Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

7381 zł/os.

18 612  

/za wszystkich
Podsumowanie ceny
38
basen, wakacjepl
basen, dla dzieci
teren hotelu, basen, zjeżdżalnia, wakacjepl, video
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl

8.7

14 opinii

Opis oferty

Region: TeneryfaBiuro podróży (przedsiębiorca): Oasis ToursKod oferty: WAK831491

Opis kontrahenta

Opis ogólny:

Rodzinny hotel Hovima La Pinta Beachfront Family Hotel jest oddalony o ok. 30 m od piaszczystej plaży. Na plaży parasole słoneczne i leżaki do opalania dostępne są za opłatą. Miasto Costa Adeje jest oddalone o około 300 m. Najbliższe sklepy znajdują się ok. 2 km od hotelu, do najbliższego supermarketu można dotrzeć po ok. 50 m. Najbliższe bary i restauracje położone są również w odległości w odległości ok. 50 m. Dyskoteka również znajduje się w odległości ok. 50 m. Dalsze możliwości rozrywki podczas wakacji gwarantuje kino (ok. 2 km). Z hotelu można wygodnie dotrzeć do następujących atrakcji: SIAM PARK (ok. 2 km) oraz PUERTO COLON (ok. 300 m). Wypożyczalnia samochodów, wypożyczalnia motocykli, postój taksówek (ok. 300 m) i przystanek autobusowy (ok. 300 m) zapewniają mobilność podczas urlopu. W nagłych sytuacjach opieki medycznej udzieli oddalony o ok. 3 km szpital. Lotnisko (TFS) położone jest ok. 20 km od hotelu. Kolejne lotnisko (TFN) jest oddalone o ok. 81 km. Wyposażenie :

Ten hotel oddaje do dyspozycji gości 229 pokoi. Obiekt posiada całodobową recepcję (check-in od godz. 14:00, check-out do godz. 12:00), lobby z barem, 3 windy, klimatyzację, sejf (za ewentualną opłatą) oraz parking (płatny). W hotelu znajdują się dwie klimatyzowane restauracje i bar z przekąskami. Goście hotelowi mogą bezpłatnie korzystać z wi-fi. Z myślą o gościach z niepełnosprawnościami obiekt ma do dyspozycji bezbarierowe wejścia. Usługa sprzątania pokoi jest bezpłatna. Usługa prania i prasowania jest dostępna odpłatnie. Basen:

Na terenie zewnętrznym hotelu znajdują się 2 baseny ze słodką wodą z basenikiem dla dzieci. W strefie basenowej są dostępne leżaki do opalania i parasole słoneczne (bezpłatnie). Wyżywienie:

Śniadanie w formie bufetu. Opcja częściowego wyżywienia obejmuje śniadanie i kolację i menu dla dzieci. Częściowe wyżywienie Plus obejmuje śniadanie i kolację, menu dla dzieci i napoje podczas posiłków (limitowane). Pełne wyżywienie obejmuje śniadanie, obiad i kolację. Śniadanie, obiad i kolację tylko w wybranych restauracjach. Menu dla dzieci. Pełne wyżywienie Plus obejmuje śniadanie, obiad i kolację jak również napoje podczas posiłków (w limitowanej ilości). Śniadanie, obiad i kolację można zjeść tylko w wybranych restauracjach. Menu dla dzieci. All Inclusive: śniadanie, obiad i kolacja. Śniadanie, obiad i kolację można zjeść jedynie w wybranych restauracjach. Menu dla dzieci. Woda oraz koktajle w określonych godzinach. Napoje bezalkoholowe (10:30 - 23:59), piwo (10:30 - 23:59), kawa i herbata (10:30 - 17:30), ciasta i wyroby cukiernicze (10:30 - 17:30), lokalne alkohole (10:30 - 23:59), przekąski (10:30 - 17:30), jeden posiłek w restauracji á-la-carte, bezpłatny dostęp do Internetu oraz bezpłatny minibar w pokoju (limitowany). Sport/czas wolny:

