Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Wakacje.plWczasyHiszpaniaPierre & Vacances (Torredembarra)

Pierre & Vacances (Torredembarra)

Kod oferty: WAK486058
Last minute
Kod oferty: WAK486058

Opis oferty

Organizator: Europe MountainsKod oferty: WAK486058

Region

Torredembarra

Opis

Rezydencja Torredembarra znajduje się w nadmorskim kurorcie o tej samej nazwie, w Katalonii. Posiada 36 klimatyzowanych apartamentów, wyposażonych w przestronne, umeblowane tarasy, na których można zażywać kąpieli słonecznych lub delektować się posiłkami z rodziną. Rezydencja oddalona jest o 350m od piaszczystej plaży, a na jej terenie znajduje się prywatny basen i kort do padla.

W okolicy dostępna jest bogata oferta sportowo-rekreacyjna m.in- nurkowanie, jazda konna i wiosłowanie na desce.

Apartament z dwiema sypialniami dla 4

Klimatyzowany apartament dla 4 osób o powierzchni ok. 62m², składający się z salonu, 2 sypialni, łazienki z wanną, łazienki z prysznicem i 2 toalet. W jednej sypialni znajduje się łóżko podwójne, w drugiej dwa łóżka pojedyncze lub łóżko rozkładane (zalecane dla dzieci), a w salonie sofa . Apartament posiada oddzielną, wyposażoną kuchnię i taras o powierzchni ok. 5m².

Apartament z dwiema sypialniami dla 4

2 oddzielne sypialnie, garnki, klimatyzacja, lodówka, naczynia, patelnie, pościel, ręczniki, salon z aneksem kuchennym, stół jadalny, stół śniadaniowy z krzesłami, sztućce, telewizja satelitarna, zastawa

Apartament z dwiema sypialniami dla 6

Klimatyzowany apartament dla 6 osób o powierzchni ok. 58-72m², składający się z salonu, 2 sypialni, łazienki z wanną, łazienki z prysznicem i 2 toalet. W jednej sypialni znajduje się łóżko podwójne, w drugiej dwa łóżka pojedyncze lub łóżko rozkładane (zalecane dla dzieci), a w salonie dwuosobowa sofa. Apartament posiada oddzielną, wyposażoną kuchnię i taras o powierzchni ok. 4,5m².

Apartament z dwiema sypialniami dla 6

2 oddzielne sypialnie, garnki, klimatyzacja, lodówka, naczynia, patelnie, pościel, ręczniki, salon z aneksem kuchennym, stół jadalny, stół śniadaniowy z krzesłami, sztućce, telewizja satelitarna, zastawa

Apartament z trzema sypialniami dla 6

Klimatyzowany apartament dla 6 osób o powierzchni ok. 75m², składający się z salonu, 3 sypialni, łazienki z wanną, łazienki z prysznicem i 2 toalet. W jednej sypialni znajduje się łóżko podwójne, w dwóch pozostałych dwa łóżka pojedyncze lub łóżko rozkładane (zalecane dla dzieci), a w salonie sofa. Apartament posiada oddzielną, wyposażoną kuchnię i taras o powierzchni ok. 7,5m².

Apartament z trzema sypialniami dla 6

3 sypialnie, garnki, klimatyzacja, lodówka, naczynia, patelnie, pościel, ręczniki, salon z aneksem kuchennym, stół jadalny, stół śniadaniowy z krzesłami, sztućce, telewizja satelitarna, zastawa

W cenie

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

Płatne na miejscu

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Parking

Parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi spa i wellness

Basen zewnętrzny.

Sport w hotelu

Kort tenisowy, wycieczki łodzią.

Rekreacja w miejscowości

Paddle boats, jazda konna, nurkowanie z butlą.

Wyposażenie pokoi

Klimatyzacja, lodówka, telewizja satelitarna, ręczniki, zastawa, sztućce, patelnie, garnki, naczynia, pościel, stół śniadaniowy z krzesłami, salon z aneksem kuchennym, stół jadalny.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Akcesoria plażowe i basenowe

Plaża.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
16.06.2021

Wykwaterowanie

Środa
23.06.2021

Pogoda

28°C
13°C
24°C
11

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która podróżuje do Hiszpanii zobowiązana jest do wypełnienia formularza elektronicznego zobacz więcej oraz posiadania negatywnego wyniku testu na covid wykonanego na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification), lub na 48h przed przybyciem do Hiszpani: test antygenowy.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

- od 7 czerwca 2021 obywatele UE, w tym Polski, którzy są w pełni zaszczepieni (jedną ze szczepionek zatwierdzonych przez EMA lub WHO) na co najmniej 14 dni przed wylotem lub z zaświadczeniem przebycia choroby COVID-19, będą mogli wjechać do Hiszpanii bez konieczności wykonania testu RT-PCR
- dzieci poniżej 6 roku życia

UWAGA:
W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.