto
1 auto
Data od
27.04.2023
Data do
04.05.2023
660
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka6 159
Cena całkowita6 159
Cena całkowita6 159
lub

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielRodzina z dziećmiPara50+
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - Listopad
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Tomasz
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 18.08.2022
6.0
Hotel wygląda dobrze, jest zadbany. Brak restauracji z barem w hotelu. Pool bar w hotelu w okolicach basenu wygląda słabo, trochę jak wycinek kuchni restauracyjnej. Jeśli chodzi o pokoje, to bardzo słabo sprzątane, to dziwne, przecież hotel ma rzekomo 4 gwiazdki. W naszym pokoju był cały czas gorący kaloryfer, mimo że nasz pobyt to środek lata i 35 stopni za zewnątrz. Druga sprawa, to bardzo częstg problem z odbiorem kanałów w tv. Usterki były zgłaszane kilka razy, nie naprawiono ich. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór i pyszne. Klimatyzacja OK. Bardzo słaba plaża przy hotelu, śmieci i glony w wodzie, najlepiej korzystać z innej plaży.
ZaletyPosiłki. Klimatyzacja. Czysto w budynku.
WadySprzątanie w pokojach. Usterki w pokoju. Plaża hotelowa.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
2
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


CompetitionDesktopBanner
Katarzyna to
Lipiec 2022 ·

50+

Dodano: 02.07.2022
4.0
Pierwszy raz w Czarnogórze, a tym samym w hotelu Princess. Proszę Państwa moje wyjazdy zagraniczne, wczasowe to 30 lat. Tyle hoteli, tyle państw. Hotel to nie 4* jak go opisują biura.To surrealistyczny budynek, ogromna przestrzeń zupełnie niewykorzystana. Ciemne wnętrze, ogromna recepcja, a w niej zgniecione 3 osoby w jednym miejscu.Cisza jak makiem zasiał. Stare dywany, wazoniki..makabra lata 1978 .Czas moich rodzinnych wczasów. Obsługa niemiła. Jedzenie jak na wczasach w Pobierowie. Jakie 4 * Ktoś zdrowo się pomylił. Stare wykładziny w pokoju, byle jak pokój sprzątany. Tylko wymiana ręczników i dokładka papieru toaletowego. W hotelu podczas śniadania muzyka stara z lat 70/80. Wieczorem grobowa cisza!!Rano ok 5.30 budzi nas warkot szczotki myjącej basen i okolice. Jedynie widok z pokoju ładny, gdy jest na morze. Nie polecam Powrót komuny.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Urszula
Klient Wakacje.pl
Czerwiec 2022 ·

50+

Dodano: 28.06.2022
10
Wspaniały Hotel . Bardzo spokojne miejsce dla osób, które chcą wypocząć w pięknym miejscu. Jedzenie bardzo dobre . Obsługa bardzo miła. Bezpłatne leżaki na plaży dla gości hotelu. Bardzo blisko do miasteczka gdzie jest dużo sklepików i restauracji. Z przyjemnością polecam ten hotel każdemu.
ZaletyPiękne położenie. Taras z pięknym widokiem na morze.
WadyBrak wad.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Urszula
Klient Wakacje.pl
Czerwiec 2022 ·

50+

Dodano: 31.01.2023
10
+1
Wspaniały hotel . Obsługa hotelowa bardzo miła . Pyszne jedzenie w restauracji hotelowej z tarasem i cudownym widokiem na morze . Obsługa restauracji bardzo miła . Przy hotelu plaża dla gości bezpłatne leżaki. Wzdłuż plaży deptak gdzie są restauracje , blisko do portu . Polecam bardzo ten hotel każdemu . Zwiedziliśmy również Czarnogórę , cudowne miejsce , ten maleńki kraj powinien każdy zobaczyć 🥰,
ZaletyBardzo fajna lokalizacja , miła obsługa , pyszne jedzenie .
WadyBrak
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Barbara
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2019 ·

Para

Dodano: 19.09.2019
9.8
blisko do plaży, pyszne jedzenie ,darmowy serwis plażowy
Zaletysame zalety
Wadynie ma
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Mapa

Pogoda

14°C
6°C
13

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Formularze nie są wymagane.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej
Do Czarnogóry Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ze względu na niejednoznaczne regulacje w kwestii dokumentów podróży wymaganych od nieletnich oraz niejednolitą praktykę straży granicznej, zaleca się, aby osoby nieletnie podróżujące do Czarnogóry posiadały paszport.
W Czarnogórze dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli czas pobytu nie przekracza 30 dni.
Szczepienia nie są wymagane.