Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
19
teren hotelu, plaża
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu, plaża
bungalowy, teren hotelu

Opis oferty

Region: Atol RaaBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK725962

Naszym zdaniem

Przepiękna tropikalna sceneria, komfortowe warunki, ukojenie zmysłów, spektakularne zachody słońca, rafa koralowa - idealne miejsce dla miłośników beztroskiego leniuchowania w cieniu palm, jak i dla amatorów sportów wodnych.

Położenie

Wysepka na Atolu Raa otoczona pasem pięknej, piaszczystej plaży (ok. 100-200m od niej znajduje się rafa koralowa), 154km na północ od głównej wyspy Male i lotniska. Transfer: przelot wewnętrzny (ok. 35min.) + łódź motorowa (ok. 40min.)

Limit bagażu: 20 kg główny i 5 kg podręczny. Nadbagaż płatny.

Na życzenie (za dopłatą) oferujemy transfer hydroplanem.

Wyposażenie

Lobby z recepcją, sklepiki, bezpłatne Wi-Fi, restauracje: główna Jaafaiy (dania kuchni międzynarodowej), Safura (kuchnia indyjska), Cafe Mass (24 h, pizzeria i street food), Thavaa (kuchnia śródziemnomorska), 4 bary: główny Halaboli, Sunstet bar, Albino bar przy plaży, bar przy basenie, usługi foto.

Pokoje

Beach Villa - komfortowe wille przy plaży z łóżkiem typu king-size lub twin z łazienką z prysznicem, indywidualnie sterowana klimatyzacja, wentylator sufitowy, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, TV sat, telefon, sejf, drewniane meble, taras, darmowe Wi-Fi. Powierzchnia - ok. 47m kw.

Deluxe Beach Villa - komfortowe, odnowione wille przy plaży; łazienka z prysznicem, indywidualnie sterowana klimatyzacja, wentylator sufitowy, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, TV sat, telefon, sejf, drewniane meble, taras, darmowe Wi-Fi. Dodatkowo: prysznic na zewnątrz, ekspres do kawy. Powierzchnia - ok. 47m kw.

Sunset Deluxe Beach Villa - komfortowe, odnowione wille w zachodniej części wyspy, przy plaży; łazienka z prysznicem, indywidualnie sterowana klimatyzacja, wentylator sufitowy, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, TV sat, telefon, sejf, drewniane meble, taras, darmowe Wi-Fi. Dodatkowo: prysznic na zewnątrz, ekspres do kawy. Powierzchnia - ok. 47m kw.

Family Beach Villa - nowoczesne rodzinne wille o powierzchni ok. 94m kw. z 2 sypialniami. Zakwaterowanie dla maks. 6 osób.

Wyżywienie

Premium All Inclusive - śniadania (07.30-09.30), obiady (12.30-14.30) i kolacje (19.30-21.30) w formie bufetów w restauracji głównej Jaafaiy, bufet przekąskowy w barze głównym, alkohole międzynarodowe Whisky - (Johnny Walker Black/ Jack Daniel's/ Chivas Regal / Glenfiddich), Gin - (Gordon's / Bombay Sapphire / Beefeater), Rum - (Bacardi - White& Gold / Havana Club / Captain Morgan Dark), Vodka - (Smirnoff Red / Stolichnaya / Absolut Blue), Brandy - (Napoleon / St. Remy VSOP / Courvoisier), domowe wina białe i czerwone, piwo (Lion / Carlsberg), świeżo wyciskane soki z sezonowych owoców, koktajle, napoje gazowane (Coca Cola, Fanta, Sprite, Tonic), kawa, herbata, minibar codziennie uzupełniany.

Sport i rozrywka

Basen z urokliwym tarasem słonecznym, tenis ziemny (w dzień), siłownia, badminton, tenis stołowy, siatkówka plażowa, sauna, łaźnia, joga, stand up paddle, kajaki, katamaran (wymagana licencja), sprzęt do nurkowania powierzchniowego (konieczna rezewacja), beach party, wieczorna rozrywka. Odpłatnie: spa (jacuzzi, masaże azjatyckie, zabiegi pielęgnujące), nurkowanie głębinowe i windsurfing (sprzęt, kursy, wyprawy), sporty wodne, wycieczki, rejsy, wędkowanie, lekcje gotowania, kursy jogi i inne.

Dla gości przebywających powyżej 6 nocy - bezpłatne 2 rejsy (o zachodzie słońca oraz obserwacja delfinów).

Dla dzieci

Łóżeczko niemowlęce, wysokie foteliki, klub dziecięcy (4-12 lat), możliwość wynajęcia opiekunki.

Dla nowożeńców

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka dla nowożeńców.

Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji a także zabranie ze sobą oryginału/kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu przy recepcji hotelowej. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy.

Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Beach villa

2 dorosłych

All inclusive premiumOd strony morza
Wylotflydubai, FZ1830, FZ1
21:25
14:40
WAW · 06.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
MLE · 07.06 (Śr.)Male
Przylot
23:40
19:40
MLE · 13.06 (Wt.)Male
WAW · 14.06 (Śr.)Warszawa - Chopin
20 596 zł
za pokój

Beach villa

2 dorosłych

All inclusive premiumOd strony morza
Wylotflydubai, FZ1788, FZ1
12:50
07:25
KRK · 06.06 (Wt.)Kraków
MLE · 07.06 (Śr.)Male
Przylot
23:40
11:50
MLE · 13.06 (Wt.)Male
KRK · 14.06 (Śr.)Kraków
20 598 zł
za pokój

Beach villa

2 dorosłych

All inclusive premiumOd strony morza
WylotEmirates, EK180, EK65
15:00
07:40
WAW · 06.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
MLE · 07.06 (Śr.)Male
Przylot
09:15
19:30
MLE · 13.06 (Wt.)Male
WAW · 13.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
20 988 zł
za pokój

Deluxe beach villa

2 dorosłych

All inclusive premium
Wylotflydubai, FZ1830, FZ1
21:25
14:40
WAW · 06.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
MLE · 07.06 (Śr.)Male
Przylot
23:40
19:40
MLE · 13.06 (Wt.)Male
WAW · 14.06 (Śr.)Warszawa - Chopin
21 196 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Atrium Park wielopoziomowy, Al. Jerozolimskie 148 02-326 Warszawa

350
za 1 auto
1 auto
Data od
06.06.2023
Data do
14.06.2023
350
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

280
za wycieczkę
280
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka20 596

Cena całkowita

20 596
Do zapłaty teraz20 596

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych
Czas podróży
DowolnyCzerwiec - SierpieńWrzesień - ListopadGrudzień - Luty
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Rafal
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 05.09.2022
10
+3
FANTASTYCZNY. Obsluga bezbledna, usmiechnieta , sympatyczna. Chatka nad brzegiem z cudownym widokiem. Domki poustawiane tak, ze zachowana jest intymnosc i jak by ich nie bylo. Plaza fantastyczna - snorklowanie bardzo przyjemne (ciepla, przejrzysta woda, piekne ryby). Sama radosc pobytu. Swietne i roznorodne jedzenie. Bar fantastyczny z przemila obsluga. Alkohol prawdziwy, drinki wysmienite. Mozliwosc wypozyczenia sprzetu do snorklowania, bilard, pingpong i inne. Sceneria jak z planu filmowego. Bylismy w porze deszczowej, ale i to nie popsulo wrazen z pobytu. Absolutnie polecam.
ZaletyPrywatny kawalek plazy. Cudowny ocean. Sceneria wrecz filmowa (zielen, ogrod, bary...) Swietna restauracja (rozne opcje, zawsze miejsce) Muzyka na zywo (reweleacja!) Bary - do wyboru Relaks idealny Przelot hydroplanem (opcja dodatkowo platna) - przygoda
WadyDaleko - dlugi dojazd (3 razy samolot + motorowka w wersji standard)
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
2
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


CompetitionDesktopBanner
Tadeusz
Klient Wakacje.pl
Luty 2020 ·

Grupa znajomych

Dodano: 18.07.2022
9.0
Super pobyt na Malediwach. To był nasz drugi wyjazd na Malediwy. Poprzednio byliśmy na atolu Ari. Tu w tym hotelu na wyspie Meeduhupparu było zdecydowanie lepiej pod każdym względem/obsługa, wyspa, all inclusive, domki na plaży/.
ZaletyBasen zdecydowaną zaletą i jakość all incl.
WadyBrak
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Jens
Klient Wakacje.pl
Październik 2018 ·

Para

Dodano: 29.10.2018
8.8
Overall we had a wonderful time and everything was kept nice and clean, just a little paradise on earth, but try to avoid the raining period, because the rain can be very heavy. If you stay too long, then I guess it could be boring, if you don\'t use the activities that are present, even that they are quite expensive to use, e.g. the watersport activities are expensive compared with many other destinations, diving is also double price of e.g. Egypt, etc., but it is worth it ;-)
ZaletyLocation and the staff was very friendly, wonderful diving and snorkeling opportunities. They keep everything very clean whatever weather condition that occur (we had some heavy rain).
WadyThe rooms are a little old and overused, need an upgrade.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Elżbieta
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2017 ·

Para

Dodano: 16.01.2017
10
Przepiękna okolica , hotel fantastyczny, wspaniałe nurkowanie ,wszystko naj,naj.
ZaletyRaj na Ziemi
WadyBez wad
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Jarek
Klient Wakacje.pl
Październik 2014 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 16.10.2014
10
Byliśmy z dzieckiem 7lat - po prostu bajkowo. Wypoczynek udany, piękna plaża, basen, widok z jacuzi bajkowy.
ZaletyNaprawdę dobre jedzenie - również Tajskie.
WadyRafa zniszczona.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Pogoda

28°C
26°C
29°C
13

Przed podróżą

Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Rejestracja elektroniczna nie wcześniej niż 96 godzin przed przylotem do i z Malediwów zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie:nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.