Pinija

Kod oferty: WAK688211
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Lato 2022
Kod oferty: WAK688211
1/49

Opis oferty

Region: Dalmacja PółnocnaOrganizator: OnholidaysKod oferty: WAK688211

Chorwacja/Północna Chorwacja

Opis

Hotel Pinija położony jest w małej śródziemnomorskiej wiosce Petrčane, niedaleko Zadaru. Jej wyjątkowe położenie na naturalnym półwyspie sprawia, że jest to doskonały wybór do wypoczynku i rekreacji. Ukryty w lesie sosnowym i otoczony krystalicznie czystym morzem zaprasza do ucieczki od codzienności. Ciesz się różnorodnymi przysmakami gastronomicznymi lub zrelaksuj się przy naszym romantycznym programie wellness.

Położenie

Hotel położony jest na naturalnym półwyspie w lesie sosnowym. Mała śródziemnomorska wioska Petrčane znajduje się 5minut spacerem od hotelu. Tylko 12km od Zadaru, kulturalnego i historycznego centrum północnej Dalmacji i historycznego miasta Nin tylko 5km.

Zadar - 12km

Zadar Lotnisko - 25km

Miasto Nin - 5km

Biograd - 42km

Pag - 57km

Split - 157km

Plaża

Zadbana, chroniona przed wiatrem, żwirowo-kamienista plaża z barem, prysznicami i leżakami (za dopłatą) oddalona jest od hotelu o zaledwie 20-50metrów.

Hotel udogodnienia

Do dyspozycji Gości: recepcja, klimatyzowane lobby z częścią wypoczynkową, windy, restauracja z bufetem, bar aperitif, taras z barem koktajlowym, mini market. Baseny kryte i odkryte ze słodką wodą oraz baseny dla dzieci. Na plaży: Lounge bar, restauracja a la carte, bistro, tawerna dalmatyńska, place zabaw dla dzieci, leżaki na plaży (za dopłatą). Animacje dla dzieci i dorosłych oraz wieczorna muzyka na żywo (15.06-15.09.2022.). W hotelu bezpłatny dostęp do internetu WiFi.

Sport: studio fitness, boisko do siatkówki plażowej, 3 korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów, przechowalnia rowerów, mini golf, Adventure golf, tenis stołowy, kręgle. Na plaży różne sporty wodne (narty wodne, parasailing), kajaki, sporty wodne (za dopłatą) w okresie czerwiec-wrzesień.

Darmowy parking.

Check in od 14:00

Check out do 11:00

Hotel nie akceptuje zwierząt.

Pokoje

Pokój 2-osobowy DBL - pow. 19m2 - wyposażony w prysznic/toaletę, suszarkę do włosów, telefon, sejf, telewizor LCD z telewizją satelitarną, lodówkę/minibar na życzenie (za dopłatą), klimatyzację, balkon z widokiem na park.

Maksymalne obłożenie 2 osoby.

Pokój 2-osobowy DBL Premium - pow. 22m2 - wyposażony w prysznic/toaletę, suszarkę do włosów, telefon, sejf, telewizor LCD z telewizją satelitarną, lodówkę/minibar na życzenie (za dopłatą), klimatyzację, balkon z widokiem na ląd.

Maksymalne obłożenie 2+1 lub 3 osoby dorosłe.

Wiek dziecka w hotelu do 11,99 lat.

Wyżywienie

Do wyboru

HB - Śniadania i kolacje

FB - 3 posiłki dziennie

Wszystkie posiłki serwowane w formie bufetu w restauracji głównej.

Dodatkowo płatne

Dodatkowo płatne: sporty wodne na plaży, strefa Wellnes i SPA, minibar w pokoju, napoje alkoholowe nie ujęte w wybranej opcji wyżywienia, leżaki i parasole na plaży.

Dodatkowe informacje

• Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

Prezentowane w ofercie zdjęcia pokojów są zdjęciami przykładowymi. Pokoje mogą różnić się od tych prezentowanych w ofercie. Nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo jak ten prezentowany w ofercie. Zdjęcia pokojów nie stanowią części oferty.

Hotel zastrzega sobie prawo wymeldowania Klientów, którzy w sposób rażący naruszają zasady hotelu i ogólnie przyjęte dobre obyczaje.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Piątek
29.04.2022

Wykwaterowanie

Piątek
06.05.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

17°C
8°C
14°C
6

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.