Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

8
basen
basen
basen
recepcja / lobby
pokój

Opis oferty

Region: wyspa MaltaOrganizator: TOP TouristikKod oferty: WAK535821
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Ola
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2023 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 04.01.2023
7.4
Bardzo stary hotel. Piękna okolica, dużo sklepów, restauracji. Cały dzień przebywaliśmy poza hotelem 😁
ZaletyBasen kryty oraz na dachu, duże pokoje
WadyŁazienka dramat

Michał
Styczeń 2023 ·

Grupa znajomych

Dodano: 22.01.2023
9.4
Pobyt oceniam bardzo dobrze...ludzie bardzo mili uprzejmi pomocni....sam hotel świetny.. lokalizacja mnie trochę zaskoczyła ale już na drugi dzień zaczęło mi się bardzo podobać...piękna promenada prowadząca do Akwarium..dużo fajnych knajpek
ZaletyUkryty pomiędzy innymi budynkami..jak to na Malcie 😁😁 Śniadania super bardzo duży wybór..full wypas
WadyWszystko mi się podobało...ładne baseny lecz nie korzystałem.. głównie zwiedzałem

Agnieszka
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2023 ·

Para

Dodano: 26.01.2023
8.4
Pobyt udany, miła obsługa, pyszne jedzenie. Pokój, łazienka -nienajnowsze, jednak zawsze czysto, gorąca woda. W pokoju czqjnik, kawa herbata. Lodówka nieczynna. Mimo, że na zewnątrz pogoda była różnorodna w pokoju było ciepło. Przejściówkę do kontaktu można kupić w recepcji. Mieliśmy wykupione dwa posiłki. Do śniadania gorące i zimne napoje, w tym kawa z ekspresu, do kolacji trzeba kupić napoje. Za dwie lampki wina płaciliśmy 5 euro. Basen kryty przyjemny, nieduży w niższych kondygnacjach. Nam wystarczyło. Przystanek blisko, jednak kiedy wracaliśmy wieczorem autobusy kończyły kurs przy węźle końcowym, trzeba było drałować pod górkę nieco dłużej. Dla osób praktykujących polecam mszę w Sanktuarium św. Pawła Rozbitka. W niedzielę o 10.30. Msza po maltańsku, dobra atmosfera, proboszcz charyzmatyczny, oryginalna oprawa muzyczna, komunia pod dwiema postaciami.
ZaletyBardzo smaczna kuchnia, śniadania podobne( ale duży wybór), kolacje codziennie coś innegi z ciepłych dań, do tego owoce morza, zielenina, desery, lody. Czysto, miła obsługa
WadyStare pokoje, dwa połączone łóżka zamiast jednego małżeńskiego, łazienka rodem z PRLu.

Marcin
Klient Wakacje.pl
Grudzień 2022 ·

Singiel

Dodano: 07.12.2022
9.9
+2
Nie bylo tragedii widac ze ma troche lat ale starają sie remontują.
ZaletyObsługa, darmowe drinki, trzy baseny.
WadySzukajmy pozytywów

Sylwia
Klient Wakacje.pl
Grudzień 2022 ·

Para

Dodano: 11.12.2022
8.9
Hotel ogólnie ok.stolowka duża. Czysto -ciagle sprzątane .
ZaletyDobre jedzenie...basen odkryty.z widokiem na morze...jacuzzi . Blisko sklepy przystanki autobusowe
WadyCiemno w pokojach mala łazienka i balkon.

Mapa

Mgarr ix-Xini 16 km w linii prostej od hotelu
Mgarr ix-Xini to niewielka, odosobniona zatoczka z kamienistą plażą, otoczoną zapierającymi dech w piersiach klifami. Oprócz zachwycających widoków, w pobliżu tego miejsca można znajduje się również wieża strażnicza z 1661 roku, której pełniła funkcje obronne przed zagrożeniem nadciągającym od strony morza. Miejscówka ta jest także bardzo popularna wśród nurków, bowiem podwodny świat oferuje tu mnóstwo atrakcji, jak np. ukryte u podstawy klifów jaskinie, koniki morskie czy zatopiony wrak promu "Xlendi". W Magrr ix-Xini przed laty kręcone były sceny do dramatu romantycznego "By the Sea", w którym główne role zagrali - Angelina Jolie oraz Brad Pitt. W lokalu na plaży można zobaczyć zdjęcie aktorki z jej podpisem.

Zobacz więcej

Mgarr ix-Xini
Wioska Sannat i klify Ta'Cenc 17 km w linii prostej od hotelu
Wioska Sannat znajduje się na południu Gozo, niedaleko zatoki Mgarr ix-Xini i przez wielu uznawana jest za najstarszą osadę na wyspie. W samym centrum miejscowości zlokalizowany jest urokliwy kościółek, ale warto pojawić się tym miejscu również po to, aby obejrzeć majestatyczne, wysokie na 130 metrów klify. Za czasów panowania Zakonu Maltańskiego, klify Ta'Cenc zapewniały miejsca lęgowe dla sokołów wędrownych (maltańskich). Widoki oraz pozytywne emocje z pobytu w tym wyjątkowym miejscu są spektakularne i niezapomniane, warto więc zabrać ze sobą aparat fotograficzny. Niesamowite wrażenia potęguje spacer z wioski Sannat w pobliże klifów Ta'Cenc o wschodzie oraz zachodzie słońca.

Zobacz więcej

Wioska Sannat i klify Ta'Cenc
Ggantija 18 km w linii prostej od hotelu
Ggantija jest najstarszym kompleksem świątynnym archipelagu maltańskiego, którego geneza związana jest z epoką neolitu. Świątynie na Gozo wpisane są również na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, a ich powstanie datowane jest pomiędzy 3600 a 3200 rokiem przed naszą erą. Nazwa stanowiska archeologicznego Ggantija - wywodzi się od wierzeń mieszkańców, iż wyspa zaludniona była przez gigantów. Cały kompleks zachowany jest w dobrym stanie, a niektóre bloki kamienne mają 5 metrów wysokości i ważą ponad 50 ton. Przed zwiedzaniem ruin dwóch świątyń, turyści mają możliwość zapoznania się z informacjami o życiu w epoce neolitu - zwiedzając pobliskie muzeum.

Zobacz więcej

Ggantija
Wiatrak Ta' Kola 18 km w linii prostej od hotelu
Wiatraki na Gozo są spuścizną po przybyłych w XVI wieku w te rejony Joannitów, którzy wprowadzili na wyspę znaną im już wcześniej technologię produkcji mąki. Przykładem jest wiatrak Ta' Kola, który swoją nazwę zawdzięcza ostatniemu młynarzowi, zmarłemu w 1987 roku. Konstrukcja wiatraka datowana jest na rok 1725, jednak sam budynek został przebudowany w pod koniec XVIII wieku. Budowla przetrwała do dnia dzisiejszego, włącznie z oryginalnym drewnianym mechanizmem, pełniąc obecnie funkcje muzealne. Podczas zwiedzania, turyści poznają m.in. historię młyna i sprzęty wykorzystywane przy produkcji mąki, zwiedzą pomieszczenia mieszkalne należące do rodziny młynarza oraz obejrzą doskonale zachowany mechanizm wiatraka.

Zobacz więcej

Wiatrak Ta' Kola
Cytadela w Victorii (Rabacie) 20 km w linii prostej od hotelu
Zniesiona na wzgórzu cytadela w stolicy Gozo - Victorii (Rabat) jest najchętniej odwiedzaną atrakcją wyspy. Pierwotnym jej zadaniem była obrona mieszkańców przed najazdami pirackich hord (Średniowiecze), ale z czasem - po przybyciu na Gozo szpitalników - cytadela zaczęła przekształcać się w ufortyfikowane miasto. Aktualnie cytadela pełni rolę muzeum i turystycznej atrakcji, a w trakcie spacerów po twierdzy, można podziwiać tam okoliczne kościoły, historyczną zabudowę mieszkalną oraz fortyfikacje. Większy obszar cytadeli stanowi zabudowa datowana na XVII i XVIII wiek. Na terenie twierdzy odnaleziono też liczne antyczne artefakty, które można oglądać w Muzeum Archeologii oraz w Muzeum Katedralnym.

Zobacz więcej

Cytadela w Victorii (Rabacie)

Pogoda

14°C
12°C
15°C
11

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Na Maltę Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
Na Malcie dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.