Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyMalezjaSingapur - Malezja z wyp. na Langkawi
Polska otwiera granice

Singapur - Malezja z wyp. na Langkawi

Wycieczka objazdowa

Last minute
Kod oferty: WAK515393

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
15 380 zł
za pokój

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

396
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
3380
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Informacje o podróży

Wylot

06.08.2020 Czwartek
WAWWarszawa - Chopin
07.08.2020 Piątek
SINSingapore

Powrót

16.08.2020 Niedziela
SINSingapore
17.08.2020 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK515393Organizator: Ecco Travel

Region

Malezja

Opis

Dzień 1. Warszawa - Singapur.
Wylot z Polski.
Dzień 2. Singapur.
Przylot do Singapuru i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, spotkanie informacyjne. Nocleg w hotelu.
Dzień 3. Singapur.
Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Singapuru. Dzień rozpocznie przejazd przez dawną dzielnicą kolonialną, gdzie zobaczymy najważniejsze obiekty rządowe państwa, tj.: budynek parlamentu i Sądu Najwyższego, ratusz miejski oraz słynny budynek Klubu Krykieta. Kolejnym przystankiem na trasie będzie słynny Merlion – ikona Singapuru, pół ryba, pół lew. W dalszej części dnia odwiedzimy dzielnicą chińską z najstarszą w mieście świątynią buddyjsko-taoistyczną – Thian Hock Keng. Ze świątyni udamy się Narodowego Ogrodu Orchidei, gdzie podziwiać można ponad 20 tysięcy odmian tych przepięknych kwiatów. Popołudniu udamy się do dzielnicy Małe Indie, gdzie w sercu Singapuru będzie okazja poczuć się jak w Indiach, pośród sprzedawców przypraw i kolorowej biżuterii. Dzień zakończy spacer po futurystycznym kompleksie ogrodowym – Gardens By The Bay nad Zatoką Marina (wstęp do palmiarni oraz na punkt widokowy płatne dodatkowo – łącznie ok. 36 SGD). Wieczorem dla chętnych możliwość wjazdu na punkt widokowy na szczycie hotelu Marina Sands Bay (płatne dodatkowo – ok. 25 SGD). Nocleg w hotelu.
Dzień 4. Singapur - Kuala Lumpur.
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do stolicy Malezji - Kuala Lumpur. Po wylądowaniu do jaskini Batu - ważnego miejsca pielgrzymek dla hinduistów. Kompleks ten uznawany za malezyjską Jasną Górę i stanowi unikatowy na skalę światową kompleks świątynny zlokalizowany w wapiennych formacjach skalnych (do głównej świątyni prowadzą 272 stopnie). Popołudniu przejazd do centrum Kuala Lumpur, gdzie zobaczmy m.in.: słynne bliźniacze wieże Petronas Towers (wjazd na wieżę dla chętnych - dodatkowo płatny), Pałac Królewski, narodowy meczet Masijd Negara (tylko z zewnątrz), Plac Niepodległości oraz mieszący obecnie siedzibę Sądu Najwyższego - budynek Sułtana Abdula Samada. Późnym popołudniem transfer do hotelu na nocleg. Dla chętnych możliwość zorganizowania wycieczki Kuala Lumpur nocą połączonej z kolacją w jednej z malezyjskich restauracji i pokazem lokalnych tańców (ok. 60 USD).
Dzień 5. Kuala Lumpur - Góry Camerona.
Po śniadaniu udamy się na północ od stolicy Malezji - w góry Camerona, czyli do serca malezyjskiej krainy herbaty i zarazem najwyżej położonego obszaru Malezji (wysokości w tym regionie sięgają ponad 1500m n.p.m.). Podczas wycieczki odwiedzimy m.in.: plantację herbaty oraz jedną z najstarszych fabryk tego szlachetnego trunku oraz farmę motyli. Nocleg w hotelu w Cameron Highlands.
Dzień 6. Góry Camerona - Kuala Lumpur.
Po śniadaniu powrót do Kuala Lumpur. W drodze powrotnej zobaczymy malowniczo położoną w jaskini świątynię buddyjską Sam Poh Tong z imponującym posągiem leżącego Buddy. Popołudniu czas wolny na zakupy i samodzielne odrywanie uroków stolicy Malezji. Nocleg w Kuala Lumpur.
Dzień 7. Kuala Lumpur - Langkawi.
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot na Langkawi. Transfer do hotelu i rozpoczęcie części wypoczynkowej wycieczki.
Dzień 7-10. Wypoczynek na Langkawi (4 noce).
W wersji podstawowej wypoczynek w hotelu 4 ze śniadaniami. Na życzenie możliwość kalkulacji wypoczynku w hotelu o wyższym standardzie lub innej opcji wyżywienia (śniadania i obiadokolacje lub pakiet All Inclusive).
Dzień 11. Langkawi – Singapur.
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Przelot do Singapuru, a następnie przesiadka na wieczorny lot powrotny do Polski.
W wybranych terminach możliwy przelot z Langkawi do Kuala Lumpur, a następnie lot powrotny do Polski.
Dzień 12. Powrót do Polski.

świadczenia

Przelot na trasie Polska - Singapur - Polska, przeloty wewnętrzne na trasach: Singapur - Kuala Lumpur, Langkawi - Singapur, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNWzakwaterowanie w hotelach 3 i 4 z klimatyzacją, wyżywienie: śniadania w formie bufetu, możliwość dopłaty do obiadokolacjitransport klimatyzowanymi autokaramizwiedzanie wg programu, serwis polskiego pilota na trasie zwiedzania (w dniach 2-6) – podczas wypoczynku na Langkawi brak obsługi

Cena nie zawiera

Obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 130 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczkidopłata do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowanadopłaty do obiadokolacjiwycieczki fakultatywneobowiązkowe opłaty klimatycznej w Malezji - płatne bezpośrednio w hotelu - 10mYR (ok. 2,5 USD) za pokój za dobęmiejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Obsługa na miejscu

W jęz. polskim

Informacje wizowe

Wizy
nie ma obowiązku wizowego dla pobytów turystycznych do 90 dni. Wymagany paszport ważny minimum 6miesięcy.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
32°C
Temperatura w nocy
23°C
Temperatura wody
28°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Paszporty

Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi 6 miesięcy.

Wizy

W przypadku pobytu nie dłuższego niż 90 dni nie ma obowiązku posiadania wizy.

Szczepienia, służba zdrowia

Od turystów z Europy nie są wymagane szczepienia.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać do Malezji.
- Nie dotyczy to obywateli Malezji.
- Nie dotyczy to stałych mieszkańców Malezji.
- Nie dotyczy to małżonków ani dzieci obywateli Malezji. Muszą mieć wizę z naklejką w paszporcie, wyraźnie wskazującą, że są małżonkami lub dziećmi.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających paszport dyplomatyczny.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających oficjalny paszport na misji dyplomatycznej.
- Nie dotyczy to pasażerów będących pracownikami ambasady posiadającymi dowód zatrudnienia i osób pozostających na ich utrzymaniu.

Pasażerowie, którzy przybywają na teren Malezji zobowiązani są poddać się kwarantannie przez 14 dni w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. W przypadku pasażerów, którzy nie są obywatelami taka kwarantanna wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów.
Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00