Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

12274

14 054  /os.

Podsumowanie ceny
56
teren hotelu
teren hotelu, basen
teren hotelu
basen
teren hotelu, basen

9.7

15 opinii

Opis oferty

Region: Punta CanaBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK786490

Naszym zdaniem

Pięknie usytuowany hotel prestiżowej marki Iberostar. Biała plaża, rozległy ogród palmowy, fantazyjne baseny, wiele atrakcji, zabawa, świetnie zaaranżowane przestrznie relaksu, bogactwo kulinarne.

Położenie

Przy piaszczystej plaży (bezpłatne leżaki i ręczniki), 45 km od Punta Cana, 25 km od lotniska.

Wyposzażenie

Duże, eleganckie lobby z częścią na świeżym powietrzu, bezpłatne Wi-Fi, dwie restauracje główne (bufety, kuchnia międzynarodowa i regionalna), restauracje tematyczne (francuska, włoska, środziemnomorska, gourmet, steak house), bar na plaży, bar przy basenie (swim-up), Star Cafe, bar w lobby, sklepiki z pamiątkami, minimarket, drogeria z apteką, sale konferencyjne, pralnia, room-service, bankomat, biblioteczka, wypożyczalnia samochodów.

Pokoje

Junior suite - elegancki, przestronny pokój wyposażony w sypialnię z częścią wypoczynku dziennego, łazienkę (wanna/prysznic, suszarka, kapcie, szlafroki) i balkon (widok na ogród); klimatyzacja, TV sat, sejf, Wi-Fi, minibar, zestaw do parzenia kawy/herbaty, żelazko/deska do prasowania. Powierzchnia - ok. 44 m kw.

Superior junior suite - położony bliżej plaży w cichszej części hotelowej, balkon lub taras z widokiem na ogród lub basen. Bezpłatna hydroterapia w Spa Sensation.

Junior suite spa - położony bliżej głównego budynku i strefy spa, bezpłatna hydroterapia w Spa Sensations. Junior suite access (near pool) - usytuowany na parterze, taras z wyjściem na basen. Junior suite ocean front - dodatkowo wanna z jacuzzi, hydroterapia w spa, balkon z widokiem na ocean.

2 bedroom family junior suite - położony przy budynku głównym i blisko basenu Aqua Fun, dwa połączone ze sobą pokoje, 2 łazienki, 2 balkony,

Mikrofalówka, konsola, kids minibar, upominki dla dzieci na powitanie, wyposażenie jak w junior suite.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady i kolacje (bufety), przekąski, lokalne i niektóre międzynarodowe napoje alkoholowe i bezalkoholowe, minibar (woda, napoje bezalkoholowe), kolacje w restauracjach tematycznych (wymagana rezerwacja), room-service. Wstęp do restauracji i barów w Iberostar Punta Cana oraz Iberostar Dominicana.

Sport i rozrywka

Malowniczy kompleks basenów, tarasy słoneczne (bezpłatne leżaki, parasole, ręczniki), siłownia, tenis stołowy, siatkówka plażowa, boisko, minigolf, kasino, animacje w dzień, wieczorna rozrywka, np. występy, nauka tańca, muzyka na żywo, lekcje tańca, nauka hiszpańskiego. Odpłatnie: korty tenisowe (1 godz. gratis), sporty wodne, zabiegi w spa, pole golfowe (transport gratis).

Dla dzieci

Brodzik, wodny plac zabaw, plac zabaw, miniklub, zajęcia dla nastolatków, gry wideo, animacje, menu dziecięce, wysokie krzesełka w restauracji.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Powrót do Polski

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,

Wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

Warunki wjazdu do kraju

Nie ma wymogu posiadania wyniku testów. Podczas lotów z i na terytorium Niemiec oraz lotów z przesiadką w Niemczech na lotniskach i w samolotach należy używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95) lub maseczek chirurgicznych. Przyłbice, maski FFP2 z zaworem, chusty oraz szale nie są dozwolone. Maseczkę należy wymieniać co 3 godziny. Podczas odprawy sprawdzane są rodzaje maseczek oraz ich liczba. Brak odpowiedniej maseczki może skutkować odmową wejścia na pokład samolotu. Ze względu na dynamiczną sytuację i wciąż zmieniające się przepisy dot. zasad podróżowania w czasie pandemii, konieczne jest zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych. informacje na temat sytuacji epidemiologicznej i restrykcji obowiązujących w Dominikanie:

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. Informujemy, że na niektórych trasach linii Air France może zdarzyć się dodatkowy postój samolotu na trasie powrotnej w Santo Domingo. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt. Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Dominikany nie wymaga się wizy wjazdowej; Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu. UWAGA! Klienci podróżujący na Dominikanę ! wylocie na Dominikanę i przy powrocie z Dominikany.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Klienci Best Reisen objęci są polskojęzyczną telefoniczną obsługą lokalnego przedstawiciela.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Junior suite ocean front

2 dorosłych

All inclusiveOd strony morza
WylotDeutsche Lufthansa AG, LH1353, LH4
06:55
17:25
WAW · 14.12 (Czw.)Warszawa - Chopin
PUJ · 14.12 (Czw.)Punta Cana
Przylot
17:30
14:00
PUJ · 21.12 (Czw.)Punta Cana
WAW · 22.12 (Pt.)Warszawa - Chopin
28 108 zł
za pokój

Junior suite ocean front

2 dorosłych

All inclusiveOd strony morza
WylotDeutsche Lufthansa AG, LH1375, LH4
06:55
17:25
WRO · 14.12 (Czw.)Wrocław
PUJ · 14.12 (Czw.)Punta Cana
Przylot
19:10
13:30
PUJ · 21.12 (Czw.)Punta Cana
WRO · 22.12 (Pt.)Wrocław
35 228 zł
za pokój

Junior suite ocean front

2 dorosłych

All inclusiveOd strony morza
WylotDeutsche Lufthansa AG, LH1381, LH4
06:10
17:25
POZ · 14.12 (Czw.)Poznań
PUJ · 14.12 (Czw.)Punta Cana
Przylot
19:10
14:45
PUJ · 21.12 (Czw.)Punta Cana
POZ · 22.12 (Pt.)Poznań
35 228 zł
za pokój

Junior suite ocean front

2 dorosłych

All inclusiveOd strony morza
WylotDeutsche Lufthansa AG, LH1379, LH4
06:40
17:25
GDN · 14.12 (Czw.)Gdańsk
PUJ · 14.12 (Czw.)Punta Cana
Przylot
19:10
13:40
PUJ · 21.12 (Czw.)Punta Cana
GDN · 22.12 (Pt.)Gdańsk
35 268 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotniska P2, Żwirki i Wigury 1, Warszawa

730
za 1 auto
1 auto
Data od
14.12.2023
Data do
22.12.2023
730
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

406
za wycieczkę
406
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka28 108

Cena całkowita

28 108
Do zapłaty teraz28 108

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Renata
Klient Wakacje.pl
Listopad 2023 ·

Grupa znajomych

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 10.11.2023

9.7

Jestesmy zachwyceni wakacjami w tym hotelu.

Sporo podróżujemy ale te wakacje były naprawdę wspaniałe. Hotel pod każdym względem spełnił nasze oczekiwania. Pokoje czyściutkie i świetnie wyposażone, jedzenie wspaniałe, plaże cudowne i czyściutkie. Pięknie wypielęgnowana zieleń. Począwszy od recepcji po pracownikow wykonujących prace porządkowe w hotelu dają poczucie że jesteś tu mile widzianym gościem.

Absolutnie polecamy wypoczynek w tym hotelu .

Zalety

Położenie, cudowny rozległy ogród, pyszne jedzenie i cudowna przyjazna atmosfera.

Czysta nawet kilka razy w ciągu dnia sprzątana plaża. Możliwość korzystania z infrastruktury sąsiednich dwóch hoteli. Duża ilość leżaków bez konieczności poszukiwania wolnych zarówno na plaży jak i przy basenach. Przesympatyczna obsługa w porach posiłków jak i przy barach.

Wady

Nie znalazłam, chętnie tam wrócimy .

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Rafa koralowa 3 km w linii prostej od hotelu
Punta Cana to przede wszystkim bajeczna, biegnąca wzdłuż 40 km wybrzeża rafa koralowa. Obietnica wyjątkowego spotkania z morskim światem i jego mieszkańcami, które na długo po powrocie z urlopu pozostanie w pamięci. Rafa koralowa - oprócz cudów natury drzemiących w krystalicznie czystej wodzie - chroni także plażowiczów przed nazbyt wysokimi falami, dzięki czemu kąpiele zawsze będą bezpieczne (szczególne docenią to rodziny z dziećmi).

Zobacz więcej

Rafa koralowa

Pogoda

26°C
24°C
27°C
11

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane.
Do Dominikany Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu.
W Dominikanie dla Polaków wizy nie są wymagane, przy wjeździe trzeba jednak wykupić kartę turystyczną, która kosztuje ok. 15 USD i uprawnia do 30-dniowego pobytu na terenie Dominikany. Często cena karty turystycznej jest już wliczona w cenę biletu lotniczego.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej