Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

5643 zł/os.

8 022  

/za wszystkich
Podsumowanie ceny
12
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, pokój
obiekt, budynek główny

7.0

15 opinii

Opis oferty

Region: Gran CanariaBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK854747

Naszym zdaniem

Malowniczo usytuowany na klifie, oferujący piękne widoki na ocean, sygnowany marką RIU, stanowi idealny cel na spokojny urlop w komfortowych warunkach. Zjawiskowe pejzaże, lokale gastronomiczne z tarasami, all inclusive 24, atrakcje dla rodzin z dziećmi.

Położenie

Południowo-zachodnie wybrzeże, na wzniesieniu, ok. 2 km od centrum Puerto Rico, ok. 2 km od plaży (bezpłatne przejazdy busem hotelowym, odplatne leżaki i parasole), ok. 20 km od słynnych wydm Maspalomas, ok. 50 km od lotniska Las Palmas. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy.

Wyposażenie

Lobby, recepcja 24 h, restauracja główna, restauracja azjatycka, snack bar przy basenie, sport bar, lounge bar, minimarket, bezpłatne łącza Wi-Fi, odpłatny parking.

Pokoje

Double large sea view balcony - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka, klimatyzacja, łącza Wi-Fi, TV sat, sejf, mała lodówka, telefon, balkon lub taras z widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 30 m kw.

Junior suite sea view balcony - sypialnia i pokój dzienny (wspólna przestrzeń), łazienka, garderoba, klimatyzacja, łącza Wi-Fi, TV sat, sejf, mała lodówka, telefon, balkon lub taras z widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 42 m kw.

Double shower sea view balcony -

Double sea view sofa bed -

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), przekąski, napoje i lokalne alkohole (24 h), kolacja w restauracji azjatyckiej.

Sport i rozrywka

Dwa baseny (podgrzewane w sezonie zimowym), boisko wielofunkcyjne (koszykówka, siatkówka, piłka nożna), siłownia, animacje, program rozrywkowy.

Dla dzieci

Basen dla dzieci (podgrzewany zimą) ze zjeżdżalnią, brodzik (podgrzewany zimą), plac zabaw, sala zabaw, animacje.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń, m.in. od kosztów rezygnacji i pakietu Sport.

Informacje o lotach liniami wizzair, ryanair, easyjet

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników. W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. ///

Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu. ///

Wizz Air

Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany 10 kg, 20 kg, 32 kg. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu. WIZZ Priority -

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. ///

Lecąc Ryanair, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.

• 10 kg (55x40x20cm)

• 20 kg (119x119x81cm)

• Pierwszeństwo wejścia na pokład

Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55x40x20 cm. Wybór miejsca (za opłatą) - wycena indywidualna

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. ///

EasyJet

Lecąc Easy Jet każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach max 45 cm x 36 cm x 20 cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Bagaż rejestrowany 15kg i 23kg. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu. Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą. ///

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Warunki uczestnictwa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Double shower sea balcony (ddmb)

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanAir Ltd, FR 2502
06:15
10:35
BER · 04.06 (Wt.)Berlin - Brandenburg
LPA · 04.06 (Wt.)Gran Canaria
Przylot
11:10
17:05
LPA · 11.06 (Wt.)Gran Canaria
BER · 11.06 (Wt.)Berlin - Brandenburg
8 022 zł
za pokój

Double sea view sofa bed (ddms)

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanAir Ltd, FR 2502
06:15
10:35
BER · 04.06 (Wt.)Berlin - Brandenburg
LPA · 04.06 (Wt.)Gran Canaria
Przylot
11:10
17:05
LPA · 11.06 (Wt.)Gran Canaria
BER · 11.06 (Wt.)Berlin - Brandenburg
8 022 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

268
za wycieczkę
268
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami

Wycieczka8 022

Cena całkowita

8 022
Do zapłaty teraz8 022

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie 15

kuand
Użytkownik Wakacje.pl
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021

2.0

beznadziejna lokalizacja, widoki OK ale reszta - katastrofa<br>do dojazdy<br>, te łapówki aby dostać leżaki na 9 i 10 pietrze przy basenie w pogodne dni<br>o plaży zapomnij, piechotą pod górę 15 % pochylenia, 2 Km z całym majdanem - katastrofa<br>to prawda ze w niepogodne dni zostajesz w hotelu jak w oazie - bez możliwości wyjścia i to na stojąco - bo nie ma gdzie usiąść <br>jedzenie - przez 2 tygodnie takie same - zmienia się tylko lokalizacja w towarzystwie chyba 1000 ludzi -jak na koloniach letnich <br>druga restauracja - za monotonne menu aby skorzystać 2 razy pod rząd <br>ZDECYDOWANIE NIE POLECAM szczególnie dla osob z dziećmi <br>wino w ramach All - tylko jeden gatunek - obrzydliwe, jak przynosiliśmy swoje zakupione na dole, to nie mieli korkociąga <br>w barze alkohole z pogranicza księżycówki i bełta

Czy ta opinia była pomocna?
0
1

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Wydmy Maspalomas 14 km w linii prostej od hotelu
Wydmy Maspalomas, które zajmują powierzchnię ponad 400 h - przez wielu turystów uznawane są za największą atrakcję na wyspie Gran Canaria! To chyba najlepsza rekomendacja, aby dotrzeć w to wyjątkowe miejsce, biegać, brodzić, turlać się po piachu i uwiecznić na zdjęciach te cudne momenty. Fragment wydm Maspalomas jest częścią rezerwatu przyrody, dlatego w niektórych, oznaczonych miejscach - nie można wchodzić na ich teren. Na rezerwat składają się trzy ekosystemy - gaj palmowy El Palmeral, rozlewisko la Charca i same wydmy w pasie przybrzeżnym. Spędzając czas na wydmach, nie sposób ominąć innej atrakcji, jaką jest 55-metrowa latarnia morska Faro de Maspalomas, wybudowana z końcem XIX wieku.

Zobacz więcej

Wydmy Maspalomas

Pogoda

21°C
20°C
20°C
13

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź