Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna.

Mamy jednak dobrą wiadomość: ten sam hotel jest dostępny także u innych organizatorów!

12
obiekt, basen
basen
teren hotelu
restauracja
basen

7.5

524 opinie

Opis oferty

Region: HurghadaBiuro podróży (przedsiębiorca): Coral TravelKod oferty: WAK20181

Hotel

 • Dostęp do Internetu
 • Dla dzieci
 • Blisko lotniska
 • Blisko centrum
 • Klimatyzacja
 • Kurort nadmorski
 • Przedszkole

Atrakcje

 • Klub hotelowy
 • Siłownia / Fitness
 • Basen odkryty
 • Animacje dla dorosłych
 • Nurkowanie
 • Sport

Opinie 524

Zablokowanych opinii: 27
Filtrowanie
Sortuj
Wszystkie opinie
Typ podróżującego
Czas podróży
Typ użytkownika
Wyświetlono 1 z 524 opinii

Sortuj od:

Sortuj
Szymon
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2024 ·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 15.07.2024

5.0

+2

Miejscami brudno szklanki „myte” samą woda niski standard, pierwsze 3 dni nie było ciepłej wody. Jedzenie nie najgorsze ale codziennie to samo.

Napoje w all inclusive to nie wyciskane soki tylko coś skokopodobnego, w tych pieniądzach nie spodziewałem się dużo ale się zawiodłem.

Zalety

Tanio

Wady

Miejscami brudno szklanki „myte” samą woda niski standard, pierwsze 3 dni nie było ciepłej wody. Jedzenie nie najgorsze ale codziennie to samo.

Napoje w all inclusive to nie wyciskane soki tylko coś skokopodobnego, w tych pieniądzach nie spodziewałem się dużo ale się zawiodłem.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Bazar w dzielnicy El Dahar 1 km w linii prostej od hotelu
Wycieczka do souku, czyli na tradycyjny bazar w El Dahar - najstarszej dzielnicy Hurghady, to nie tylko okazja do nauki targowania się czy asertywności, ale również możliwość zgłębienia arabskiej kultury i poczucia wyjątkowej atmosfery tego miejsca. Bazar pełen jest kramów, krzykliwych sprzedawców i półek uginających się pod naporem przeróżnych towarów. Można tam kupić wiele ciekawych pamiątek, jak np. rękodzieła z drewna oliwnego, ze skóry czy złota. Unikatowa mieszkanka gwaru związanego z handlem i unoszącego się w powietrzu zapachu niezliczonych przypraw, owoców czy innych smakołyków - to gwarancja niezapomnianych wrażeń, okazja do udanych zakupów, poznania lokalnego klimatu i życia mieszkańców miasta.

Zobacz więcej

Pogoda

35°C
25°C
27°C
13

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź