Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

47
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu, sport i rekreacja
obiekt

9.1

10 opinii

Opis oferty

Region: Atol MaleBiuro podróży (przedsiębiorca): Prima HolidayKod oferty: WAK649688

Hotel

 • Bezpośrednio przy plaży
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Kurorty nadmorskie
 • Oferty egzotyczne
 • Spa & Wellness

Atrakcje

 • Basen odkryty
 • Nurkowanie
 • Fitness / siłownia
 • Sport
 • Sporty wodne
 • Windsurfing
 • Tenis

Opinie 10

Wiktoria
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2023 ·

Para

Dodano: 25.07.2023

8.4

+8

Hotel bardzo ładny, wyspę przeszliśmy w 15 min wiec jest gdzie się poruszać. Mieliśmy pokoj 103 i naszym zdaniem był w super położeniu ponieważ było wszędzie blisko. Najładniejszy odcinek plazy jest rzeczywiście na samym końcu przy Beach Grill (5 min na nogach z pokoju 103) 🙂 Sporty wodne bardzo drogie, w cenie kajaki, deski oraz sprzęt do snorkling. Nie polecam wycieczki na snorkling. Strasznie śmierdzi spalinami z łódki i nie ma szału jeśli chodzi o rafę. Lepsza rafa jest już w wokół wyspy, bardzo dużo rybek, oraz małych rekinów. Mieliśmy szczęście bo codziennie udawało nam się dostrzec płaszczki oraz rekinki przy samym brzegu. Jedyny minus taki ze jeśli macie wieczorem wylot tak jak my to już musicie opuścić pokoj o 12 i nie ma możliwości przedłużenia doby z powodu braku miejsc. Picie jest w cenie do końca pobytu, lecz nie jedzenie. Wieczorem bardzo dużo atrakcji, DJ robi robotę. Jeśli chodzi o jedzenie to monotonne śniadania oraz obiady. Kolacje Ok. Z pewnością tutaj wrócimy.

Zalety

Duże urozmaicenie jeśli chodzi o plaże. Do wyboru do koloru. Brak problemu z leżakami, obojętne o której godzinie przyjdziesz na plaże masz gwarantowany wolny leżak. Duzo rafy wokół wyspy. Super instruktor podczas nurkowania. Jak dla mnie hotel 8/10 :-)

Wady

Drogie sporty wodne oraz rzeczy w sklepikach.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Male - najmniejsza stolica świata 22 km w linii prostej od hotelu
Male - najmniejsza stolica świata (ma niepełna 2 km długości). Podczas spaceru uliczkami stolicy koniecznie zatrzymajmy się na dłużej przy największej dumie miasta - meczecie The Grand Friday Mosque i znajdującym się tuż obok minarecie. W centrum Male usytuowany jest Pałac Prezydencki (o wyjątkowej architekturze) i Muzeum Narodowe, w którym poznamy całą historią Malediwów.

Zobacz więcej

Male - najmniejsza stolica świata

Pogoda

27°C
26°C
28°C
12

Przed podróżą

Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź