Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Silesia Krynica (ex. Damis)

Last minute
Kod oferty: WAK645233

Promocja

Rainbow - Polska na LATO 2021Tylko do 19 maja oferta promocyjna z niską zaliczką - płacisz tylko 20% oraz zniżką aż do 250 zł/os. (wliczona w cenę).

Dodatkowe opcje

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: BeskidyOrganizator: RainbowKod oferty: WAK645233

Opis oferty

Położenie

Ośrodek Silesia położony jest w spokojnej, urokliwej okolicy, ok. 15min spacerem od centrum Krynicy-Zdrój. Do najbliższych tras narciarskich (Henryk Ski) ok. 1,6km.

Internet

Internet Wi - Fi na terenie obiektu oraz w pokojach (bezpłatne).

Strona www

Www.silesiakrynica.pl

Zakwaterowanie

Plaża

Naszym zdaniem

Świeżo wyremontowany ośrodek z bogatym zapleczem sprzyjającym regeneracji. Domowa kuchnia oraz rodzinna atmosfera obiektu z pewnością sprawią, że urlop w nim spędzony będzie należał do udanych.

Do dyspozycji gości

Recepcja, basen (o wymiarach 20m x 8m, głębokość 1,2 - 1,8m), SPA (zabiegi dodatkowo płatne), na terenie ośrodka prowadzone są również różnego rodzaje zabiegi regenerujące: wodolecznictwo, fizykoterapia, ćwiczenia rehabilitacyjne, masaże - usługi dodatkowo płatne.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do kolacji lub 3 posiłków.

Pokoje

Ośrodek posiada 100 pokoi w budynku głównym rozlokowanych na 8 kondygnacjach z możliwością zakwaterowania maksymalnie 4 osób. Wszystkie pokoje urządzone nowocześnie i stylowo. Pokoje z łazienkami, wszystkie wyposazone są w czajnik, telefon, TV.

Program sportowy i animacyjny

Siłownia, sauna, bilard, tenis stołowy, stoły do gier karcianych, gry planszowe, pokój zabaw dla dzieci.

Program

Dzień 1

Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.

Dzień drugi do przedostatniego

Czas na wypoczynek, udział w wycieczkach lokalnych, itp.

Dzień 3

Wykwaterowanie.

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie (7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę rezydenta. Ponadto obejmuje także organizację w wybranych miejscowościach aktywności dla dorosłych, m.in.: stretching, zajęcia z jogi, nordic walking, spacery po okolicy, gry towarzyskie i wieczory integracyjne i dodatkowo (zależnie od liczby gości i zainteresowania) zajęcia prowadzone przez specjalistów, np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła i inne. W okresie 12.06 - 18.09.21 animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów (Figloklub zlokalizowany jest na terenie wybranych miejscowości i jest dostępny codziennie z wyjątkiem sobót).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów dojazdu (możliwość dopłaty do przejazdów organizowanych przez Rainbow), ubezpieczenia NNW i bagażu, opłaty klimatycznej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z obiektów, napojów do posiłków jeśli w opisie obiektów nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
15.05.2021

Wykwaterowanie

Sobota
22.05.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

17°C
5°C
6