Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

36
aquapark
teren hotelu, basen
pokój
balkon / taras
restauracja

Opis oferty

Region: KretaOrganizator: Click&GoKod oferty: WAK680972
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Dorota
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

50+

Dodano: 07.10.2022
8.0
+1
Pokój przestronny , spełnił moje oczekiwania . Codziennie sprzątany .
ZaletyPiękna roślinność zadbane otoczenie , ładne baseny.
WadyW pokoju mrówki faraona .

Jarosław
Czerwiec 2022 ·

50+

Dodano: 01.07.2022
9.0
Hotel spoko. Jedzenie jak na 4* b.dobre. Spokojna okolica i po zabawę lub zakupy trzeba jechać autobusem miejskim do Platanias ok.10min. Radzę dokupić lepszy pokój, bo można trafić na taki, że będzie mina (oferta promo). Obsługa b.miła, warto dać napiwek barmanowi, mocniejsze drinki. Do plaży ok. 200m. Nikt tam nie chodzi, bo brak parasoli i leżaków, nie mówiąc o barze. Fajna plaża w miejscowości obok Kalimbari (autobusem 5min). Na terenie hoteli 3 baseny i jacuzzi. Wokół nich tłoczno. Polecam

Kasia
Klient Wakacje.pl
Maj 2022 ·

Para

Dodano: 03.05.2022
9.8
Hotel położony w spokojnej okolicy, na kretenskiej wsi Rapaniana, ładny ogród z basenem, do morza ok.300 metrów. Po drodze nad morze aqua park hotelowy. Przy hotelu przystanek autobusu do Chanii (ok 30 min). Kuchnia znakimoita. Jedzenie przepyszne, różnorodne sałatki, codziennie kilka mięs do wyboru i genialnie przyrządzone ryby. W barze pyszne drinki - codziennie 2 drinki dnia do wyboru. Sympatyczna i pomocna obsługa. Widok na morze od frontu i na góry z tyłu i z boku - przepięknie. Nieopodal kilka lokalnych marketów i taverny.
ZaletyZnakomite jedzenie, spokojna okica, mila obsługa!!!
WadyNie dostrzegam.

Halina
Klient Wakacje.pl
Kwiecień 2022 ·

Para

Dodano: 29.04.2022
9.4
Hotel przepiękny, pełno kwiatów. Pokoje bardzo ładne czyste. Obsługa w hotelu bardzo miła wszędzie, w recepcji profesjonalny pan Georg, pomocny w każdej sytuacji. morze lazur, piekne widoki z plaży po lewej stronie góry, wejście do wody łagodne. Ładny basen. Przy plaży i basenie bar z bardzo dobrymi drinkami - mój ulubiony to Mochito. Bardzo duży wybór smacznego jedzenia, codziennie ryby. Najsmaczniejsze
WadyBrak

Kasia
Klient Wakacje.pl
Październik 2018 ·

Para

Dodano: 14.10.2018
9.0
Byliśmy poza sezonem. Hotel jest duży i przy pełnym obłożeniu zdarzają się ?kolejki? do jedzenia. Ale to jest normalne, ważne, że NIGDY niczego nie brakowało a obsługa uwijała się, żeby dogodzić gościom. Ogólnie bardzo dobry hotel - mieliśmy pokój z balkonem na strefę ciszy, i tam było świetnie.
ZaletyPrzestronny obiekt, duże pokoje, ogromny taras/balkon, duży plus za tzw. Strefę ciszy, gdzie jest osobny basen i można prawdziwie odetchnąć.
WadyNie dostrzegłam

Mapa

Zatoka Balos 20 km w linii prostej od hotelu
Laguna Balos to jedna z najczęściej fotografowanych lagun na Krecie i w Europie. Nie można się temu dziwić bo po prostu jest zjawisko piękna - turyści porównują pobyt na lagunie ze scenerią z reklamy batonika Bounty - krystalicznie czysta, turkusowa woda, miejscami o kolorze szafirowym skontrastowanym z idealną bielą piasku zachwyca i zaprasza do zanurzenia się w tym zjawiskowo pięknym krajobrazie. Będąc na Krecie po prostu trzeba ją zobaczyć. Niegdyś była Zatoką Piratów, teraz odkryła swoje skarby na nowo. Najbardziej popularnym sposobem dotarcia jest rejs promem z portu oddalonego o 3 km od miasteczka Kissamos.

Zobacz więcej

Zatoka Balos
Gramvoussa 22 km w linii prostej od hotelu
Wycieczka na Gramvoussę to gratka dla amatorów sielskiego relaksu pośród pięknych krajobrazów. Rejs na tą bezludną wyspę to obowiązkowy punkt na mapie zwiedzania zachodniej Krety. Na wyspie znajduje się jej główna trakcja - słynny zamek wybudowany w 1579 r. przez Wenecjan. Zjawiskowe jest już same jego położenie - na szczycie stromej skały, w najwyższym punkcie wyspy. Widoki rozpościerające się z jego murów o długości 272 m są głównym powodem wypraw w te strony. Oprócz pięknych widoków zamek ma także inne walory - skrywa w swoich komnatach wiele legend, na pewno z ust przewodnika usłyszymy tę o ukrytym w nim skarbie.

Zobacz więcej

Wąwóz Samaria 31 km w linii prostej od hotelu
Wyprawa na wąwóz to jedna z największych atrakcji turystycznych na Krecie. Jest to najdłuższy suchy wąwóz w Europie - ma aż 18 km długości (dla turystów udostępnionych jest 16 km szlaku). To niebywała gratka dla miłośników piękna naturalnej przyrody i wędrówek górskimi szlakami. Na trasie zobaczymy unikatowe gatunki roślin i zwierząt (na pewno w pamięć zapadnie nam spotkanie z kozami Kri-Kri - symbolem Krety) i nietypowe formacje skalne. Szlak zaczyna się w wiosce Omalos (na 1227 m n.p.m.), następnie wiedzie skrajem koryta rzeki Taras (koniecznie zatrzymajmy się tam aby zwiedzić XIV-wieczne freski w cerkwi) oraz przecina koryto górskiego strumienia. Ukoronowaniem wyprawy są słynne Stalowe Wrota - miejsce, w którym wąwóz osiąga szerokość 3,5 m. Czas przejścia to ok. 6 h. Wycieczka wymaga dobrej kondycji i sportowego obuwia.

Zobacz więcej

Wąwóz Samaria

Pogoda

14°C
7°C
16°C
3

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
W przypadku ofert Click&Go należy samodzielnie dokonać odprawy on-line przed wylotem. Szczegółową instrukcję otrzymają Państwo po założeniu rezerwacji w załączniku e-maila dotyczącego dokumentów podróży.
Uwaga: odprawa dokonana na lotnisku wiąże się dodatkową opłatą zgodnie z cennikiem przewoźnika.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.