777 zł
za osobęPerła Bieszczadów Geovita Czarna





Opis oferty
Opis oferty
Pokoje
Obiekt dysponuje 39 pokojami oraz 6 apartamentami rozlokowanymi w hotelu oraz 18 pokoi w Domu Wczasowym, który jest połączony z hotelem łącznikiem wewnętrznym. Każdy z pokoi gościnnych jest wyposażony w prywatną łazienkę z suszarką do włosów, klimatyzację, TV Sat, telefon oraz lodówkę. Ponadto istnieje możliwość wynajęcia całorocznego drewnianego domku dla 3, 5 lub 6 osób oraz pokoju leśnego dla 4 osób: każdy z nich ma wyposażenie podstawowego pokoju w hotelu Perła Bieszczadów i jest dodatkowo wyposażony w aneks kuchenny.
Wyżywienie
Śniadania w formie bufetu (8:00-10:30). Możliwość dopłaty do obiadokolacji (18:00-20:00).
Program sportowy i animacyjny
Na terenie obiektu znajduje się wiele dodatkowych udogodnień, z których Goście hotelu mogą korzystać bezpłatnie. Jest to między innymi kompleks boisk sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna) czy plac zabaw dla dzieci. W pokoju gier można korzystać z tenisa stołowego i piłkarzyków. Na terenie strefy wellness & SPA „Czarna Perła” znajdują się sauny (czynne w godzinach 17:00-20:00) oraz basen kryty z jacuzzi. Kompleks basenów zewnętrznych jest natomiast czynny w miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień). Za dodatkową opłatą można korzystać z kortów tenisowych (ok. 40zł/godzina), solarium (ok. 5zł/minuta) oraz grać w bilard (ok. 25zł/godzina).
Internet
Bezpłatna sieć Wi-Fi w wyznaczonych miejscach.
Naszym zdaniem
Strona www
Plaża
Położenie
Hotel usytuowany jest w miejscowości Czarna w Bieszczadach Zachodnich, w pobliżu Doliny Sanu, Zalewu Solińskiego (zapora wodna w Solinie znajduje się ok. 18km od hotelu), a także Połonin. To idealne miejsce dla amatorów pieszych wędrówek, gdyż znajduje się blisko atrakcyjnych szlaków turystycznych. Hotel otoczony jest dużym, zielonym ogrodem i lasami, a na jego terenie znajduje się duży staw. Zimą to także świetne miejsce dla narciarzy – wyciąg Rusinowa Polana znajduje się ok. 11km od obiektu.
Do dyspozycji gości
Recepcja całodobowa, przechowalnia bagażu, sejf, winda, restauracja a’la carte, całoroczne chaty grillowe, udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością, ogród ze stawem. Za dodatkową opłatą sale konferencyjne, możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej. Zwierzęta są dozwolone – mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Monitorowany parking na miejscu płatny dodatkowo ok. 17zł/doba.
Program
Dzień pierwszy
Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.
Dzień drugi do przedostatniego
Czas na wypoczynek, udział w wycieczkach lokalnych itp.
Dzień ostatni
Wykwaterowanie.
Wybierz pokój i datę zakwaterowania
NowośćPokój 2 osobowy komfort
2 dorosłych
*apartament 2-osobowy komfort
2 dorosłych
Warto dokupić
100%
o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online256000+
tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci100+
tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z namiOchrona Twoich wakacji
Specjalna usługa na wypadek upadłości organizatoraGwarancja wyjazdu
Jeśli Twój wyjazd zostanie odwołany, pomożemy Ci znaleźć nowyPonad 10 000 alternatywnych ofert
Ty wybierasz, a my zajmujemy się wszystkimi formalnościamiCzekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

Mapa

Pogoda
Luty
Przewodnik
Opis obiektu
Bieszczady zajmują południową część województwa podkarpackiego. Ich najwyższym szczytem jest Tarnica (1346 m n.p.m.).
W Bieszczady przyjeżdża się przede wszystkim dla odpoczynku na łonie natury. Nadal stanowią one najsłabiej zaludnione i najmniej zagospodarowane rejony Polski. Nie są już tak dzikie, bo opasane siecią dróg, zachowały jednak wiele z dawnego uroku. Większość ich obszaru stanowią miejsca o wybitnych walorach przyrodniczych, mające status terenów chronionych.
Krajobraz
Prawdziwi turyści unikają wędrówek po połoninach w sezonie letnim z powodu tłumów, chcących zobaczyć wspaniałe panoramy, rozciągające się z połonin. Zresztą Bieszczady najpiękniejsze są jesienią, ponieważ w pokrywają je głównie drzewa liściaste, których korony przybierają wtedy barwę żółtoczerwoną. Nadaje to górom niepowtarzalny, bajkowy wygląd. Wówczas i pogoda jest wyśmienita, i nie ma nieznośnych upałów.
W słoneczne jesienne dni z Tarnicy widać szczyty Gorganów w ukraińskich Karpatach. Z Halicza w jasne, księżycowe noce można ujrzeć światła Lwowa, a spod schroniska na Połoninie Wetlińskiej wzrok sięga aż po masyw Tatr.
Doświadczeni turyści zapuszczają się zazwyczaj w tereny, których nie obejmuje Bieszczadzki Park Narodowy - na zachód od połonin. Daje im to możliwość zboczenia z wyznaczonych szlaków.
Architektura
Na terenie dawnego województwa krośnieńskiego znajduje się wiele obiektów zabytkowych. Są wśród nich zarówno te bardzo znane, jak drewniany kościół w Haczowie, Starówka w Bieczu, cerkiewki i kościółki w mniejszych miejscowościach, jak i trochę już zapomniane, a równie cenne, jak ruiny klasztoru Karmelitów w Zagórzu.
Zarastające pola nie istniejących już wsi i opustoszałe pagórki, wśród których rozlegał się niegdyś głos cerkiewnych dzwonów, sprzyjają zadumie nad historią. Miłośnicy architektury drewnianej powinni zainteresować się północno-wschodnią częścią Bieszczadów - tutaj ostało się najwięcej cerkwi.
Turystom odwiedzającym Bieszczady region ten ma do zaoferowania wiele atrakcji. Dziedzictwo kulturowe, dziewicza przyroda, jak i mieszkający tu ludzie mogą dostarczyć niezapomnianych przeżyć i zapewnią ciekawy pobyt.
Atrakcje turystyczne
POŁONINA WETLIŃSKA:
Ulubionym miejscem wędrujących po Bieszczadach są rozległe łąki zwane połoninami. Pokrywają prawie wszystkie szczyty.
Jedną z największych jest Połonina Wetlińska. Położona wysoko na Haliczu nie sprawia trudności pieszym turystom. W zimie zapewnia doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa. Wiosną najwspanialszym odkryciem dla turysty będzie jej imponująca zieleń oraz widok na sąsiednie szczyty i pokryte lasami doliny.
Warto zwrócić uwagę na oryginalne ukształtowanie połoniny. Grzbiet jest asymetryczny: południowe zbocza są krótkie i strome, a od północy ciągną się długie grzbiety, łagodnie opadające w dolinę Sanu.
MAGIA BIESZCZAD:
Choć już nie tak dzikie i tajemnicze, Bieszczady są nadal bardzo urokliwe. Miękkie kontury gór i głęboka zieleń lasów. Przyroda zaskakuje soczystym kolorem traw, a wiosną - jaskrawymi kwiatami mleczy, dekorującymi górskie łąki. Wraz ze zmianą pory roku lasy stroją się w ogniste barwy jesieni. Nastaje wtedy ulubiona pora turystów pieszych.
WIELKA PĘTLA:
Wielka Obwodnica Bieszczadzka, zwana też Wielką Pętlą, jest trasą biegnącą z Leska przez Uherce Mineralne, Olszanice i Ustrzyki Dolne do Czarnej, Lutowisk, Ustrzyk Górnych. Z Ustrzyk Górnych prowadzi do Cisnej, skąd przez Baligród wraca do Leska. Łączna długość tej trasy wynosi około 147km.
Trasa praktycznie omija pięknie usytuowane miasta i miasteczka, niektóre z godnymi uwagi zabytkami architektury. Dlatego warto czasem zjechać z Obwodnicy, aby je zobaczyć.