Oferta, której szukasz, została wyprzedana.

Mamy jednak dobrą wiadomość: ten sam hotel jest dostępny także u innych organizatorów!

21
teren hotelu
basen
teren hotelu
teren hotelu
recepcja / lobby

6.2

2 opinie

Opis oferty

Region: FuerteventuraBiuro podróży (przedsiębiorca): TOP TouristikKod oferty: WAK497343

Opinie

ask
Użytkownik Wakacje.pl
Maj 2011 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 01.06.2011

9.4

Hotel gorąco polecam. Jedzenie bardzo dobre. Cicho, spokojnie i kameralnie, chyba dlatego, bo mało Polaków;) Jedynym minusem jest to, że przy basenie nie ma wystarczającej liczby parasoli. Obsługa hotelu jest przesympatyczna. Negatywne opinie Anglików (np. tripadvisor.com) sa ściemą i nie zgadzają się z rzeczywistością:)

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Plaża Papagayo 14 km w linii prostej od hotelu
Papagayo to rajski zakątek położony na południowym krańcu wyspy. Uznawana jest za jedną z najpiękniejszych plaż Lanzarote. Swoją popularność zawdzięcza krystalicznie czystej, turkusowej wodzie, drobnemu złocistemu piaskowi i otaczających ją monumentalnym klifom. Plaża Papagayo położona jest na obrzeżach kurortu Playa Blanca - spędzając urlop w tej okolicy, warto choć raz odwiedzić to dziewicze miejsce.

Zobacz więcej

Plaża Papagayo

Pogoda

18°C
16°C
18°C
11

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej