Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
35
obiekt, budynek główny
teren hotelu
basen
basen
basen

Opis oferty

Region: wyspa MaltaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK767079

Naszym zdaniem

Dobrej klasy hotel, świetnie usytuowany; tylko kilka minut spacerem od promenady, od plaży, przystanków, sklepów, barów, restauracji i obiektów rekreacyjnych. Wszędzie blisko, ładne widoki z basenu na dachu, relaksacyjny Zazen Garden, wakacyjna atmosfera pośród maltańskich pejzaży.

Położenie

Na półwyspie Qawra, 350m od skalistej plaży, kilka minut spacerem od promenady, sklepów, restauracji, barów, kina i kasyna, wypożyczalni sprzętu wodnego, dwie minuty spacerem od dworaca autobusowego (dobra komunikacja z resztą wyspy), 700m od Akwarium Narodowego, 20minut jazdy od popularnego kurortu St. Julians, który jest mekką życia nocnego. Lotnisko znajduje się ok. 17km od hotelu, a centrum Valetty - ok. 13km.

Wyposażenie

Lobby z całodobową recepcją, restauracja główna, kawiarnia przy lobby, letni bar przy basenie, relaksacyjna przestrzeń Zazen Garden, sala konferencyjna, bezpłatny parking po drugiej stronie ulicy.

Pokoje

Twin Room - łazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, Wi-Fi, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, TV sat, minibar (na życzenie i odpłatnie), żelazko i deska do prasowania (można wypożyczyć w recepcji), balkon (widok na ląd). Powierzchnia - ok. 20m kw.

Comfort Twin - łazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, Wi-Fi, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, TV sat, minibar (na życzenie i odpłatnie), żelazko i deska do prasowania (można wypozyczyć w recepcji), balkon (widok na ląd). Powierzchnia -ok. 23m kw., nowsze meble.

Family Room FZ - łazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, Wi-Fi, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, TV sat, minibar (na życzenie i odpłatnie), żelazko i deska do prasowania (można wypożyczyć w recepcji), balkon (widok na ląd). Powierzchnia - ok. 45m kw., możliwość zakwaterowania 4 osób.

Luxury Suite PY - apartament podzielony tradycyjnym maltańskim kamiennym murkirm na dwa obszary: sypialny z dużą garderobą oraz dzienny (salon/jadalnia, wyposażony aneks kuchenny z ceramiczną płytą grzejną, piekarnikiem /kuchenką mikrofalową, stołem jadalnym dla 4 osób). Powierzchnia - ok. 45m kw., możliwość zakwaterowania 4 osób. Łazienka, TV sat, klimatyzacja, Wi-Fi, telefon, serwis do zaparzania kawy, herbaty, minibar (odpłatnie), balkon.

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetów

HB - śniadania i kolacje (bufety), napoje do kolacji płatne

FB - śniadania, obiady, kolacje (bufety), napoje do obiadów i kolacji płatne

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe

Sport i rozrywka

Basen na dachu (bezpłatne leżaki), taras z widokiem na miasto, Indigo Wellness Center z basenem krytym, siłownią, sauną (płatna), gabinetem zabiegowym (odpłatne masaże, kosmetyka).

Dla dzieci

Brodzik przy basenie na dachu.

Warunki przelotu

Lecąc z Wizzair każdy pasażer może wziąć ze sobą:

Jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie). Bagaż główny za dopłatą:

• 10 kg

• 20 kg

• 32 kg

WIZZ Priority

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Ryanair

Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 40cm x 20cm x 25cm), który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym hotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:

• pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm).

• bagaż rejestrowany 20kg.

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

Cena dopłaty za bagaż po potwierdzeniu rezerwacji, może być wyższa. Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Warunki wjazdowe do kraju

Aktualizacja z 25 lipca 2022

Od dnia 25 lipca 2022 podróżni przybywający na terytorium Malty nie są zobligowani do przedstawiania certyfikatów szczepień, ozdrowieńca czy negatywnego wyniku testu w kierunku COVID 19.