Aktywności sportowe i rekreacyjne: rzutki (bezpłatnie), tenis stołowy (bezpłatnie) i bilard (za opłatą). Pole golfowe oddalone jest od hotelu o około 7 km. Miłośnicy jednośladów korzystać mogą z wypożyczalni rowerów. W ramach rozrywki dorośli mogą skorzystać z programu animacyjnego. Opieka nad dziećmi: program animacji (dla dzieci w wieku od 4 - 12 lat) i mini klub (dla dzieci w wieku od 4 - 15 lat). Informacje dodatkowe:

Niektóre obiekty oraz aktywności mogą podlegać dodatkowym opłatom. Część usług zależy od pory roku i lokalnych warunków klimatycznych. Personel hotelu mówi po angielsku, niemiecku, francusku i po hiszpańsku. Dostępne opcje płatnicze: Visa oraz Eurocard/MasterCard.

Dokonanie rezerwacji

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)

I dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

Przelot liniami resjowymi -warunki

Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np. : LOT, WIZZAIR, RYANAI, Easy Jet, Corendon) pochodzą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane i zmieniane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie.

Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Klientów obowiązują prawa i obowiązki danej linii lotniczej. Warunki przewozów wybranych przewoźników:

Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład); - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg. Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg. PL LOT - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg. CORENDON - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

Cena zawiera/nie zawiera

UWAGA! SEZON LETNI

Oferta z przelotamami SAMOLOTEM LINIOWYM/TANIMI LINIAMI LOTNICZYMI (dynamiczne pakietowanie):

Cena zawiera: ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00 - godziny mogą się wahać w zależności od decyzji dyrekcji), wyżywienie w/g opisu, opłaty lotniskowe i paliwowe, podatek VAT,

Odprawę on line w przypadku przelotów linią Ryanair/Wizzair, transfer. OBSŁUGA PRZEDSTAWICIELA:

Oferta Barcelona/Girona obejmuje telefoniczną obsługę polskojęzycznego przestawiciela biura. Oferta z przelotami na Wyspy Kanaryjskie, Majorkę, Andaluzję, Majorkę oraz Costa del Sol nie zawiera obsługi polskojęzycznego przedstawiciela. Klienci otrzymują numer alarmowy do biura na 2 dni przed wylotem. Cena nie zawiera: bagażu głównego (możliwość dokupienia), standardowej obsługi rezydenta (spotkania informacyjnie), dodatkowych opłat klimatycznych, podatków turystycznych. SEZON ZIMOWY - LISTOPAD-KWIECIEŃ

Oferta z przelotami do Barcelony/Gerony NIE ZAWIERA TRANSFERU w przypadku hoteli w Barcelonie. Zawiera transfer w cenie do miejscowości Santa Suzana, Lloret de Mar, Blanes, Callela, Malgrat de Mar, Pineda de Mar. Oferta liniami lotniczymi Wizzair nie zawiera miejsc obok siebie - możliwe do dokupienia.

Przepisy wizowe, paszportowe, sanitarne

Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

Rodzaj oferty- dynamiczne pakietowanie

W przypadku przelotów regularnymi liniami rejsowymi oferta jest realizowana w systemie DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu. W przypadku większości ofert z Dynamicznego Pakietowania na miejscu Klienci są pod telefoniczną opieką polskojęzycznego przedstawiciela (Costa Brava) i anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta (pozostałe kierunki hiszpańskie). Klienci mają możliwość kontaktu w języku polskim pod alarmowym numerem telefonu (szczegółowe informacje podawane są w dokumentach podróży). Oferta pochodząca z dynamicznego pakietowania nie oferuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu. Oferta nie zawiera bagażu głównego. Warunki bagażu danej linii sprawdź w opisie oferty. Podstawa ceny zawiera transfer lotnisko-hotel-lotnisko tylko w sezonie letnim (dotyczy tylko Costa Brava)

Ważne informacje.

Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. W przypadku późnych przylotów hotele mogą przygotować "lunch pakiety", w przypadku późnego wyjazdu z hotelu oferta zakwaterowania włącznie ze świadczeniami (ALL, HB, FB) kończy się wraz z wymeldowaniem.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Apartament 1 bedroom superior seaview balcony or terrace

2 dorosłych

All inclusive plus
WylotRyanAir Ltd, FR 2655
19:45
00:25
KRK · 20.04 (Sob.)Kraków
TFS · 20.04 (Sob.)Teneriffa
Przylot
13:05
19:20
TFS · 27.04 (Sob.)Teneriffa
KRK · 27.04 (Sob.)Kraków
18 612 zł
za pokój

Apartament 1 bedroom superior seaview balcony or terrace

2 dorosłych

All inclusive plus
WylotRyanAir Ltd, FR 6121
06:45
11:40
WMI · 20.04 (Sob.)Warszawa - Modlin
TFS · 20.04 (Sob.)Teneriffa
Przylot
12:15
19:00
TFS · 27.04 (Sob.)Teneriffa
WMI · 27.04 (Sob.)Warszawa - Modlin
21 012 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

B1 Parking zadaszony, Medweckiego 50, 32-083 Balice

220
za 1 auto
1 auto
Data od
20.04.2024
Data do
27.04.2024
220
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

268
za wycieczkę
268
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka18 612

Cena całkowita

18 612
Do zapłaty teraz18 612

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie 19

Zablokowanych opinii: 1
greg s

Opinia z serwisu Tripadvisor

Kwiecień 2024
Dodano: 07.04.2024

5.0

Bardzo dobry hotel rodzinny

To był pierwszy raz, kiedy moi dzieci opuściły Wielką Brytanię. Zatrzymaliśmy się w pokoju typu excellence z widokiem na morze. Pokój był czysty i przestronny. Personel był uprzejmy i przyjazny, dużo sprzątaczek chodziło po hotelu, nasz pokój był sprzątany codziennie. Strefa basenowa była dobra dla dzieci, bezpośredni dostęp do plaży Pinta. Ciepłe baseny nie sprawiały żadnych problemów ze znalezieniem leżaków. Personel bardzo dobrze zajmował się dziećmi, była także dyskoteka dla dzieci, na którą poszliśmy raz. Jedzenie było doskonałe, w formie bufetu na śniadanie i obiad, ale z dużym wyborem. Były regularne hiszpańskie dania: kalmary, ośmiornice, małże. Skosztowaliśmy tuńczyka sashimi w naszą ostatnią noc, która była w stylu azjatyckim. Dużo świeżych sałatek i owoców. Wrócimy tutaj, jeśli kiedykolwiek wrócimy na Teneryfę w przyszłości.

Opinia przetłumaczona | 

Zobacz oryginał


Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Park wodny Siam Park 1 km w linii prostej od hotelu
Największy (185000 m2 powierzchni) na Wyspach Kanaryjskich, najnowszy i najbardziej nowoczesny park wodny i zarazem jedna z największych tego typu atrakcji w Europie. Zaprojektowany w stylu tajskim kompleks ma tyle atrakcji, że nie sposób je wszystkie wymienić. Największe z nich to: Mekong Rapids - ogromna, półotwarta rynna przeznaczona do raftingu wielkim pontonem, Jungle Snake - system przeplatających się i wijących wśród tropikalnej dżungli zjeżdżalni, The Giant - dwie symetryczne zamknięte zjeżdżalnie przeznaczone do zjazdu pontonem, Sawasdee - najnowsza część parku przeznaczona dla najmłodszych. A dla tych, którzy wolą spokojniejsze rozrywki: Mai Thai River czyli leniwa rzeka z wodospadami i mostkami na trasie spływu pontonem oraz Siam Beach - ogromna, sztuczna plaża z żółtym i mięciutkim piaskiem. Siam Park jest czynny przez cały rok (od 30 marca do 29 października w godzinach 10.00 - 18.00 oraz od 30 października do 29 marca w godzinach 10.00 - 17.00).

Zobacz więcej

Park wodny Siam Park

Pogoda

18°C
14°C
17°C
13

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź