Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Sauerland Stern

Kod oferty: WAK435372
recepcja / lobby
basen
pokój
pokój
pokój
recepcja / lobbybasenpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjaSPASPASPASPASPASPAsiłowniadla dziecizwiedzaniezwiedzanie
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

31.10.2021 Niedziela

Wykwaterowanie

07.11.2021 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK435372Region: HesjaOrganizator: SnowTrex

Miasto

Willingen

Kraj

Niemcy

Położenie/wyposażenie

Nowoczesny 4-gwiazdkowy Hotel Sauerland Stern położony jest u stóp Ettelsberg i ok. 200m od centrum miejscowości Willingen. Do przystanku autobusowego, jak również do terenu narciarskiego jest ok. 200m. Najbliższy teren do narciarstwa biegowego oddalony jest o ok. 300m. Obiekt posiada recepcję, windę, Wi-Fi, pokój śniadaniowy, restaurację, bar i dyskotekę. Występuje ograniczona dostępność bezpłatnych miejsc parkingowych. Strefa wellness o powierzchni ok. 150m? posiada kryty basen i saunę fińską (godz. otwarcia wg info. na miejscu). Goście mogą również korzystać ze studio fitness. Studio urody i masaże można zamówić za opłatą. Na czas ferii (24.12.20 - 01.01.21, 13.02.21 - 28.02.21, 01.04.21 - 05.04.21) Stern Junior Eldorado oferuje animację dla dzieci. PokojePrzytulne pokoje posiadają prysznic/WC, i są wyposażone w TV sat., Wi-Fi, radio, telefon, suszarkę do włosów, minibar (za opłatą), kącik wypoczynkowy, jak również balkon. WyżywienieZawarte w cenie wyjazdu wyżywienie HB obejmuje śniadanie i kolację w formie bufetu. W okresie 24.12.-27.12. obowiązuje program bożonarodzeniowy ze śniadaniem w formie bufetu, dodatkowym bufetem na kolację, 1 x świąteczny bufet bożonarodzeniowy, napoje (piwo, wybrane wino, napoje bezalkoholowe), 1 x kawa i ciasto, romantyczna wędrówka z pochodniami z grzanym winem i przerwą na kakao, jarmark świąteczny, podarunek dla dzieci w wigilię i program animacyjny dla dużych i małych (dokładny program wg info. na miejscu). W okresie 29.12.-01.01. obowiązuje program sylwestrowy ze specjalnym bufetem na kolację i różnorodny program animacyjny, jak na przykład śnieżne safari z przewodnikiem. W Sylwestra odbywa się bal dla dzieci oraz wydarzenie w restauracji z bufetem galowym i muzyką. Napoje (piwo, wino domowe i napoje bezalkoholowe wg menu) są 31.12. w godz. 19:00-24:00 serwowane bezpłatnie. Od godz. 23:00 odbywa się "gorączka sobotniej nocy (ang. "Saturday Night Fever") z dj, a o północy mała przekąska na Nowy Rok. W Nowy Rok podawany jest brunch.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessPłaszcz kąpielowy i klapki (do wypożyczenia)Menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Klub dla dzieci (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Studio urody i masażeMinibar (w pokoju)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,50 € za osob./noc

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Wstęp do strefy wellness jest dozwolony dla dzieci od 16 lat i jedynie pod opieką osoby dorosłej. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 1-osob./dostawka prysznic/wc (maks. 1 dorosły + 1 dziecko), hb

Przytulne pokoje z TV sat.balkon lub tarasDostawka przeznaczona jest dla dzieci do 17. roku życia włącznie!

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z kanapą do spania i TV sat.balkon

Dojazd

Kolej: Willingen (w miejscowości), Bad Berleburg (ok. 55km)Przelot: Paderborn (ok. 50km), Kassel (ok. 70km), Dortmund (ok. 90km), Frankfurt (ok. 220km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski willingen

Maks. wysokość: 838mMin. wysokość: 580mWys. miejscowość: 550mWyciągi łącznie: 16Orczyki: 14Krzesełka: 1Gondole: 1Trasy łącznie: 16kmTrasy zielone/niebieskie: 7kmTrasy czerwone: 9km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
13°C
Temperatura w nocy
7°C
Temperatura wody
11°C
Liczba godzin słonecznych
3

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 21.03.2021 r. cała Polska będzie uznawana za obszar o szczególnie wysokim ryzyku związanym z dużą liczbą zakażeń. Obowiązują dodatkowe obostrzenia dot. wykonywania testów przed wjazdem. Dlatego przy podróży z Polski do Niemiec należy liczyć się co do zasady z:
- obowiązkiem dokonania zgłoszenia wjazdu;
- wykonaniem testu na obecność koronawirusa przed wjazdem do Niemiec;
- przebywaniem w kwarantannie.

Zgłoszenie wjazdu
Zgłoszenia wjazdu do Niemiec należy dokonać na portalu zobacz więcej. Strona jest dostępna w jęz. polskim. Dane podczas rejestracji zostają przekazane do właściwego urzędu ds. zdrowia.

Zgłoszenie wjazdu do Niemiec NIE dotyczy tylko tych osób, które:
- przejeżdżają przez Niemcy w tranzycie (bez zbędnych postojów);
- przejeżdżały wcześniej przez Polskę w tranzycie (bez zbędnych postojów);
- podróżują w ramach małego ruchu przygranicznego do 24 godzin;
- przewożą zawodowo ludzi, towary lub dobra (tj. kierowców zawodowych oraz pracowników firm transportowych).
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Federalnej Niemiec do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie, pozwalającym stwierdzić tożsamość.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review