Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

26
balkon / taras
basen
restauracja
obiekt
pokój

8.4

1 opinia

Opis oferty

Region: Atol AriBiuro podróży (przedsiębiorca): Exim ToursKod oferty: WAK780072

Hotel

 • Bezpośrednio przy plaży
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Oferty egzotyczne
 • Spa & Wellness

Atrakcje

 • Basen odkryty
 • Nurkowanie
 • Fitness / siłownia
 • Sport
 • Sporty wodne
 • Windsurfing
 • Tenis

Opinie 6

lucy d

Opinia z serwisu Tripadvisor

Styczeń 2024 ·

Para

Dodano: 25.01.2024

5.0

Raj

Personel na wyspie Safari nie ma sobie równych. Wszystko było idealne - jeśli muszę być krytyczny, to jest miejsce na poprawę (bardzo zużyte drewno). Ale osobiście uważałem, że dodaje to uroku i prawdziwego uczucia odległej wyspy. Miałem półwodną bungalow i trzy kroki za drzwiami na plaży oraz schody w dół do oceanu z prywatnego tarasu od strony. Wspaniała opcja jedzenia i picia oraz prawdziwe uczucie raju i szczęścia dookoła. Pojechaliśmy na rejs po zachodzie słońca z delfinami i zobaczyliśmy stada pływające wokół naszej wyspy oraz regularnie małe rekiny rafowe i setki ryb wokół naszego bungalowu. To jest jakbyś był w niebie

Opinia przetłumaczona | 

Zobacz oryginał


Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Ithaa Undersea Restaurant - podwodna restauracja 43 km w linii prostej od hotelu
Niezapomnianych wrażeń dostarczy nam wizyta w podwodnej restauracji Ithaa Undersea Restaurant, zaliczanej do najpiękniejszych na świecie. Wykwintną kolację zjemy tu 5 metrów pod wodą w kameralnej sali (mieści tylko 7 dwu-osobowych stolików). Restauracja mieści się w pięciogwiazdkowym hotelu (wielokrotnie nagradzanym) i jest czynna codziennie (zalecamy wcześniejszą rezerwację - przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem). A za ok. 5000 zł ta podwodna restauracja - na nasze życzenie - może stać się 2-osobowym apartamentem, w którym spędzimy niezapomnianą noc.

Zobacz więcej

Ithaa Undersea Restaurant - podwodna restauracja

Pogoda

27°C
26°C
28°C
12

Przed podróżą

Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź