Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

50
basen
obiekt
obiekt, teren hotelu, basen
basen
basen

Ta oferta wymaga samodzielnej odprawy online 24 godz. przed wylotem. Instrukcję, jak to zrobić, otrzymasz po potwierdzeniu rezerwacji.

Hotel

  • Dostęp do Internetu
  • Darmowe Wifi
  • Parking
  • Dla dzieci
  • Blisko lotniska
  • Blisko centrum
  • Klimatyzacja
  • Kurort nadmorski
  • Przedszkole

Atrakcje

  • Spa & Wellness
  • Siłownia / Fitness
  • Basen odkryty
  • Basen kryty
  • Baseny podgrzewane
  • Animacje dla dorosłych
  • Golf
  • Rowery

Opis oferty

Region: Costa del SolBiuro podróży (przedsiębiorca): Click&GoKod oferty: WAK901298

Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Opinie 49

Zablokowanych opinii: 7
Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e‑mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.
Filtrowanie
Ostatnie
Dowolny
Dowolny
Dowolny

Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii

Wyświetlono 1 z 49 opinii

Sortuj po:

Data pobytu - ostatnie
Przemo
Opinia zweryfikowana

Październik 2025

·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 10.10.2025

7.8

+1

Pokój oprócz łazienki, która niestety dawno nie była remontowana i widać upływ czasu był w miarę okey. Dwa podwójne wygodne łóżka, balkon przestronny z przepięknym widokiem na morze i częściowo miasto. Śniadania smaczne aczkolwiek mało zróżnicowane. Mało owoców lokalnych. Strefa basenów mała ale przyjemna, w październiku hotel nie był mocno obłożony. Wieczory z muzyką na żywo były ciekawe i urozmaicały czas.

Zalety

Blisko plaży. Piękny widok z balkonu. W pobliżu hotelu dużo sklepów. Dobrze skomunikowane z Malaga - przystanek pod hotelem.

Wady

Łazienka dawno nie remontowana. Widać zaniedbania.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Pogoda

Marzec

16°C
9°C
15°C
12

Przed podróżą

W niektórych regionach Hiszpanii obowiązuje podatek turystyczny, który opłacisz w hotelu. Warto mieć przy sobie gotówkę, ponieważ nie zawsze można opłacić go kartą.

Kwota podatku zależy od regionu, rodzaju noclegu i długości pobytu. Przed podróżą sprawdź aktualne stawki na lokalnych stronach tego kraju lub w biurze podróży.