Dobry25 opinii
7.4
-5%6 705 zł

6 359

za osobę
Podsumowanie ceny

Chatur Playa Real Resort

Kod oferty: WAK717533
Kod oferty: WAK717533
15
basen
teren hotelu, balkon / taras
teren hotelu, balkon / taras
basen
obiekt

Opis oferty

Region: TeneryfaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK717533

Naszym zdaniem

Zadbany hotel, dogodnie usytuowany w znanym i lubianym kurorcie Costa Adeje. Duże pokoje, baseny, siłownia, kort tenisowy, centrum odnowy biologicznej, blisko bary, restauracje, rozrywka.

Położenie

Ok. 800m od piaszczystej, szerokiej plaży Fanabe (parasole i leżaki płatne), 3km od centrum Costa Adeje, 20km od lotniska. Niedaleko hotelu są bary, restauracje, apteka, bank.

Wyposażenie

Lobby z całodobową recepcją, z barem i kącikiem komputerowym, kantor wymiany walut, wypożyczalnia samochodów, restauracja główna, restauracja a'la carte, bar przy basenie, pub w stylu irlandzkim, pralnia samoobsługowa.

Pokoje

Junior suite - gustowny, eleganki, przestronny pokój z balkonem lub tarasem (widok na miasto, ogród lub basen); sypialnia z częścią wypoczynku dziennego (sofa), łazienka (wanna z prysznicem, suszarka), klimatyzacja, sejf, czajnik (na życzenie), mała lodówka, telewizor z płaskim ekranem, telefon, Wi-Fi. Powierzchnia - ok. 50m kw.

1 bedroom family - sypialnia oddzielona drzwiami wewnętrznymi od salonu z sofą, kuchnia (palniki, lodówka, tester, mikrofalówka, kącik jadalny), klimatyzacja, sejf, telewizor z płaskim ekranem, telefon, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na miasto, ogród lub basen). Powierzchnia - ok. 44m kw.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), przekąski, kawa, herbata, napoje, lokalne alkohole serwowane od godz. 11.00 do 23.00, jedna kolacja w restauracji a'la carte (wymagana rezerwacja).

Sport i rozrywka

2 baseny (jeden podgrzewany w okresie zimowym) z wysepką, 2 tarasy słoneczne (leżaki i parasole bezpłatne, ręczniki plażowe odpłatnie), kort tenisowy, tenis stołowy, rzutki, centrum odnowy biologicznej (siłownia, sauna, masaże), sporty wodne przy plaży. Kilometr od hotelu znajduje się dyskoteka, a ok. 4km od hotelu - aquapark.

Dla dzieci

Basen z wodnym placem zabaw, brodzik (podgrzewany zimą), sala zabaw, miniklub, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka niemowlęce (konieczna rezerwacja).

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, telefoniczną anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Kod qr -formularz sanitarny

Wszyscy pasażerowie są zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

Uwaga! Od 1 lipca wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.

Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa.

W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Informacje o lotach liniami wizzair, ryanair, easyjet

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.

Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

///

Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.

///

Wizz Air

Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany 10 kg, 20 kg, 32 kg. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.

WIZZ Priority -

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Warunki przewozu linii WizzAir: https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagaz

///

Lecąc Ryanair, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.

• 10 kg (55x40x20cm)

• 20 kg (119x119x81cm)

• Pierwszeństwo wejścia na pokład

Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55x40x20 cm.

Wybór miejsca (za opłatą) - wycena indywidualna

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu

///

EasyJet

Lecąc Easy Jet (BER-TFS), każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach max 45cm x 36cm x 20cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem.

Bagaż rejestrowany 15kg i 23kg. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.

Warunki przewozu linii Easy Jet: https://www.easyjet.com/pl/ogolne-warunki

///

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Przepisy wjazdowe - covid

Aktualizacja 3.06.2022

Hiszpania zniosła ograniczenia kowidowe dla obywateli Polski, UE i Strefy Schengen. Nie ma więc obowiązku okazywania certyfikatów szczepień i ozdrowieńca ani wykonywania testów na COVID-19. Nie jest też wymagany formularz SPTH.

Losowo podróżni mogą być proszeni o poddanie się kontroli zdrowotnej (np. mierzenie temperatury). W przypadku stwierdzenia choroby Covid-19 uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

Informacje: https://www.mscbs.gob.es/en/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/spth.htm

http://https://www.hellocanaryislands.com/coronavirus/

Pasażerowie korzystający z przelotów linii lotniczych Lufthansa i Easyjet zobowiązani są używać używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95).

Ze względu na dynamiczną sytuację i zmieniające się zasady dot. zasad podróżowania w czasie pandemii, konieczne jest zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych.

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Standard family room with balcony or terrace 1 bedroom family with balcony or terrace 2+0

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanAir Ltd, FR 2418
06:00
10:20
BER · 06.12 (Wt.)Berlin - Brandenburg
TFS · 06.12 (Wt.)Teneriffa
Przylot
11:00
17:10
TFS · 19.12 (Pon.)Teneriffa
BER · 19.12 (Pon.)Berlin - Brandenburg
11 962 zł
za pokój

Junior suite with balcony or terrace junior suite with balcony or terrace 2+0

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanAir Ltd, FR 2418
06:00
10:20
BER · 06.12 (Wt.)Berlin - Brandenburg
TFS · 06.12 (Wt.)Teneriffa
Przylot
11:00
17:10
TFS · 19.12 (Pon.)Teneriffa
BER · 19.12 (Pon.)Berlin - Brandenburg
11 962 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Parking Dein Stellplatz, Hufenweg 16, 12526 Berlin

206
za 1 auto
1 auto
Data od
06.12.2022
Data do
19.12.2022
206
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

346
za wycieczkę
346
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji
Wycieczka11 962
Cena całkowita11 962
Cena całkowita11 962
lub

Opinie dodane przez

Piotr
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 30.09.2022
6.0
Hotel podaje, że posiada darmowe WIFI. W praktyce w pokojach nie działa ono wcale. Sygnał da się złapać przy basenie, na recepcji i na balkonie. Jeżeli uda się połączyć to prędkość jest bardzo niska. Upload 100 zdjęć do google drive zajmuje ~1h, nie mówiąc już o oglądaniu filmów. Stan WIFI stanowi ogromny minus. W większości hoteli, szczególnie 4 gwiazdkowych działający Internet w XXI wieku to standard. Jego brak utrudnia planowanie wycieczek, oglądanie wieczorem filmów na ulubionej platformie streamingowej. Pozostaje korzystać z własnego pakietu Internetu w telefonie. Jedzenie smakuje jak w barze typu multifood. Można trafić np. na dobrego smażonego tuńczyka, warzywną zupę, jak również na produkt jedzeniopodobny. Do kolacji można nalać z nalewaka piwo, wino białe, czerwone i sangrie. Bar all-inclusive czynny do 23. Wszystkie napoje lane są do jednorazowych kubeczków co produkuje masę odpadów. Trochę to dziwne w miejscu, gdzie tyle się mówi o środowisku i zanieczyszczeniu oceanu śmieciami. Obsługa hotelu bardzo miła i profesjonalna. Wszystkie nasze problemy zostały rozwiązane np. nie działający zamek został błyskawicznie wymieniony na nowy. Pracownicy baru i restauracji wykonują swoje obowiązki z należytym zaangażowaniem. Obsługa w większości rozumie język angielski, co biorąc pod uwagę nasze kontakty z mieszkańcami wysypy nie jest takie oczywiste. Pokoje są czyste, duże, przestronne, posiadają balkony z fantastycznym widokiem na ocean. Każdy balkon wyposażony w stolik, krzesła i suszarkę na mokre rzeczy. Stan pokoju wymaga odświeżenia - od malowania ścian po wymianę old-schoolowych kafli w łazience. Spłuczka działała bardzo ciężko, wymagała dużo siły żeby cokolwiek spłukać, lodówka przypominała polara z lat 80, hak trzymający prysznic odpadał. Pokoje dobrze wygłuszone, nie słyszeliśmy innych gości. Hotel położony w dobrej lokalizacji, blisko przystanków Oasis Dakota i Miraverde. Podróżowanie stąd komunikacją miejską jest bardzo przyjemne. Z łatwością dojedziemy do Estacion Costa Adeje i dalej do Santa Cruz, Gór Anaga, La Laguna, Puerto De La Cruz, El Teide i w drugą stronę: Los Gigantos, Masca, Estacion Icad, Santiago Del Teide. Z hotelu bardzo szybko dojedziemy pieszo do promenady nad oceanem skąd możemy dojść do Los Cristianos i La Caleta. W okolicy bardzo duża liczba różnorodnych plaż, jak również kąpielisk nadmorskich. Ogólnie nasz pobytu był udany i wrażenia są raczej pozytywne, natomiast stan pokoi i WIFI zdecydowanie powinien zostać poprawiony.
ZaletyMiła obsługa, lokalizacja, balkon z widokiem na ocean.
WadyWIFI w pokojach nie działa, pokoje wymagają odświeżenia.

Agata
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 04.10.2022
7.0
+5
Bardzo pozytywnie oceniam tygodniowy pobyt w tym hotelu, choć jest kilka kwestii do poprawy. Klimatyczny, niewielki hotel, ładne lobby, basen odkryty. POKOJE: przestronne, czyste, z balkonem i wydzieloną strefą sypialną, którą można zamknąć, żeby uzyskać jeszcze dogodniejsze warunki do spania. Duże szafy, wiele gniazdek, wydzielona część wypoczynkowa (kanapa, stolik, telewizor, lodówka). Łazienka z wanną i prysznicem. Z balkonu widok na basen oraz piękny widok na ocean. Dobre wygłuszenie pokoju – poza łazienką nie słychać sąsiadów. Jednakże, pokoje w hotelu wymagają odświeżenia – malowanie, wymiana mebli i sprzętów na nowsze (lodówka rodem z lat 90., wystrój łazienki w stylu z początku XXI wieku, słabo działająca spłuczka w WC – trzeba się wysilić, żeby dokładnie spłukać wodę). Na minus zdecydowanie wifi. Zarówno hotel, jak i Organizator informują, że hotel posiada darmowe wifi w pokojach. Osoby, które wybrałyby się tu np. na workation, byłyby bardzo rozczarowane. Owszem, internet w pokoju jest, ale… można się z nim tylko połączyć, na pewno nie odwiedzić jakąkolwiek stronę. Internet realnie działa na balkonie, w lobby, na basenie, w restauracji – ale i tutaj z transferem danych bywa różnie. Znacznie odbiega to od standardów polskich, można sprawdzić pocztę, twittera czy główne informacje, ale np. dodanie filmiku na Instagramie wymaga nieco cierpliwości – mój dodał się po około20-30 minutach. POSIŁKI: to zależy, jak się trafi. Podczas dnia spędzaliśmy czas poza hotelem, więc głównie mogę ocenić śniadania i kolacje. Nie jestem wymagająca i śniadania były dla mnie ok, ale bez efektu wow. Zdaje sobie sprawę, że dla wielu gości z Polski mogłyby się okazać niewystarczające, monotonne, mało smaczne. Generalnie, wszystko zależy, kiedy się przyjdzie – jeśli z samego rana, około 8.00, powinno być w miarę smacznie: świeżo usmażone jajka sadzone, przyniesiona jajecznica, usmażone placki. Na plus pyszne lokalne wędliny i sery (mleko owcze, kozie). Na minus kawa z ekspresu (poziom porównywalny do kawy z automatu na dworcu). Jeśli przyszliśmy na posiłek później, niektóre potrawy „przesmażone” i/lub pełne tłuszczu. Kolacje: jak się trafi, troszkę jak w multifoodzie. Może być superświeże i przepyszne, może być mało smaczne, ale generalnie codziennie dało się znaleźć coś dobrego/bardzo dobrego. Kolacje zdecydowanie bardziej różnorodne niż śniadania: był pakiet „stałych potraw” i potrawy codziennie zmieniające się, duży wybór (czasem trudno się zdecydować 😊). Polecam owoce morza, świeżo smażone ryby, różnego rodzaju ryże i makarony, sałatki (szczególnie z ciecierzycą – przepyszna!), dobre zupy. Desery – ciasto słabe, za to dobre lody i owoce. Ważne dla alergików/wegan/wegetarian: Potrawy podpisane, ale tylko ogólną nazwą, brak przy nich dokładnych informacji dot. składu, alergenów, itd. – najlepiej pytać o to obsługę. OBSŁUGA: Ogromny plus hotelu. Wszyscy uśmiechnięci i bardzo pomocni. Myślę, że ważne dla gości z Polski, których w tym hotelu obok Brytyjczyków jest sporo – obecność Polaków w obsłudze. Sympatyczne Panie na recepcji oraz w obsłudze kelnerskiej. Wszystkie nasze problemy szybko rozwiązane. Jednego dnia przestał nam działać mechanizm zamykający drzwi – dostaliśmy na recepcji nową kartę, w ciągu 5-10 minut przyszedł Pan, który otworzył nam drzwi, a w ciągu 30-60 minut wymienił zamek, dzięki czemu do końca naszego pobytu zamek działał bez zarzutu. POŁOŻENIE: Hotel dobrze skomunikowany, ale jednocześnie położony w spokojnej okolicy. Około 10 minut spaceru do najbliższej plaży, a plaż jest w niedalekiej okolicy – do 2/3 km (o ile ktoś lubi spacerować) – sporo. Codziennie można wypoczywać na innej. Blisko do przystanków autobusów TITSA – zarówno w kierunku dworca w Costa Adeje (skąd dalej można udać się na wschód i północ wyspy oraz na Teide), jak i na zachód (Los Gigantos, Masca, Santiago del Teide). KOMUNIKACJA: Obsługa posługuje się językiem angielskim, można również porozmawiać po polsku 😊 Na plus instrukcja hotelowa w języku polskim – wystarczy zeskanować kod qr znajdujący się przy recepcji/w pokoju. Polskie podpisy znajdziemy również m.in. w restauracji, przy czym nie zawsze są one adekwatne.
ZaletyMiła obsługa (również polskojęzyczna), komunikaty w języku polskim, położenie - spokojna okolica, ale bardzo dobrze skomunikowana, pokoje z widokiem na ocean, urozmaicone kolacje
Wadywifi - nie działa w pokojach, pokoje wymagają remontu/odświeżenia, monotonne, nie zawsze smaczne śniadania

RENATA
Marzec 2022 ·

Para

Dodano: 23.03.2022
8.4
Hotel nie duży klimatyczny,pokój przestronny czysty codziennie sprzątany. Jedzenie dobre urozmaicone .
ZaletyHotel całkiem dobry Polecam
WadyBardzo słaby internet i daleko do plaży.

MARIOLA
Marzec 2020 ·

Grupa znajomych

Dodano: 14.03.2020
10
Bylismy w tym hotelu od 1 03 2020-8 03 2020 pogoda piekna 26 stopni wycieczki super troche drogie ale za atrakcje sie placi do plazy blisko hotel warty polecenia napewno tam wrocimy jesli koronawirus pozwoli szkoda ludzi tam pracujacych bo moga stracic prace a pracuje tam sporo polakow pozdrawiam MARIOLA
Zaletysuper hotel polozenie obsluga pokoje podgrzewany basen smaczne jedzenie drinki polecam
Wadyjak dla nas brak wad

anna
Październik 2019 ·

Para

Dodano: 28.10.2019
8.0
Nasz pobyt w tym hotelu zakończyliśmy 27.go października 2019. To co nas urzekło, to przepiękny widok z pokoju na ocean i równie miły widok na góry po wyjściu z pokoju (być może ważne - zajmowaliśmy pokój na 4. tym piętrze). Hotel lata świetności na pewno ma już za sobą, ale ogólnie czysty i raczej zadbany. Wprawdzie położony 800m od oceanu, ale w ogóle nie uważamy tego za wadę, ponieważ powrót z plaży choć pod górę i trwający ok. 20 minut, zawsze sprawiał nam przyjemność (aczkolwiek odrobinę męczącą:). Z uwagi na dużą ilość turystów z Polski w obsłudze sporo naszych rodaków, co oczywiście bardzo pomaga podczas pobytu. Jedzenie dość urozmaicone i smaczne, tak, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kelnerzy bardzo efektywni i mili. Drinki również całkiem dobre. Rzecz, która nas niemile zaskoczyła, to bardzo średniej jakości animacje dla dorosłych. Ale w ogólnej ocenie polecamy:):)
Zaletypołożenie; posiłki; obsługa
Wadyanimacje

Mapa

Park wodny Siam Park 2 km w linii prostej od hotelu
Największy (185000 m2 powierzchni) na Wyspach Kanaryjskich, najnowszy i najbardziej nowoczesny park wodny i zarazem jedna z największych tego typu atrakcji w Europie. Zaprojektowany w stylu tajskim kompleks ma tyle atrakcji, że nie sposób je wszystkie wymienić. Największe z nich to: Mekong Rapids - ogromna, półotwarta rynna przeznaczona do raftingu wielkim pontonem, Jungle Snake - system przeplatających się i wijących wśród tropikalnej dżungli zjeżdżalni, The Giant - dwie symetryczne zamknięte zjeżdżalnie przeznaczone do zjazdu pontonem, Sawasdee - najnowsza część parku przeznaczona dla najmłodszych. A dla tych, którzy wolą spokojniejsze rozrywki: Mai Thai River czyli leniwa rzeka z wodospadami i mostkami na trasie spływu pontonem oraz Siam Beach - ogromna, sztuczna plaża z żółtym i mięciutkim piaskiem. Siam Park jest czynny przez cały rok (od 30 marca do 29 października w godzinach 10.00 - 18.00 oraz od 30 października do 29 marca w godzinach 10.00 - 17.00).

