Fantastyczny20 opinii100% poleceń
9,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Red Sea The Makadi Spa

Lato 2021
Kod oferty: WAK458106
obiekt, wakacjepl
basen, wakacjepl
obiekt, wakacjepl
teren hotelu, wakacjepl
obiekt, wakacjepl
obiekt, wakacjeplbasen, wakacjeplobiekt, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplobiekt, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplbasen, wakacjeplbasen, wakacjeplbasen, wakacjeplplaża, wakacjeplbalkon / taras, wakacjeplbasen, wakacjeplplaża, wakacjeplbalkon / taras, wakacjeplrestauracja, wakacjeplpokój, wakacjeplteren hotelu, basenteren hoteluobiekt, basenteren hotelu, basenobiekt, teren hoteluplażarecepcja / lobbypokójpokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Hotel przeznaczony tylko dla osób powyżej 18 roku życia.
 • Tuż przy hotelu szeroka, prywatna plaża z dostępem do pięknej rafy koralowej.
 • Rozrywka: wieczorami różnorodny program rozrywkowy z muzyką na żywo.
 • Atrakcyjne położenie: w centrum Makadi Bay, ok. 25 km od lotniska w Hurghadzie.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK458106Region: HurghadaOrganizator: ETI

  Region

  Egipt/Hurghada/Makadi Bay

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  30°C
  Temperatura w nocy
  23°C
  Temperatura wody
  25°C
  Liczba godzin słonecznych
  11

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Jacek
  Pobyt - Wrzesień 2020Para
  Nasz wrześniowy wypoczynek odbywał się w czasie pandemii covid. W hotelu na 500 - 600 miejsc było nas zaledwie 20 osób. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie - hotel zwracał uwagę na przestrzeganie zasad sanitarnych związanych z koronawirusem. Po pierwsze testy na lotnisku, następnie po przyjeździe do hotelu dezynfekcja walizek, butów itp. Przy każdym posiłku pomiar temperatury, wszędzie płyny do dezynfekcji, obsługa cały czas w maseczkach które nie obowiązywały gości. Dla nas hotel luksusowy - przepięknie prezentujący się nocą jak i za dnia. Gustowne lobby z relaksacyjną muzyką oraz przestronne, wygodne pokoje, piękne widoki z tarasu ( polecamy 3 piętro, szczególnie lewe skrzydło). Przepiękne baseny szczególnie wyjątkowy infinity i cudowny znajdujący się w połowie pod hotelem gdzie nie spotkaliśmy ani jednej osoby przez tygodniowy pobyt. Przy basenach mnóstwo leżaków, parasoli, kanap i zieleni której nie braknie. Mimo tego, że w czasie kiedy tam byliśmy wiele restauracji było zamkniętych z powodu braku gości, nie było też szwedzkiego stołu ( tylko dania z kart i obsługa kelnerska - co uważamy za plus ) wybór dań był ograniczony lecz na bardzo wysokim poziomie. Ponadto mogliśmy korzystać z pobliskich restauracji hoteli RED SEA. Obsługa bardzo bardzo miła, pomocna, nie nachalna. Kierownictwo hotelu również zaangażowane. Najsłabszym punktem Makadi Spa jest wejście do morza lecz 200m dalej jest kolejny hotel z piękną plażą i małą rafą gdzie również mogliśmy korzystać z leżaków, napoi i posiłków. Podsumowując dla nas cudowne wakacje - cisza, spokój pełen relaks. Hotel nie dla imprezowiczów. POLECAMY z czystym sumieniem.
  ZaletyPiekny przestronny hotel, duże ładne pokoje dobrze klimatyzowane, wyśmienita kuchnia
  WadyBrak wad. niewielkie usterki w basenach-płytki.

  10
  Karol Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2019Para
  Najlepszy Hotel w Egipcie w jakim byłem. Największy plus to możliwość korzystania z kolacji a\'la carte codziennie bez dodatkowej opłaty. Rewelacyjna sprawa - jest kilka restauracji do wyboru (każda z fajnym widokiem). Restauracje do wyboru: włoska, hiszpańska, steakhouse, azjatycka, orientalna. Dzieci w hotelu nie ma - cisza i spokój. Hotel nie jest imprezowym miejscem, ale jeśli szuka się mega warunków to lepiej ciężko trafić. Obsługa nie jest nachalna co jak na Egipt jest aż niespotykane. Hotel pod Niemców i jest ich 90%. Jedyny minus to to że rezydent ETI (biura organizujące) chyba nie pojawił się na 1 spotkaniu - może spotkanie odbyło się w innym miejscu w hotelu ale nie trafiliśmy na niego.
  10
  Ania
  Pobyt - Grudzień 2018Grupa przyjaciół
  Polecam dla osób ceniących cisze i spokój. Hotel jest naprawdę na najwyższym poziomie, luksusowy, zadbany, elegancki. Robi ogromne wrażenie.
  Zaletyelegancki, luksusowy, piękny teren, blisko plaży, przepyszne jedzenie
  Wadybrak

  10
  Monia
  Pobyt - Grudzień 2018Grupa przyjaciół
  Przepiękny hotel, bardzo luksusowy - polecam osobom wymagającym i pragnących wypocząć w luksusie. Piękny basen infinity - widokiem na morze, bardzo dużo restauracji, pyszne jedzenie. Dla szukających prywatności - polecam pokój z prywatnym basenem. Bardzo dobry hotel - przepiękny !!!
  ZaletyBardzo luksusowy, pyszne jedzenie, sieć Hoteli Red Sea, piękny hotel tylko dla dorosłych.
  WadyBRAK WAD - JEST CUDOWNY

  9.4
  Natalia
  Pobyt - Grudzień 2018Singiel
  Luksusowy hotel dla wymagających z pięknymi pokojami z prywatnymi basenami w przypadku suitów; zdecydowanie dla os. starszych, bądź os. dorosłych szukających ciszy; piękne baseny kaskadowe z widokiem na morze!
  Zalety-luksus -przepyszne jedzenie -piękne wnętrza
  Wady-brak animacji(czasami za cicho)