Wspaniały38 opinii100% poleceń
9.2

1 188

za osobę
Podsumowanie ceny

Iberostar Bellevue

Kod oferty: WAK726045
Last minute
Kod oferty: WAK726045
1/18
basen
basen
basen
teren hotelu
teren hotelu

Opis oferty

Region: Riwiera CzarnogórskaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK726045

Naszym zdaniem

Znakomity hotel prestiżowej marki, usytuowany pośród bajecznych pejzaży; morze, góry, piękny i zadbany ogród. Malownicze krajobrazy, bogata oferta rekreacyjna i sportowa, dobra baza na wycieczki. Relaks gwarantowany. Hotel uczestniczy w programie Wave Change, promującym odpowiedzialną turystykę.

Położenie

Przy piaszczysto-żwirowej plaży z kamykami (serwis plażowy płatny) w Becici, na słynnej czarnogórskiej riwierze, ok. 2km od centrum Budvy - najsłynniejszego kurortu Czarnogóry, w sąsiedztwie innych hoteli, ok. 65km od lotniska w Podgoricy, 7km od wyspy Sveti Stefan.

Wyposażenie

Hotel składa się z trzech budynków połączonych ze sobą; każdy z nich ma recepcję i windy. Do dyspozycji gości: dwie restauracje (w tym jedna na tarasie z pięknym widokiem; kuchnia międzynarodowa i bałkańska, bufety i a'la carte), pizzeria, bar w lobby, bar przy basenie, sezonowy bar na plaży, piano-bar z tarasem (panorama morza i gór), tradycyjny bar (sezonowo), sale konferencyjne, bankomat, pokój wypoczynkowy z biblioteczką, bezpłatne łącza internetowe, sejf, pralnia.

Pokoje

Double room - standardowe, gustownie urządzone, klimatyzowane, powierzchnia od 20 do 25m kw. Na wyposażeniu: sypialnia, łazienka z prysznicem i suszarką, telefon, sejf, TV sat, minibar, balkon lub taras (widok na ląd)

Double room garden view - standardowy pokój z widokiem na ogród

Double room sea view - standardowy pokój z widokiem na morze

Double side sea view - pokój standardowy z bocznym widokiem na morze

Double sea view priority location - pokój z dużym tarasem/ z malowniczym widokiem na morze i góry

Double garden priority location - pokój z tarasem/z malowniczym widokiem na ogród

Junior suite priority location - duża sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, taras z malowniczym widokiem na ogród. Powierzchnia - ok. 32m kw.

Family - pokój rodzinny o powierzchni ok. 28-32m kw. Widok na ogród.

Superior family - dwie sypialnie połaczone drzwiami wewnętrznymi, taras z widokiem na ogród lub z bocznym widokiem na morze. Powierzchnia - ok. 32m kw.

Klimatyzacja - czerwiec, lipiec, sierpień

Sport i rozrywka

Dwa baseny o nieregularnym kształcie, siatkówka plażowa, koszykówka, tenis stołowy, tenis ziemny, siłownia, lekkie animacje, okazyjnie koncerty na żywo, występy folklorystyczne, występy pianisty itp., centrum wellness z basenem krytym i gabinetami zabiegowymi (masaże, sauna, łaźnia), sporty wodne na plaży.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania (bufety), obiady i kolacje (bufety lub serwowane), przekąski, lody, napoje, lokalne alkohole serwowane w wyznaczonych barach.

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw, wysokie krzesełka, łóżeczka dla niemowląt (konieczna rezerwacja), w sezonie miniklub.

Uwagi

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wjedzie do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego przyjazd i pobyt.

Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Cena zawiera

Dojazd własny: zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, anglojęzyczna obsługa (kontakt telefoniczny).

Oferta z przelotem: Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, anglojęzyczna obsługa (kontakt telefoniczny)

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Informacje o lotach liniami lot, wizz air

Lecąc z LOT każdy pasażer może wziąć ze sobą:

Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).

W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:

• bagaż rejestrowany 23kg; możliwość zakupu podczas zakładania rezerwacji.

Dodanie ww usługi już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

Aktualizacje covid-19

Aktualizacja z 28 kwietnia 2022

Aby wjechać z Polski do Czarnogóry nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dotyczących szczepień, testów czy statusu ozdrowieńca.

Przydatne linki: http://www.covidodgovor.me/me/testiranje-na-covid-19-i-procedure oraz https://www.gov.me/en/article/covid-19-measures-and-recommendations

Polska strona MSZ - https://www.gov.pl/web/dyplomacja/czarnogora

Ttranzyt przez Niemcy

Podróżni wylatujący lub wyjeżdżający z Polski są zobowiązani posiadać jeden z poniższych dokumentów (wydrukowany i przetłumaczony na jęz. niemiecki, angielski, francuski, hiszpański lub włoski):

• negatywny wynik testu (PCR, antygenowy, RT-LAMP lub TMA) wykonany nie wcześniej niż 48 h przed rozpoczęciem podróży (czas liczy się od godziny pobrania próbki, a nie od otrzymania wyniku). Testy muszą spełniać kryteria Światowej Organizacji Zdrowia, tj. czułość 80%, swoistość 97%.

• certyfikat osoby zaszczepionej. Od ukończenia pełnego cyklu szczepień musi minąć minimum 14 dni (z 14. dniem włącznie). Ważność certyfikatu wynosi 9miesięcy; 270 dni od szczepienia.

Osoba, która jednorazowo przyjęła preparat Janssen (Johnson & Johnson) od 15.01.2022 nie jest uznawana za zaszczepioną. W celu uznania za osobę zaszczepioną konieczne jest przyjęcie drugiej dawki (Johnson & Johnson, lub Pfizer lub Moderna)

• certyfikat ozdrowieńca; jest ważny od 29 dnia po przebytej chorobie i do 90 dni.

Powyższe wymogi nie dotyczą dzieci w wieku poniżej 6 lat. Podróżni wracający samolotem z urlopu i korzystający z transferu przez Niemcy - również zobowiązani są do posiadania takich samych dokumentów.

Inne zasady obowiązują przy powrocie z obszaru występowania mutacji wirusa (Virusvariantengebiet) i krajów wysokiego ryzyka. Obecnie (28 kwietnia 2022 r.) na liście krajów występowania mutacji wirusa i krajów wysokiego ryzyka nie ma żadnego kraju. Komunikaty należy jednak śledzić na bieżąco.

Informacje: https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Transport/Archiv_Risikogebiete/Risikogebiete_aktuell_en.pdf?__blob=publicationFile

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Warunki wjazdowe

Aktualizacja z 28 kwietnia 2022

Aby wjechać z Polski do Czarnogóry nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dotyczących szczepień, testów czy statusu ozdrowieńca.

Przydatne linki: http://www.covidodgovor.me/me/testiranje-na-covid-19-i-procedure oraz https://www.gov.me/en/article/covid-19-measures-and-recommendations

Polska strona MSZ - https://www.gov.pl/web/dyplomacja/czarnogora

Pasażerowie korzystający z przelotów linii lotniczych Lufthansa zobowiązani są używać używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95) lub maseczek chirurgicznych.

Ze względu na dynamiczną sytuację i zmieniające się zasady dot. zasad podróżowania w czasie pandemii, konieczne jest zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych.

Klienci jadący samochodami - proszeni są o zapoznanie się z przepisami krajów tranzytowych.

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i datę zakwaterowania

Nowość

Double room

2 dorosłych

All inclusive
Zakwaterowanie2022-09-30
Wykwaterowanie2022-10-03
2 376 zł
za pokój

Garden view double garden view

2 dorosłych

All inclusiveWidok na park/ogród
Zakwaterowanie2022-09-30
Wykwaterowanie2022-10-03
2 476 zł
za pokój

Double side sea view

2 dorosłych

All inclusive
Zakwaterowanie2022-09-30
Wykwaterowanie2022-10-03
2 836 zł
za pokój

Double standard priority location room garden view

2 dorosłych

All inclusive
Zakwaterowanie2022-09-30
Wykwaterowanie2022-10-03
2 836 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

92
za wycieczkę
92
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji
Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami
Wycieczka2 376
Cena całkowita2 376
Cena całkowita2 376
lub

Opinie dodane przez

Desy Kroszczynska
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 27.08.2022
9.0
Bardzo dobry hotel dla rodziny i dzieci! Dużo jedzenia i napojów. Świetna obsługa. Świetna nocna rozrywka dla dzieci i rodziców. Zespół animatorów dla dzieci jest doskonały. Opiekują się naszymi dziećmi o określonej godzinie zabawą i wykształconą zabawą. Bardzo przestronny pokój. Wiele opcji basenu! Zaskoczą Cię tortem urodzinowym i winem musującym, gdy zostaniesz na urodziny! Jak słodko!
ZaletyObsługa klienta Excellet.

Tomek
Czerwiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 25.06.2022
10
Pierwszy raz w Czarnogórze i jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Hotel na bardzo wysokim poziomie zero wad same zalety. Lokalizacja hotelu bardzo fajna blisko centrum Budva i Becci. Hotel położony w spokojnym otoczeniu a zarazem wszędzie blisko. Idealny dla rodzin z dziećmi. Animatorzy bardzo sympatyczni praktycznie cały dzień coś się działo a wieczorami dyskoteka dla dzieci oraz różne koncerty dla dorosłych. Jedzenie pyszne bardzo rozmaite. Kilka restauracji oraz dużo barów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Iberostar. Polecamy w 100%
ZaletyBlisko morza, bardzo zadbany hotel jak i całe otoczenie, pyszne jedzenie, miła obsługa, super animacje dla dzieci jak i dla dorosłych.
WadyBrak

Justyna
Czerwiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 03.07.2022
10
Pobyt w hotelu zaliczamy do bardzo udanych i polecamy każdemu! To jedno z tych miejsc na Ziemi do których chce się wracać. Pyszne, świeże jedzenie. Każdy znajdzie coś dla siebie (u nas na pokładzie byli : 2 latka, 5 latka i dziadkowie). Czysto i schudnie. Pokoje sprzątane codziennie. Fajne atrakcje wieczorami (animacje dla dzieci, muzyka na żywo, wieczór z folklorem - taniec). Piękny, zadbany ogród, wieczorne spacery długo zapadną nam w pamięci 🙂🥰 Jedyny minus - brak wody w pokojach w opcji all inclusive jednak dla nas to nie był problem, w pobliżu są sklepy a bary oferują bogaty asortyment drinków (wcale nie słabych 😉) i innych napoi. Pod koniec czerwca trafiliśmy na temperatury 35-39 stopni i temp wody 25 stopni. Za nami wakacje, które jeszcze długo będziemy ciepło wspominać 🙂
ZaletyUprzejmość obsługi Lokalizacja Piękny ogród Fajny basen
WadyBrak

Jolanta
Maj 2022 ·
Dodano: 04.06.2022
9.0
Hotel super podróżujemy od lat ale z tak miłą obsługą i dobrym jedzeniem nie zawsze się spotkaliśmy.Świeże ryby codziennie owoce morza i świeże soki perfekt.
ZaletyŚwietne położenie,przepiękny ogród plaża i możliwość wieczornych spacerów.
WadyWłaściwie nie ma co wymienić.

Ewelina
Kwiecień 2022 ·

Para

Dodano: 12.04.2022
7.7
Bardzo przyjemny hotel, otoczony pięknym, zadbanym ogrodem. Miło zaskoczył zarówno jakością obsługi, jak i przepyszną i urozmaiconą kuchnią, w której każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. Bliskie położenie starej Budvy to dodatkowa atrakcja - zaledwie 30 minut spacerkiem, wzdłuż promenady, która co krok kusi kolejną knajpką.
Zalety- komfortowe, czyste pokoje - codziennie zmieniana pościel i ręczniki - pyszna, urozmaicona kuchnia - bogata oferta win - bardzo zaangażowana recepcja - bardzo sensowna i uczciwa wypożyczalnia aut na miejscu (pytać w recepcji)
Wady- z godziną oddania pokoju, oddajemy również opaski - można dokupić przedłużenie all incl za 15 euro od osoby (przedłużenie pokoju 50 euro za pokój, pod warunkiem dostępności)

Mapa

Pogoda

28°C
19°C
23°C
9

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Formularze nie są wymagane.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Czarnogóry Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ze względu na niejednoznaczne regulacje w kwestii dokumentów podróży wymaganych od nieletnich oraz niejednolitą praktykę straży granicznej, zaleca się, aby osoby nieletnie podróżujące do Czarnogóry posiadały paszport.
W Czarnogórze dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli czas pobytu nie przekracza 30 dni.
Szczepienia nie są wymagane.