Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

32
obiekt, basen, plaża
basen
łazienka
restauracja
plaża

Hotel

  • Egzotyczny
  • Kurort nadmorski

Atrakcje

  • Spa & Wellness
  • Siłownia / Fitness
  • Basen odkryty
  • Sporty wodne

Opis oferty

Region: Atol MaleBiuro podróży (przedsiębiorca): Exim ToursKod oferty: WAK922445

Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Opinie 1

Zablokowanych opinii: 2
Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e‑mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.
Filtrowanie
Ostatnie
Dowolny
Dowolny
Dowolny

Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii

Wyświetlono 1 z 1 opinii

Sortuj po:

Data pobytu - ostatnie
Agnieszka
Opinia zweryfikowana

Styczeń 2026

·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 01.02.2026

10

+8

Cudowny resort i wakacje!

To nie był nasz pierwszy raz na Malediwach, ale z tego wyjazdu jesteśmy zadowoleni najbardziej. Fantastyczna atmosfera, luksusowo, tylko dla dorosłych, w cenie naprawdę dużo i wysokiej jakości atrakcji. Opieka przesympatycznej hostessy przez cały pobyt, specjalne posiłki (bez glutenu i wegańskie) tak pyszne i podawane z ogromną troską, że aż czuliśmy się zawstydzeni. Pięknie, czysto, luksusowo i z taką obsługą, że czujemy się teraz, jakbyśmy stracili przyjaciół,.

Po powrocie nadal mamy kontakt z naszą (...) i dostajemy pozdrowienia od reszty.

Zalety

Resort tylko dla dorosłych, zatem już ogromny plus, pięknie urządzone domki, na wyposażeniu wszystko, włącznie z grzebieniami, pastami do zębów, żelami do golenia, kremami z filtrem, klepki, kapelusze, torby plażowe!

Wady

Bez wad.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0
Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl

Pogoda

Marzec

28°C
26°C
29°C
12

Przed podróżą

Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.