Meraki Sharm Resort





Opis oferty
Opinie 6
Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii
Sortuj po:
Listopad 2025
Para
Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.
5.0



Przereklamowane miejsce w ktorym sie nie odpoczywa i przez 7 dni na sniadania dostaje sie jajka lub omlety😂Ale jest jakby lukusowo i na zdjeciach wszystko sie zgadza. Zaczynajac od pokoju. Na zywo najmniejszy brudek, kazda smuge widac bo wszystko jest biale, drzwi niedomykajace sie, trzaskajace i przepuszczajace kazdy halas. Od strony balkonu nie jest lepiej bo wiekszosc dnia ( od 11 rano do 23.30 zeby byc dokladnym ) łupie palestynskie techno albo w petli te same piosenki non stop. Pokoj wiec nie jest miejscem w ktorym sie odpoczywa. Nie mozna uczynic tez tego poza pokojem gdyz hotel jest bardzo maly ( nazwalabym go butikowym ) i od halasu nie da sie uciec nigdzie. Moze gdyby byla plaza.. ale tu nie ma plazy- kawalek piasku z parasolem kolo parasola z widokiem na murek. Sa tez dwa baseny gdzie rzadkie chwile ciszy sa zaklocane przez pseudo etam ktory przechadza sie od goscia do goscia i codziennie o tej samej porze wydziera sie na caly hotel aqua gym lub stretching- tu sobie mozna wybrac co kto lubi 😂 W temacie basenow - trzeci jest do dyspozcji tylko i wylacznie gosci suitow. Podobnie jak restauracja Utopia. Dowiedzielismy sie o tym na miejscu. Choc i tak basenik malutki, stalo przy nim moze z 5 lezakow a halas z imprez tez sie tam niosl. Skoro jestesmy juz w temacie szeroko reklamowanej czesci rozrywkowej. Potwierdzam ze dzial marketingu dziala tutaj bez zarzutu. W realu dostajemy etam skladajacy sie z dzieci ktore przyjechaly na wakacje, lubia sie przebierac kilka razy dziennie i pokrecic troche tylkiem. Nudno, nic specjalnego, wszystko bardzo pozno i bardzo glosno. Najlepszy event w dniu kiedy rozstawili budki z ich specjalami i maz w koncu sie najadl czegos dobrego😂 I tu przechodzimy do tematu jedzenia w opcji wszystko w al carte. Wszystko to znaczy wszysto- nawet sniadanie. Pozycji do wyboru moze lacznie z 10 z czego glownie jajka i omlety, kiepskiej jakosci kielbaski i warzywa ktore wygladaly i smakowaly jak trawa. I tak codziennie.. chyba ze sie na sniadanie nie poszlo i nerwow sobie oszczedzilo. Wieczorami 3 restauracje- menu codziennie takie samo, kilka pozycji glownych do wyboru. Startery czy side dishes to porcje dla dzieci ale podowane na duzych talerzach dla niepoznaki.To co mi smakowalo- mussaka w Greckiej Yades, makaron i pizza we wloskim Basilico i chwala bogu za burgery i fryte 😂
Zeby nie bylo ze wszystko zle bo tak nie bylo 🤭Ładny wystroj choc niepraktyczny, codziennie sprzatany pokoj i to dokladnie i co najwazniejsze bardzo wysoki poziom obslugi.
Drinki nawet dobre mimo ze na ich alkoholach- dopasowywali sie do mojego smaku i zawsze pytali czy smakuje, czy cos zmienic.
Ogolnie za te pieniadze nie polecam- kompletnie nieadekwatna cena do jakosci. Co mnie zdziwilo to tak kosmicznie wysoka ocena na wszelkich portalach.
Podpowiadam i objasniam: za pozytywna opinie o hotelu mozna wygrac tydzien darmowych wakacji…
Zalety
• Piekny wystroj
• Wysoki poziom obslugi
• Dobre 🍹
Wady
• Ogromny halas
• Okropna muzyka
• Kiepskie animacje
• Brak opcji bufetu
• Kiepskie jedzenie ladnie podane
• Brak plazy
• Maly hotel , malo przestrzenii
• Cena nieadekwatna do jakosci
Mapa



Atrakcje w okolicy Meraki Sharm Resort
Zobacz więcej

Pogoda
Styczeń
Przed podróżą
Jeśli posiadasz obywatelstwo innego kraju, sprawdź przepisy wjazdowe na oficjalnych stronach rządowych tego państwa.
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
Wiza Sinai Only
Podczas podróży do kurortów położonych na Półwyspie Synaj takich jak Sharm El-Sheikh, Taba czy Dahab jest możliwość otrzymania na lotnisku bezpłatnej wizy wydawanej jako stempel paszportowy. Wiza ważna jest przez 14 dni i uprawnia do podróżowania po wschodnim Wybrzeżu Półwyspu Synaj: od Granic Ras Mohammed (w pobliżu miasta Sharm el Sheikh) do Taby włącznie oraz do Klasztoru Świętej Katarzyny na południu półwyspu. Należy pamiętać, że ten rodzaj wizy nie upoważnia do poruszania się po pozostałych częściach Półwyspu Synaj, ani wyjazdów na wycieczki fakultatywne do innych miejscowości Egiptu.


































