Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Tri Ruze

Kod oferty: WAK500963
Last minute
Kod oferty: WAK500963
obiekt, budynek głównyobiekt, budynek głównyobiekt, budynek głównypokójpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracja
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny
pokój
pokój
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Nasi klienci docenili

 • Popularne centrum sportów zimowych o międzynarodowym charakterze.
 • Wiele restauracji, barów i dyskotek zapewnia atrakcje na każdy wieczór.
 • 4 km tor saneczkowy, tor łyżwiarski oraz dla najodważniejszych - loty paralotnią.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  ekonomiczny
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój trzyosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Czeskie KarkonoszeOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK500963

  Region

  Szpindlerowy Młyn

  Opis

  Hotel Tri ruze oferuje niedrogie pokoje w miejscowości Szpindlerowy Młyn. Położony 200metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Spindleruv Mlyn.

  W pokojach goście mają do dyspozycji takie udogodnienia jak telewizja kablowa oraz telewizja satelitarna. Dostępny jest także WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

  W obiekcie Hotel Tri ruze jest strefa wellness, a w niej m.in. sauna fińska. Warto z niej skorzystać po aktywnym dniu.

  Hotel Tri ruze jest położony w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Spindleruv Mlyn, w którym do dyspozycji jest 24km tras narciarskich.

  Pokój dla 1 osoby

  Część wypoczynkowa, pokoje dla alergików dostępne, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

  Pokój dla 2-3 osób

  Część wypoczynkowa, pokoje dla alergików dostępne, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

  Ekonomiczny pokój dla 2 osób

  Część wypoczynkowa, pokoje dla alergików dostępne, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

  W cenie

  Leżaki

  Dostęp do internetu

  Sauna fińska

  Internet Wi-Fi

  Strefa Wi-Fi

  Śniadania w formie bufetu

  Parasole przeciwsłoneczne

  Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

  Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  Płatne na miejscu

  Łóżeczko dla dziecka

  Parking

  Zwierzęta mile widziane

  Popołudniowa herbata

  Pakowany lunch

  1 x butelka wody w dniu przyjazdu

  Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

  Odległości

  Centrum - 200m.

  Ski bus - 70m.

  Wyciągi - 300m.

  Wyżywienie

  Śniadania w formie bufetu, 1 x butelka wody w dniu przyjazdu, pakowany lunch, popołudniowa herbata, zmiana wyżywienia w rezerwacji na 2 posiłki - obiad (trzy dania).

  Parking

  Parking niestrzeżony.

  Usługi narciarskie i rowerowe

  Schowek na narty i buty, schowek na rowery.

  Internet

  WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

  Usługi spa i wellness

  Sauna fińska.

  Sport w hotelu

  Ogród, taras.

  Usługi dla dzieci

  Łóżeczko dla dziecka, plac zabaw dla dzieci.

  Usługi hotelowe

  Kawiarnia, restauracja, lounge, pokoje dla niepalących, ogródek piwny, leżaki, bar, pokój śniadaniowy, recepcja, parasole przeciwsłoneczne.

  Wyposażenie pokoi

  Telewizja kablowa, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic, pokoje dla alergików dostępne, część wypoczynkowa.

  Zwierzęta

  Zwierzęta mile widziane.

  Akcesoria plażowe i basenowe

  Plażowe parasole.

  Lokalizacja hotelu

  Sklepy - 200m, stacja pkp - 15km, lotnisko - 161km, przystanek autobusu - 50m, wysokość (n.p.m.) - 718m, wyciągi - 1km, sklep spożywczy - 150m, publiczny kryty basen - 200m, odległość do publicznego odkrytego basenu/jeziora - 1km.

  Warunki rezygnacji

  Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

  Warunki płatności

  Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Piątek
  06.08.2021

  Wykwaterowanie

  Piątek
  13.08.2021

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review

  Mapa

  Pogoda

  23°C
  12°C
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżni z Polski mogą wjechać na terytorium. Przyjazd do Czech na okres powyżej 12 h wymaga: wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego zobacz więcej i okazania negatywnego testu PCR wykonanego nie później niż do 72 h przed wjazdem lub antygenowego wykonanego nie później niż do 48h przed wjazdem.

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
  - ozdrowieńcy (osoby, które przechorowały COVID-19, nie mają oznak zachorowania i posiadają przetłumaczone zaświadczenie od lekarza, o ile nie upłynęło więcej niż 90 dni od pierwszego pozytywnego testu PCR).
  - osoby zaszczepione na terytorium: Czech, Słowacji, Polski, Niemiec, Węgier lub Słowenii co najmniej pierwszą dawką, posiadające certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID w tym kraju, o ile od przyjęcia pierwszej dawki szczepionki upłynęło co najmniej 22 dni.
  - dzieci poniżej 5 roku życia.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
  Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Karkonosze od lat są bardzo popularnym i lubianym kierunkiem narciarskim. Wybieramy je nie tylko ze względu na bliskie położenie ale i z uwagi na piękne, skaliste szczyty i urokliwe górskie jeziora. Nie bez znaczenia jest także karkonoska kuchnia, która wśród Polaków ma wielu amatorów.

  Tu znajdują się największe ośrodki narciarskie - Szpindlerowy Młyn, Harrachov i Pec pod Śnieżką. Czeka tu na nas także 57 nowoczesnych wyciągów i cudowna panorama Śnieżki, wysokiej na 1600 m. Trasy narciarskie (o zróżnicowanym stopniu trudności) znajdują się na wysokości 650-1312 m.

  Najbardziej popularnym centrum sportów zimowych w tym regionie jest Szpindlerowy Młyn. Ten ośrodek szczególnie polecamy narciarzom zaawansowanym ze względu na dużą liczbę czerwonych tras (tam znajdziemy także najbardziej malownicze trasy). Narciarzy biegowych zachwyci natomiast ponad 90 km świetnie przygotowanych tras biegowych.

  Równie często wybieranym ośrodkiem jest Harrachov - to główny cel podróży wszystkich fanów skoczni mamuciej i Czartowej Góry. Tu znajduje się także funpurk z superpipe co czyni to miejsce rajem dla wszystkich amatorów freeride'u.

  Pec pod Śnieżką to z kolei ulubione miejsce rodzin z dziećmi. Oprócz licznych tras narciarskich, skupionych wokół najwyższej w Czechach góry, znajdziemy tu także piękne, długie trasy do wędrówek po Karkonoszach.

  Apres ski

  W Karkonoszach - po odpięciu nart - nie będziemy się ani przez chwilę nudzić. Region oferuje wiele różnorodnych form spędzania czasu w ramach apres ski - poza stokiem także będziemy się wyśmienicie bawić. Liczne bary, dyskoteki i kluby już od progu zachęcają turystów do dobrej zabawy. Osoby bardziej aktywne mogą wybrać się na tor saneczkowy lub pojeździć na łyżwach. Znajdziemy tu także fantastyczne restauracje z bardzo lubianą i cenioną przez Polaków kuchnią lokalną.

  Snowparki

  Czeskie Karkonosze mają do zaoferowania wiele atrakcji - także dla entuzjastów freestyle'u. Funpark Harrachov położony blisko wyciągów narciarskich dostarcza wszystkim amatorom białego szaleństwa dużą porcję rozrywki i dobrej zabawy. Skocznie, poręcze, specjalna rampa w kształcie litery "U" to tylko niektóre z jego licznych atrakcji. Jedną z największych zalet snowparku jest dodatkowe naśnieżanie dzięki któremu sezon trwa tu znacznie dłużej.

  Mapa tras

  Kamery