Koukis Beach Aparthotel





Hotel
- Dostęp do Internetu
- Dla dzieci
Atrakcje
- Basen odkryty
Opis oferty
Opinie 10
Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii
Sortuj po:
Sierpień 2021
Para
1.0
To najgorszy hotel. Piękna plaża z przodu, a z tyłu koszmar dwóch psów (typ spaniel) Trzymane na łańcuchu, w pełnym słońcu, bez możliwości ukrycia się w cieniu, bez dostępu do wody pitnej. Obydwa psy są bardzo przyjacielskie, kiedy przyszłam nalać im wody, ucieszyły się na mój widok, dały się pogłaskać. Prosiły same nawet o dotyk. Są oddzielone od siebie. Jeden jest całkowicie schowany w kącie, na krótkiej smyczy. To wszystko odbywa się dosłownie 150m od pięknej plaży, basenu, od ludzi leżących na leżakach (za które muszą słono zapłacić). Skąd mam to wiedzieć? bo pewnego dnia pies dużo szczekał przy płocie,w jednym miejscu, jakby wołał. Zajrzałam i widze psa przywiązanego do sznurka, stojącego nad dziurą, w której leżał malutki kotek (chyba wpadł tam i nie mógł wyjść). Pies ewidentnie wzywal o pomoc. Poszłam do obsługi hotelu, prosząc, aby zareagowali na kotka i podali psom pić. Usłyszałam OK OK. Powiedziałem, że kotek tam umiera. Brak reakcji. Weszłam sama i wyjęłam kociaka z nory, a psy byly takie szcesliwe ze widza czlowieka, łasiły sie jak tylko mogly. Dałam im wodę do picia. Jak mozna zamowic drinka, obiad czy w ogole tam mieszkac kiedy zaraz obok tak znęcają sie nad zwierzętami, te dwa cudowne psy były przyjazne, urocze, przemiłe, skazane sa tam na cierpienie w niewoli, w temperaturze 40*C bez wody pitnej, poruszały się tylko po sznurku. jeden z psów nie mógł przejść nawet więcej niż 1 metr. został przypięty tak krótko.
Zalety
• Zero!
Wady
• wszystko psuje niewola psów, trzymanych na uwieź w upale, na słońcu, bez dostępu do wody. Nie dziki psów, tylko psów rasy spaniel ? Psów przemiłych, łaknących kontaktu z człowiekiem, pragnących pogłaskania. Trzymanych oddzielnie, na krótkich łańcuchach. Takich domowych przemiłych zwierzaków, którym w usyfionych miskach kiedyś rzucono resztki ze stołu, a w upale 40*C nie dani schronienia i wody. Jeden pies nie był wstanie ruszyć się dalej jak na 1m.
Pogoda
Marzec
Przed podróżą
Kwota podatku zależy od długości pobytu i rodzaju noclegu. Może wynieść od 2 EUR do 15 EUR za dzień. Przed podróżą sprawdź aktualne stawki na lokalnych stronach tego kraju lub w biurze podróży.
Jeśli posiadasz obywatelstwo innego kraju, sprawdź przepisy wjazdowe na oficjalnych stronach rządowych tego państwa.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa. Szczegóły na: Informacje dla podróżujących.
AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: Informacje dla podróżujących.








