Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

14494 zł/os.

14 514  /os.

Podsumowanie ceny
24
obiekt
obiekt
plaża
obiekt
basen

Czekamy na pierwszą opinię!

Dodaj opinię

Opis oferty

Region: Atol RaaBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK815024

Naszym zdaniem

Luksusowy hotel na prywatnej wyspie w otoczeniu bajkowych pejzaży. Stylowe wnętrza, naturalne dodatki, eleganckie wille w rustykalnym stylu, spa na wodzie, podwodna restauracja, romantyczne zakątki, tropikalna sceneria. Wspaniałe miejsce na rajskie wakacje - tylko dla dorosłych gości.

Położenie

Północny Atol Raa, na wysepce Uthurumaafaru, otoczonej piaszczystą plażą. ok.140 km od lotniska w Male. Transfer hydroplanem (ok. 45 min.) - możliwy tylko w dzień, do ok. godz. 16.00. Goście przylatujący na międzynarodowe lotnisko w Male po godz. 15.30 nie mają możliwości skorzystać z transferu hydroplanem tego samego dnia. W takiej sytuacji mogą spędzić noc na wyspie Male (na własny koszt) i lecieć do You & Me następnego dnia. Limit bagażu: 20 kg+5 kg podręczny. Nadbagaż płatny na miejscu.

Wyposażenie

Eleganckie lobby w tropikalnym stylu, całodobowa recepcja, bezpłatne łącza Wi-Fi, usługi foto, słynna restauracja podwodna H2O, restauracja japońska, rustykalny bar Cheers z piaszczystą podłogą, restauracja główna, restauracja włoska przy plaży, bar przy basenie.

Pokoje

Manta villa - na wodzie, od strony wschodu słońca; sypialnia, łazienka (prysznic, 2 umywalki, bidet, wc, suszarka, szlafroki) z przesuwanymi drzwiami na taras, wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, zestaw do kawy/herbaty, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi, biurko, drewniany taras z widokiem na lagunę i bezpośrednim zejściem do niej po schodkach. Powierzchnia całkowita - ok. 55 m kw.

Dolphin villa - na wodzie, od strony zachodu słońca; sypialnia (dodatkowo sofa), łazienka (prysznic, 2 umywalki, bidet, wc, suszarka, szlafroki) z przesuwanymi drzwiami na taras, wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, zestaw do kawy/herbaty, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi, biurko, drewniany taras z widokiem na lagunę i bezpośrednim zejściem do niej po schodkach. Powierzchnia całkowita - ok. 55 m kw.

Beach suite pool - przy plaży; sypialnia (dodatkowo sofa), łazienka (prysznic- częściowo na świeżym powietrzu, 2 umywalki, wc, suszarka, szlafroki), wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, zestaw do kawy/herbaty, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi, biurko, drewniany taras z wyjściem na plażę, prywatny basen. Powierzchnia całkowita - ok. 85 m kw.

Dolphin villa pool - na wodzie; od strony zachodu słońca; sypialnia (dodatkowo sofa), łazienka (prysznic, 2 umywalki, bidet, wc, suszarka, szlafroki) z przesuwanymi drzwiami na taras, wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, zestaw do kawy/herbaty, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi, biurko, drewniany taras z widokiem na lagunę i bezpośrednim zejściem do niej po schodkach, prywatny basen. Powierzchnia całkowita - ok. 55 m kw.

Wyżywienie

HB - śniadania i kolacje, do kolacji woda i wyznaczone napoje w cenie

FB - śniadania, obiady, kolacje, do obiadów i kolacji woda i wyznaczone napoje w cenie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje, podwieczorek, kawa, wyznaczone napoje i alkohole (piwo, wino stołowe, gin, wódka, whisky, brandy, tequila, rum) serwowane do północy (po godz. 24.00- płatne), woda i wyznaczone napoje w minibarze.

Sport i rozrywka

Basen o owalnym kształcie, siłownia (24/7) z widokiem na ocean, snurkowanie, nurkowanie, sporty wodne, masaże, zabiegi kosmetyczne, jacuzzi na tarasie ponad laguną, rejsy, wycieczki, warsztaty kulinarne, joga, okazjonalnie program rozrywkowy.

Dla dzieci

Hotel dla dorosłych gości.

Dla nowożeńców

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka dla nowożeńców. Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6 miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt. Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy. Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0 - 2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Manta villa

2 dorosłych

All inclusive
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
20:35
15:25
WAW · 07.12 (Czw.)Warszawa - Chopin
MLE · 08.12 (Pt.)Male
Przylot
10:05
19:10
MLE · 14.12 (Czw.)Male
WAW · 14.12 (Czw.)Warszawa - Chopin
29 028 zł
za pokój

Dolphin villa

2 dorosłych

All inclusive
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
20:35
15:25
WAW · 07.12 (Czw.)Warszawa - Chopin
MLE · 08.12 (Pt.)Male
Przylot
10:05
19:10
MLE · 14.12 (Czw.)Male
WAW · 14.12 (Czw.)Warszawa - Chopin
30 206 zł
za pokój

Manta villa

2 dorosłych

All inclusive
Wylotflydubai, FZ1788, FZ1
12:10
06:25
KRK · 07.12 (Czw.)Kraków
MLE · 08.12 (Pt.)Male
Przylot
23:30
11:10
MLE · 14.12 (Czw.)Male
KRK · 15.12 (Pt.)Kraków
30 398 zł
za pokój

Manta villa

2 dorosłych

All inclusive
WylotDeutsche Lufthansa AG, LH1349, DE2
14:45
09:50
WAW · 07.12 (Czw.)Warszawa - Chopin
MLE · 08.12 (Pt.)Male
Przylot
12:00
22:40
MLE · 14.12 (Czw.)Male
WAW · 14.12 (Czw.)Warszawa - Chopin
30 428 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Atrium Park wielopoziomowy, Al. Jerozolimskie 148 02-326 Warszawa

290
za 1 auto
1 auto
Data od
07.12.2023
Data do
15.12.2023
290
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

406
za wycieczkę
406
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka29 028

Cena całkowita

29 028
Do zapłaty teraz29 028

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

27°C
25°C
28°C
11

Przed podróżą

Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej