Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Ferienhotel Neuhausl

Last minute
Kod oferty: WAK202158
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

13.03.2021 Sobota

Wykwaterowanie

20.03.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK202158Region: BawariaOrganizator: SnowTrex

Miasto

Berchtesgaden

Kraj

Niemcy

Położenie/wyposażenie

Rodzinnie prowadzony 4-gwiazdkowy Hotel Neuhäusl położony jest w malowniczej okolicy, około 6km od centrum Berchtesgaden. Teren narciarski Rossfeld oddalony jest ok. 900m, a najbliższy przystanek autobusowy znajduje się około 400metrów od obiektu. Hotel z bogatą tradycją posiada recepcję, windę, Wi-Fi, kącik internetowy, pokój wypoczynkowy, bar, restaurację i przechowalnię nart. Garaż (za opłatą) oraz bezpłatne miejsca parkingowe są do dyspozycji gości. Przy przyjeździe otrzymają Państwo kartę gościa, która upoważnia do skorzystania z licznych zniżek w muzeach i wydarzeniach na miejscu. Ponadto z kartą można bezpłatnie korzystać z autobusów i pociągów w regionie turystycznym Berchtesgaden-Königssee (zastrzeżone prawo do zmian w świadczeniach). Hotelowe spa oferuje na chwile odprężenia kryty basen, łaźnię parową, saunę, prysznic, podgrzewane ławki, łóżka wodne i grotę solną. Ponadto korzystać można również z piecu z sianem (bezpłatnie 1 x 30min./osob./pobyt, kolejne za opłatą) i studio fitness. PokojeKomfortowe i urocze pokoje posiadają prysznic/WC, TV sat., Wi-Fi, telefon, radio, sejf, suszarkę do włosów, minibar (za opłatą) oraz balkon. WyżywienieWyżywienie HB obejmuje zdrowe śniadanie w formie bufetu z dużym wyborem produktów regionalnych oraz 4-daniową kolację ze specjałami kuchni bawarskiej i międzynarodowej. Dania kuchni dietetycznej są dostępne na zapytanie. W dniu 24.12. w cenie wyjazdu organizowana jest uroczystość z winem grzanym, przekąską, 5-daniowym menu, podarunkiem, muzyką i wizytą św. Mikołaja.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybrano1 x dziennie opłata drogowa za korzystanie z Panoramastraße Rossfeld dla autobusów lub samochodów osobowych (po okazaniu karnetu / vouchera na karnet)10% zniżki na wstęp do miejscowych term "Watzmanntherme" (po okazaniu karnetu)Korzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessMenu bożonarodzenioweKącik internetowyRęcznik do sauny (do wypożyczenia)Sejf (w pokoju)Karta gościa (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Korzystanie z zabiegów przy tradycyjnym piecu z sianemPłaszcz kąpielowy i klapki do wypożyczenia: 5,- € /pobytMinibar (w pokoju)Garaż (konieczność wcześniejszego zgłoszenia): 10,- € /dzień

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,60 € za osob./nocKeycard: 3,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (10,- €/dzień, bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszenia, tylko psy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.balkon

Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.balkon

Pokój 3-osob./dostawka prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.balkon

Dojazd

Kolej: Berchtesgaden (w miejscowości)Przelot: Salzburg (ok. 25km), Innsbruck (ok. 160km), Monachium (ok. 195km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski region berchtesgaden

Maks. wysokość: 1800mMin. wysokość: 630mWys. miejscowość: 573mWyciągi łącznie: 29Orczyki: 23Krzesełka: 5Gondole: 1Trasy łącznie: 60kmTrasy zielone/niebieskie: 27kmTrasy czerwone: 27kmTrasy czarne: 6km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
8°C
Temperatura w nocy
-1°C
Liczba godzin słonecznych
4

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Niemiecki Instytut im. Roberta Kocha zaktualizował listę regionów (na liście znajduje się Polska), przy przyjeździe z których w ciągu 14 dni od przyjazdu władze mogą poprosić o przedstawienie negatywnego testu na COVID-19 i zalecić kwarantannę. W przypadku braku testu osoba zostanie skierowana na badania.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Federalnej Niemiec do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie, pozwalającym stwierdzić tożsamość.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review