Oferta, której szukasz, została wyprzedana.

Mamy jednak dobrą wiadomość: ten sam hotel jest dostępny także u innych organizatorów!

13

7.7

8 opinii

Opis oferty

Biuro podróży (przedsiębiorca): ItakaKod oferty: WAK442007

Hotel

  • Bez paszportu

Opinie

Magdalena
Użytkownik Wakacje.pl
Marzec 2023 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 23.03.2023

9.7

+11

Po odbiorze bagażu i wyjściu na lotnisko w Maladze od razu czekała na nas pilotka ze znakiem Itaki, była bardzo widoczna, więc nie trzeba się obawiać, że można się zgubić. Wycieczka mi się bardzo podobała, tempo zwiedzania dostosowane pod turystów. W naszym autokarze było Wifi, więc nie trzeba było używać własnej sieci komórkowej. Pilotka Wioletta ma bardzo ogromną wiedzę i z chęcią się jej słuchało. Ostatni dzień jest bez zwiedzania, więc można samodzielnie zwiedzić miasteczko lub pójść na plażę i się opalać. Po przyjedzie na odprawę pilotka również towarzyszyła całej grupie, pilnowała, aby na pewno każdy się odprawił i kierowała nas potem do kontroli bezpieczeństwa. Wycieczki fakultatywne: Gibraltar - warto wykupić, bo ciężko samemu będzie tyle zwiedzić przez 3h (jaskinia, małpy, Europa Point, pomnik Sikorskiego), Flamenco - to bardziej lokalna wersja tańca, na jeden raz warto zobaczyć (można robić zdjęcia, ale jest zakaz nagrywania).

Zalety

Wifi w każdym hotelu. Podobało mi się, że w każdej miejscowości było dużo czasu wolnego, więc można było spokojnie kupić pamiątki i coś zjeść. Każde miasto było ładne, ciężko stwierdzić, które było najładniejsze. Oliwa z degustacji była bardzo dobra, z tyłu budynku jest gaj oliwny, gdzie można zrobić ładne zdjęcia.

Wady

Ze wszystkich hoteli jedynie jeden można uznać na minus, bo podają z góry określoną kolację (do wyboru jedynie ryba lub kurczak), a na śniadanie podają jedną kanapkę (na szczęście obok była stacja BP, więc można sobie kupić coś do jedzenia). Pozostałe hotele bardzo dobry standard, jedzenie i kawa również (tam samemu się wszystko nakłada, co bardziej preferuje). Do Rondy się jedzie krętą drogą z mnóstwem zakrętów, więc to może męczyć (w jedną stronę około 1h się jedzie).

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Pogoda

10°C
2°C
14°C
9

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej