Dobry7 opinii
7.3

11 505

za osobę
Podsumowanie ceny
19
obiekt, teren hotelu, plaża
obiekt, teren hotelu, basen
basen, zjeżdżalnia
basen, zjeżdżalnia
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: JukatanOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK744763

Położenie

Hotel zlokalizowany przy piaszczystej plaży, ok. 25km od lotniska w Cancun.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja z usługą concierge i punktem informacji turystycznej, płatne Wi-Fi, restauracja, bar, kawiarnia, płatna usługa pralni, miejsca parkingowe.

Pokoje

Grand Standard - klimatyzowany pokój z łazienką (prysznic, suszarka do włosów), telefon, telewizor, zestaw do kawy/herbaty.

Sens Standard - klimatyzowany pokój z łazienką (prysznic, suszarka do włosów), telefon, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, pokoje tylko dla dorosłych.

Sens Master Suite - klimatyzowany pokój z łazienką (prysznic, suszarka do włosów), sofa w części wypoczynkowej, wanna z hydromasażem, telefon, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, pokoje tylko dla dorosłych.

Wyżywienie

AI (All Inclusive) - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe

Sport i rozrywka

Basen zewnętrzny, strefa Spa z ofertą płątnych zabiegów pielęgnacyjnych, centrum fitness.

Dla dzieci

Basen dla dzieci, klub dziecięcy, sala zabaw, płatna opieka nad dzieckiem.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiany w zakresie oferowanych świadczeń.

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji. Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Podatek turystyczny

Począwszy od 1 kwietnia 2021 wszyscy turyści wjeżdżający do stanu Quintana Roo w Meksyku (na terenie którego znajdują się m.in. miejscowości Tulum, Playa del Carmen, Cancun) zobowiązani będą do uiszczenia podatku turystycznego w wysokości ok. 11 $/os. (224meksykańskich pesos).

Podatek ten jest obowiązkowy dla wszystkich podróżnych od 15 roku życia. Można go opłacić wedle uznania - przed przyjazdem na miejsce, w trakcie pobytu lub przed opuszczeniem Meksyku.

Podatek będzie można opłacić poprzez Visitax - dedykowaną stronę internetową lub w automatach dostępnych 24 godziny na dobę na lotnisku w Cancun. Po opłaceniu podatku podróżny otrzyma potwierdzenie z kodem kreskowym, który należy zachować do kontroli (będzie ona przeprowadzona przed wylotem z Meksyku przez lotniskowy personel).

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Aktualizacje covid-19

Zgodnie z rozporządzeniem władz meksykańskiego stanu Quintana Roo - od 26 lipca 2021 r. napoje alkoholowe mogą być serwowane tylko do północy. Dotyczy to wszystkich hoteli, restauracji, barów, room-service itp.

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Warunki tranzytu

Podczas lotów z i na terytorium Niemiec oraz lotów z przesiadką w Niemczech na lotniskach i w samolotach należy używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95) lub maseczek chirurgicznych. Przyłbice, maski FFP2 z zaworem, chusty oraz szale nie są dozwolone. Maseczkę należy wymieniać co 3 godziny. Podczas odprawy sprawdzane są rodzaje maseczek oraz ich liczba. Brak odpowiedniej maseczki skutkuje odmową wejścia na pokład samolotu.

Ze względu na dynamiczną sytuację i wciąż zmieniające się przepisy dot. zasad podróżowania w czasie pandemii, konieczne jest zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych.

Www.lufthansa.com/xx/en/flight-information.htm

https://www.swiss.com/pl/en/homepage

https://www.airfrance.fr/en/information/covid-19

Aktualne informacje na temat sytuacji epidemiologicznej i restrykcji obowiązujących w Dominikanie:

https://www.msp.gob.do/

https://www.godominicanrepublic.com/newsroom/coronavirus/

http://dominikana.konsulat.gov.pl/blog/kategorie/aktualnosci/

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Warunki wjazdowe - covid

Aktualizacja z 30maja 2022

Po przylocie do Meksyku nie jest wymagane okazanie zaświadczeń o szczepieniach ani o negatywnym wyniku testu. Nie ma także obowiązku przedstawienia formularza lokalizacyjnego.

Uwaga, ubezpieczenie Best Reisen pokrywa koszty leczenia do wysokości 30 000 EUR. Zalecamy wykupienie ubezpieczenia dodatkowego na sumę nie mniejszą niż 100 000 USD. Oferujemy takie opcjonalne ubezpieczenie obejmujące również skutki izolacji czy kwarantanny.

Koszty leczenia prywatnego są szczególnie wysokie na Jukatanie.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Karta turystyczna

Karta Turystyczna - podróżni podczas przekraczania granicy Meksyku, muszą okazać formularz migracyjny (FM - Formulaio Migratorio. Formularz ten jest rozdawany przez personel pokładowy. Należy go wypełnić w dwóch egzemplarzach, które opieczętuje urzędnik służb migracyjnych i zostawi u siebie oryginał. Kopię należy zachować i okazać podczas wyjazdu. W przypadku braku kopii wyjazd może być utrudniony a w skrajnych przypadkach na podróżnego może zostać nałożona grzywna.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Double grand ocean view

2 dorosłych

All inclusive
WylotKLM Royal Dutch Airlines, KL1362, KL6
06:05
15:00
WAW · 10.02 (Pt.)Warszawa - Chopin
CUN · 10.02 (Pt.)Cancun
Przylot
17:00
12:00
CUN · 17.02 (Pt.)Cancun
WAW · 18.02 (Sob.)Warszawa - Chopin
23 010 zł
za pokój

Double premium room double grand family suite

2 dorosłych

All inclusive
WylotKLM Royal Dutch Airlines, KL1362, KL6
06:05
15:00
WAW · 10.02 (Pt.)Warszawa - Chopin
CUN · 10.02 (Pt.)Cancun
Przylot
17:00
12:00
CUN · 17.02 (Pt.)Cancun
WAW · 18.02 (Sob.)Warszawa - Chopin
28 126 zł
za pokój

Double grand ocean view

2 dorosłych

All inclusive
WylotKLM Royal Dutch Airlines, KL1818, KL6
06:00
15:00
BER · 10.02 (Pt.)Berlin - Brandenburg
CUN · 10.02 (Pt.)Cancun
Przylot
17:00
13:45
CUN · 17.02 (Pt.)Cancun
BER · 18.02 (Sob.)Berlin - Brandenburg
33 336 zł
za pokój

Double premium room double grand family suite

2 dorosłych

All inclusive
WylotKLM Royal Dutch Airlines, KL1818, KL6
06:00
15:00
BER · 10.02 (Pt.)Berlin - Brandenburg
CUN · 10.02 (Pt.)Cancun
Przylot
17:00
13:45
CUN · 17.02 (Pt.)Cancun
BER · 18.02 (Sob.)Berlin - Brandenburg
38 452 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Parking Park for you, ul. Słowikowskiego 75, 05-092 Warszawa – Raszyn

277
za 1 auto
1 auto
Data od
10.02.2023
Data do
18.02.2023
277
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

280
za wycieczkę
280
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka23 010
Cena całkowita23 010
Cena całkowita23 010
lub

Opinie dodane przez

Krystyna i Jarosław
Klient Wakacje.pl
Grudzień 2014 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 30.12.2014
8.6
wyjazd z biurem Wezyr. Najsłabszym ogniwem była rezydentka. Spóżniała się na spotkania .Nie potrafiła nic powiedzieć o hotelu i jego udogodnieniach.Do wycieczek wręcz zniechęcała.Podczas wyjazdu nie było jej na lotnisku , a powiedziała że będzie. Ogólnie nie wiadomo po co ona tam jest. Żadnej pomocy i wsparcia. Dobrze, że znamy angielski i sami sobie radziliśmy.
Zaletyhotel pięknie położony nad samym morzem ,palmy ,super animacje ,bardzo dobre i urozmaicone jedzenie
Wadybrak balkonów

Andżelika
Styczeń 2009 ·
Dodano: 15.01.2009
7.6
Po hotelu biega zmęczony i życzliwy personel. Jak się do nich miło zagai i nie okrzyczy za to że około 21 nie dostaliśmy drinka za minutę od zamówienia pamiętają to i odwdzięczają się. Nikt widzę nie bardzo chciał dostrzec plusy tego miejsca. Np. Bardzo łagodne fale, produkowane właściwie tylko przez łodzie motorowe. Można kąpać się bez przeszkód. Basen dla dorosłych i dzieci czysty. Bar przy basenie miał troszkę imprezowej atmosfery. A nie smętną i ponurą atmosferę .

Nina
Styczeń 2009 ·
Dodano: 09.01.2009
7.0
Nie jest do końca tak fajnie jak to mówią w katalogu. Biorąc jednak pod uwagę że Meksyk do super bogatych narodów nie należy, a personel ma ponad 12h zmiany można cieszyć się pobytem tutaj. Hotel ma ciekawie zaaranżowane niektóre miejsca - restauracje, basen. Wygląda to całkiem nieźle. Ekipa sprzątająca jak mrówki, była wszędzie. Kelnerzy im później tym bardziej zmęczeni. Ale jak mówiłam jest to wina ich zmian a nie ich samych. Pokój o przyzwoitym standardzie.

Katarzyna
Styczeń 2009 ·
Dodano: 07.01.2009
6.6
Nie do końca było to do czego przyzwyczaiły nas hotele 4* w All inclusive. Przyjechaliśmy do hotel u o godzinie 24, jedyne co mogliśmy dostać to suche kanapki w snack barze. Sejf gdzie wszędzie indziej jest bezpłatny tutaj kosztował 4,5$ dziennie. W hotelu rzekomo jest siłownia. Pytając o nią nie otrzymałam żadnej odpowiedzi prócz - w tym momencie nie jest ona dostępna. Okna w pokoju się nie otwierały, nie mieliśmy też balkonu. O świeżym powietrzu w środku mogliśmy tylko pomarzyć. Restauracji la carte nie polecam. Była taka sobie, pomimo że bufet też bez niczego szczególnego wolała jedzenie z pakietu.

Mariusz
Styczeń 2009 ·
Dodano: 06.01.2009
7.2
Musicie uważać. Cena jak za hotel trzy gwiazdkowy,więc już to powinno dać do myślenia. Pracownicy chodzą nie wyspani. Jest ich znacznie mniej niż powinno być. Ciężko im zdobyć się na uśmiech lub coś więcej niż powiedzenie "hello". Plaża była brudna, woda pełna wodorostów. Jedzenie w hotelu dobre. Tutaj przyznałbym 4*. Animacje najzwyczajniej w świecie były nudne. Warto na miejscu kupić jakąś wycieczkę. Pokazują ciekawe miejsc , jest dość fajnie. Zanim zarezerwujecie tutaj pobyt pomyślcie dobrze.

Pogoda

28°C
20°C
28°C
6

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak obowiązkowych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Wymagany minimalny okres ważności paszportu przy wjeździe do Meksyku wynosi 6 miesięcy.
Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli polskich w przypadku pobytów turystycznych, prywatnych lub służbowych nie przekraczających 180 dni.
Podczas przekraczania granicy nie wymaga się przedstawienia zaświadczeń o szczepieniach przeciw chorobom zakaźnym. Zalecane: szczepienia przeciwko żółtaczce typu A, żółtej gorączce.
Przy przekraczaniu granicy drogą lądową należy wnieść tzw. opłatę turystyczną w wysokości ok. 25 USD. W przypadku podróży samolotem jest ona wliczona w cenę biletu. Turyści przekraczający granicę w portach morskich wnoszą opłatę w wysokości ok. 5 USD.