Zobacz więcej

Park wodny Siam Park
Klify Los Gigantes 20 km w linii prostej od hotelu
Ta atrakcja to nie lada gratka dla łowców wakacyjnych fotek, miłośników widoków i nurkowania! Majestatyczne, sięgające ponad 600 metrów wysokości i ciągnące się przez 10 km Olbrzymy (Los Gigantes), od zawsze przyciągają turystów wypoczywających nie tylko na Teneryfie ale i na pobliskich wyspach. Rdzenni mieszkańcy Wysp Kanaryjskich nazywali je bramami piekieł - według nich właśnie tam kończył się świat czego dowodem miały być erupcje wulkaniczne i płynąca tymi terenami lawa. Najefektowniejsza panorama na klify rozciąga się z perspektywy morza - polecamy rejs statkiem wycieczkowym wzdłuż klifów - najwięcej kursów odbywa się z Puerto de Santiago. Amatorom nurkowania polecamy skorzystanie z usług centrum nurkowego przy przystani jachtowej w Los Gigantes - tutejsze dno morskie, miejscami głębokie na 30 metrów, olśniewa nurków od lat podwodnym krajobrazem. Plażowiczom polecamy Playa Los Guios - plażę z wulkanicznym, czarnym piaskiem położoną najbliżej klifów, na której oko w oko staniemy z Olbrzymami.

Zobacz więcej

Klify Los Gigantes
Park Narodowy i wulkan Teide 22 km w linii prostej od hotelu
Wulkan Teide i zarazem najwyższy szczyt Hiszpanii (3718 m n.p.m.) ze względu na swoją geologiczną wyjątkowość i występującą na jego terenie przyrodę objęto ochroną i utworzono na jego terenie park narodowy - Parque Nacional del Teide. Zarówno wulkan jak i park są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Atrakcje te można zwiedzać na 2 sposoby: wjeżdżając kolejką linową lub wędrując pieszo (ok. 3 h) szlakiem nr 7. Zalety wjazdu kolejką to przede wszystkim niezapomniane wrażenia i możliwość podziwiania "nieziemskich" krajobrazów ze specjalnego tarasu.

Zobacz więcej

Park Narodowy i wulkan Teide
Masca - Machu Picchu Teneryfy 26 km w linii prostej od hotelu
Jedna lokalizacja i aż trzy atrakcje! Masca to zarówno wioska o wyjątkowo urokliwym położeniu i wąwóz o tej samej nazwie. Sam wjazd wąską i pełną zakrętów drogą dostarcza niewiarygodnie wysokiej dawki adrenaliny - jazda samochodem wyłącznie dla wprawionych kierowców o mocnych nerwach. Wioska jest położona na wysokości od 650 do 800 m n.p.m. i znajduje się na liście Dóbr Kultury w kategorii Zabudowy Historycznej - jest uważana za jedno z miejsc gdzie najlepiej zachowały się przykłady tradycyjnej architektury kanaryjskiej. Słynie także ze spektakularnych zachodów słońca - najpiękniejszych na całej Teneryfie. Amatorom pięknych krajobrazów i miłośnikom fotografii polecamy trekking po wąwozie - trasa wiedzie ścieżką pomiędzy skałami o wysokości nawet 150 metrów.

Zobacz więcej

Masca - Machu Picchu Teneryfy
Ogród zoologiczny Loro Park 39 km w linii prostej od hotelu
Ten wielokrotnie nagradzany i wyróżniany - m.in. nagrodą księcia Filipa za zasługi na rzecz turystyki - park, to absolutnie obowiązkowy punkt na liście zwiedzania największych atrakcji wyspy. Odwiedziło go już blisko 50 milionów turystów z całego świata! Na powierzchni 13 ha - na zwiedzanie koniecznie zarezerwujcie cały dzień - poza wybiegami dla jaguarów, leniwców, flamingów, aligatorów czy goryli czekają na was liczne atrakcje. Najwięcej emocji - szczególnie wśród najmłodszych - wzbudzają pokazy tresowanych zwierząt - orek, delfinów, lwów morskich i papug, oraz olbrzymie (1200000-litrowe) akwarium w kształcie tunelu - jedyna i niepowtarzalna okazja na pełne wrażeń bliskie spotkanie z rekinami i płaszczkami. Dużym zainteresowaniem cieszą się także: wybieg z pingwinami (zobaczymy zarówno te żyjące w ciepłym jak i zimnym klimacie) i pokazy filmów przyrodniczych. Miłośnikom flory polecamy niezwykłą hodowlę orchidei. Loro Park jest czynny codziennie w godzinach 08:30 - 18.45.

Zobacz więcej

Ogród zoologiczny Loro Park

Pogoda

22°C
15°C
19°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
Wyspy Kanaryjskie

WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.Hiszpania kontynentalna

WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.