Informacje na polskiej stronie rządowej: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malta

Ministerstwo Zdrowia Malty: https://deputyprimeminister.gov.mt/en/health-promotion/Pages/Novel-coronavirus.aspx

Ministerstwo Turystyki: https://www.visitmalta.com/en/covid-19/

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Double room standard balcony

2 dorosłych

All inclusiveBalkonStandardowy
WylotWizz Air Hungary, W6 1163
12:45
15:30
KTW · 27.03 (Pon.)Katowice
MLA · 27.03 (Pon.)Malta
Przylot
16:05
18:40
MLA · 31.03 (Pt.)Malta
KTW · 31.03 (Pt.)Katowice
4 064 zł
za pokój

Double comfort room with balcony double room comfort balcony

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 1163
12:45
15:30
KTW · 27.03 (Pon.)Katowice
MLA · 27.03 (Pon.)Malta
Przylot
16:05
18:40
MLA · 31.03 (Pt.)Malta
KTW · 31.03 (Pt.)Katowice
4 198 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Parking PERI Parking Garaże Premium, Wolności 18, 42-625 Pyrzowice

180
za 1 auto
1 auto
Data od
27.03.2023
Data do
31.03.2023
180
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

115
za wycieczkę
115
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka4 064
Cena całkowita4 064
Cena całkowita4 064
lub

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych50+
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - ListopadGrudzień - Luty
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Basia
Luty 2023 ·

Grupa znajomych

Dodano: 24.02.2023
4.7
+1
Hotel beż szału. Śniadania monotonne. Tylko bułki i ciastka są jadalne. W pokoju ciągły hałas. Począwszy od ludzi chodzących po holu( szpara pod drzwiami ) po balkon(cały zawilgocony od srodka) nieszczelny. Hałasy z ulicy od 4 nad ranem. Obsługa miła i pomocna. Pokoje sprzątane codziennie. Ja raczej do tego hotelu nie wrócę.
ZaletyLokalizacja
WadyHałas!!
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
Tony Halik
Klient Wakacje.pl
Luty 2023 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 25.02.2023
9.4
+3
Bardzo przyjemny hotel, my mieliśmy super pokój na 7 piętrze z dużym tarasem. Miły uśmiechnięty personel. Lokalizacja jak na maltańskie warunki idealna blisko do dużego przystanku autobusowego, oraz dla tych co wynajęli samochód dostępny spory parking publiczny. Blisko supermarket, promenada i morze. Korzystaliśmy codziennie z basenu wewnątrz i jacuzzi, sauna dodatkowo płatna, basen na dachu ze względu na porę roku był tylko do oglądania. Mieliśmy wyżywienie HB+ i było pysznie. śniadania powtarzalne jajka, kiełbaski bekon, płatki, rogaliki, sery itd, niestety dość mały wybór warzyw i owoców ale to chyba przez porę roku. Kolacje super! każdy znajdzie coś dla siebie bufet sałatkowy, zupa pasty, ryba i 3 rodzaje dań mięsnych, bufet z deserami. Do kolacji sorty i stołowe wino, piwo w cenie.
ZaletyCzystość, lokalizacja, wyżywienie, personel.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Ewald
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2023 ·

50+

Dodano: 11.01.2023
8.7
Dobry, czysty hotel, z bardzo bardzo miłą i dobrą obsługa. Kameralny basen z slonecnym tarasem na dachu hotelu. Świetna lokalizacja w mieście. W okolicy sklepy, bary i restauracje, blisko dworzec autobusowy ca. 300m.
ZaletyBardzo miła cała obsługa!!! Lokalizacja hotelu. Bardzo dobre ceny w barze hotelowym.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Sopel
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2023 ·

Grupa znajomych

Dodano: 23.01.2023
7.6
Za tą cenę nie ma co oczekiwać luksusu. Wszędzie blisko, śniadania zróżnicowane, miła obsługa a sam pokój do przenocowania wystarczający.
ZaletyLokalizacja
Wady1 karaluch w łazience
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Daria
Styczeń 2023 ·

Para

Dodano: 01.02.2023
8.6
Hotel zadbany, blisko do plaży i punktu widokowego. Miła obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Pokój codziennie sprzątany, był również sejf oraz lodówka.
ZaletyMiła i uśmiechnięta obsługa Ładne widoki Pokoje z balkonami Sejf w pokoju
Wady-
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Mgarr ix-Xini 15 km w linii prostej od hotelu
Mgarr ix-Xini to niewielka, odosobniona zatoczka z kamienistą plażą, otoczoną zapierającymi dech w piersiach klifami. Oprócz zachwycających widoków, w pobliżu tego miejsca można znajduje się również wieża strażnicza z 1661 roku, której pełniła funkcje obronne przed zagrożeniem nadciągającym od strony morza. Miejscówka ta jest także bardzo popularna wśród nurków, bowiem podwodny świat oferuje tu mnóstwo atrakcji, jak np. ukryte u podstawy klifów jaskinie, koniki morskie czy zatopiony wrak promu "Xlendi". W Magrr ix-Xini przed laty kręcone były sceny do dramatu romantycznego "By the Sea", w którym główne role zagrali - Angelina Jolie oraz Brad Pitt. W lokalu na plaży można zobaczyć zdjęcie aktorki z jej podpisem.

