Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Buttes-Chaumont

Kod oferty: WAK481200
obiekt, budynek główny
pokój
pokój, balkon / taras
pokój
pokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

31.05.2021 Poniedziałek

Wykwaterowanie

07.06.2021 Poniedziałek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK481200Region: Ile-de-FranceOrganizator: Europe Mountains

Region

Paryż

Opis

Buttes Chaumont nosi tą samą nazwę co pobliski park i jest położona niedaleko Canal de L'Ourcq. Rezydencja posiada 135 apartamentów, mogących pomieścić od 2 do 6 osób. Mieści się na cichej ulicy, w pobliżu jednak znajdują się liczne sklepy i lokale użytkowe. Niewielka odległość od stacji metra pozwala na szybkie dotarcie do centrum Paryża. Ponadto rezydencja posiada kryty parking.

Studio dla 2

Studio dla 2 osób o powierzchni ok. 27m². W apartamencie znajduje się dwuosobowa sofa, wyposażona kuchnia oraz łazienka z wanną/prysznicem i toaletą.

Apartament z jedną sypialnią dla 3

Apartament dla 3 osób o powierzchni ok. 30m², składający się z salonu, sypialni oraz łazienki z wanną, kabiną prysznicową i toaletą. W sypialni znajduje się łóżko podwójne, a w salonie łóżko pojedyncze i wyposażona kuchnia. Większość apartamentów posiada balkon lub taras.

Apartament z jedną sypialnią dla 3

1 oddzielna sypialnia

Apartament z jedną sypialnią dla 4

Apartament dla 4 osób o powierzchni ok. 31m², składający się z salonu, sypialni oraz łazienki i oddzielnej toalety. W sypialni znajduje się łóżko podwójne lub dwa łóżka pojedyncze , a w salonie jednosobowa sofa, łóżko rozkładane i wyposażona kuchnia. Większość apartamentów posiada balkon lub taras.

Apartament z jedną sypialnią dla 4

1 oddzielna sypialnia

Apartament z dwiema sypialniami dla 6

Apartament dla 6 osób o powierzchni ok. 49m², składający się z salonu, 2 sypialni oraz łazienki i oddzielnej toalety. W jednej sypialni znajduje się łóżko podwójne, w drugiej dwa łóżka pojedyncze, a w salonie jednosobowa sofa, łóżko rozkładane i wyposażona kuchnia. Większość apartamentów posiada balkon lub taras.

Apartament z dwiema sypialniami dla 6

2 oddzielne sypialnie

W cenie

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

Płatne na miejscu

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 5km.

Parking

Parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka, wózek.

Usługi hotelowe

Pralnia, rezerwacja biletów, pralnia chemiczna, recepcja 24-godzinna, sejf w recepcji, stoisko z gazetami, pokój śniadaniowy.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
22°C
Temperatura w nocy
12°C
Temperatura wody
15°C
Liczba godzin słonecznych
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która ukończyła 11 rok życia i podróżuje do Francji dowolnym środkiem transportu z terenu państwa Unii Europejskiej, w tym Polski oraz Andory, Islandii, Liechtensteinu, Monako, Norwegii, Saint-Martin, Szwajcarii i Watykanu jest zobowiązana do przedstawienia przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży lub podczas przekraczania granicy negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed kontrolą. Obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu nie dotyczy kierowców wykonujących międzynarodowy transport towarów i pracowników transgranicznych, z wyjątkiem kierowców wykonujących międzynarodowy transport towarów przypływających promem z Irlandii. Muszą oni okazać negatywny wynik testu PCR lub testu antygenowego wykrywającego białko N SARS-Co-V-2.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review