Zobacz więcej

Mgarr ix-Xini
Wioska Sannat i klify Ta'Cenc 17 km w linii prostej od hotelu
Wioska Sannat znajduje się na południu Gozo, niedaleko zatoki Mgarr ix-Xini i przez wielu uznawana jest za najstarszą osadę na wyspie. W samym centrum miejscowości zlokalizowany jest urokliwy kościółek, ale warto pojawić się tym miejscu również po to, aby obejrzeć majestatyczne, wysokie na 130 metrów klify. Za czasów panowania Zakonu Maltańskiego, klify Ta'Cenc zapewniały miejsca lęgowe dla sokołów wędrownych (maltańskich). Widoki oraz pozytywne emocje z pobytu w tym wyjątkowym miejscu są spektakularne i niezapomniane, warto więc zabrać ze sobą aparat fotograficzny. Niesamowite wrażenia potęguje spacer z wioski Sannat w pobliże klifów Ta'Cenc o wschodzie oraz zachodzie słońca.

Zobacz więcej

Wioska Sannat i klify Ta'Cenc
Ggantija 17 km w linii prostej od hotelu
Ggantija jest najstarszym kompleksem świątynnym archipelagu maltańskiego, którego geneza związana jest z epoką neolitu. Świątynie na Gozo wpisane są również na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, a ich powstanie datowane jest pomiędzy 3600 a 3200 rokiem przed naszą erą. Nazwa stanowiska archeologicznego Ggantija - wywodzi się od wierzeń mieszkańców, iż wyspa zaludniona była przez gigantów. Cały kompleks zachowany jest w dobrym stanie, a niektóre bloki kamienne mają 5 metrów wysokości i ważą ponad 50 ton. Przed zwiedzaniem ruin dwóch świątyń, turyści mają możliwość zapoznania się z informacjami o życiu w epoce neolitu - zwiedzając pobliskie muzeum.

Zobacz więcej

Ggantija
Wiatrak Ta' Kola 18 km w linii prostej od hotelu
Wiatraki na Gozo są spuścizną po przybyłych w XVI wieku w te rejony Joannitów, którzy wprowadzili na wyspę znaną im już wcześniej technologię produkcji mąki. Przykładem jest wiatrak Ta' Kola, który swoją nazwę zawdzięcza ostatniemu młynarzowi, zmarłemu w 1987 roku. Konstrukcja wiatraka datowana jest na rok 1725, jednak sam budynek został przebudowany w pod koniec XVIII wieku. Budowla przetrwała do dnia dzisiejszego, włącznie z oryginalnym drewnianym mechanizmem, pełniąc obecnie funkcje muzealne. Podczas zwiedzania, turyści poznają m.in. historię młyna i sprzęty wykorzystywane przy produkcji mąki, zwiedzą pomieszczenia mieszkalne należące do rodziny młynarza oraz obejrzą doskonale zachowany mechanizm wiatraka.

Zobacz więcej

Wiatrak Ta' Kola
Cytadela w Victorii (Rabacie) 19 km w linii prostej od hotelu
Zniesiona na wzgórzu cytadela w stolicy Gozo - Victorii (Rabat) jest najchętniej odwiedzaną atrakcją wyspy. Pierwotnym jej zadaniem była obrona mieszkańców przed najazdami pirackich hord (Średniowiecze), ale z czasem - po przybyciu na Gozo szpitalników - cytadela zaczęła przekształcać się w ufortyfikowane miasto. Aktualnie cytadela pełni rolę muzeum i turystycznej atrakcji, a w trakcie spacerów po twierdzy, można podziwiać tam okoliczne kościoły, historyczną zabudowę mieszkalną oraz fortyfikacje. Większy obszar cytadeli stanowi zabudowa datowana na XVII i XVIII wiek. Na terenie twierdzy odnaleziono też liczne antyczne artefakty, które można oglądać w Muzeum Archeologii oraz w Muzeum Katedralnym.

Zobacz więcej

Cytadela w Victorii (Rabacie)

Pogoda

15°C
13°C
15°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Na Maltę Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
Na Malcie dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.