777

za osobę
Podsumowanie ceny
21

Opis oferty

Region: BieszczadyOrganizator: RainbowKod oferty: WAK739358

Opis oferty

Pokoje

Obiekt dysponuje 39 pokojami oraz 6 apartamentami rozlokowanymi w hotelu oraz 18 pokoi w Domu Wczasowym, który jest połączony z hotelem łącznikiem wewnętrznym. Każdy z pokoi gościnnych jest wyposażony w prywatną łazienkę z suszarką do włosów, klimatyzację, TV Sat, telefon oraz lodówkę. Ponadto istnieje możliwość wynajęcia całorocznego drewnianego domku dla 3, 5 lub 6 osób oraz pokoju leśnego dla 4 osób: każdy z nich ma wyposażenie podstawowego pokoju w hotelu Perła Bieszczadów i jest dodatkowo wyposażony w aneks kuchenny.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu (8:00-10:30). Możliwość dopłaty do obiadokolacji (18:00-20:00).

Program sportowy i animacyjny

Na terenie obiektu znajduje się wiele dodatkowych udogodnień, z których Goście hotelu mogą korzystać bezpłatnie. Jest to między innymi kompleks boisk sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna) czy plac zabaw dla dzieci. W pokoju gier można korzystać z tenisa stołowego i piłkarzyków. Na terenie strefy wellness & SPA „Czarna Perła” znajdują się sauny (czynne w godzinach 17:00-20:00) oraz basen kryty z jacuzzi. Kompleks basenów zewnętrznych jest natomiast czynny w miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień). Za dodatkową opłatą można korzystać z kortów tenisowych (ok. 40zł/godzina), solarium (ok. 5zł/minuta) oraz grać w bilard (ok. 25zł/godzina).

Internet

Bezpłatna sieć Wi-Fi w wyznaczonych miejscach.

Naszym zdaniem

Strona www

Plaża

Położenie

Hotel usytuowany jest w miejscowości Czarna w Bieszczadach Zachodnich, w pobliżu Doliny Sanu, Zalewu Solińskiego (zapora wodna w Solinie znajduje się ok. 18km od hotelu), a także Połonin. To idealne miejsce dla amatorów pieszych wędrówek, gdyż znajduje się blisko atrakcyjnych szlaków turystycznych. Hotel otoczony jest dużym, zielonym ogrodem i lasami, a na jego terenie znajduje się duży staw. Zimą to także świetne miejsce dla narciarzy – wyciąg Rusinowa Polana znajduje się ok. 11km od obiektu.

Do dyspozycji gości

Recepcja całodobowa, przechowalnia bagażu, sejf, winda, restauracja a’la carte, całoroczne chaty grillowe, udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością, ogród ze stawem. Za dodatkową opłatą sale konferencyjne, możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej. Zwierzęta są dozwolone – mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Monitorowany parking na miejscu płatny dodatkowo ok. 17zł/doba.

Program

Dzień pierwszy

Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.

Dzień drugi do przedostatniego

Czas na wypoczynek, udział w wycieczkach lokalnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i datę zakwaterowania

Nowość

Pokój 2 osobowy komfort

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie2023-02-09
Wykwaterowanie2023-02-11
1 554 zł
za pokój

*apartament 2-osobowy komfort

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie2023-02-09
Wykwaterowanie2023-02-11
1 945 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Promesa Pewne Wakacje

00 zł
za wycieczkę
00 zł
za wycieczkę
Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami

Promesa Pewne Wakacje. Zabezpieczenie, które warto mieć

Ochrona Twoich wakacji

Specjalna usługa na wypadek upadłości organizatora

Gwarancja wyjazdu

Jeśli Twój wyjazd zostanie odwołany, pomożemy Ci znaleźć nowy

Ponad 10 000 alternatywnych ofert

Ty wybierasz, a my zajmujemy się wszystkimi formalnościami

Wycieczka1 554
Cena całkowita1 554
Cena całkowita1 554
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

2°C
-3°C
3°C
10

Przewodnik

Opis obiektu

Bieszczady zajmują południową część województwa podkarpackiego. Ich najwyższym szczytem jest Tarnica (1346 m n.p.m.).

W Bieszczady przyjeżdża się przede wszystkim dla odpoczynku na łonie natury. Nadal stanowią one najsłabiej zaludnione i najmniej zagospodarowane rejony Polski. Nie są już tak dzikie, bo opasane siecią dróg, zachowały jednak wiele z dawnego uroku. Większość ich obszaru stanowią miejsca o wybitnych walorach przyrodniczych, mające status terenów chronionych.

Krajobraz


Prawdziwi turyści unikają wędrówek po połoninach w sezonie letnim z powodu tłumów, chcących zobaczyć wspaniałe panoramy, rozciągające się z połonin. Zresztą Bieszczady najpiękniejsze są jesienią, ponieważ w pokrywają je głównie drzewa liściaste, których korony przybierają wtedy barwę żółtoczerwoną. Nadaje to górom niepowtarzalny, bajkowy wygląd. Wówczas i pogoda jest wyśmienita, i nie ma nieznośnych upałów.

W słoneczne jesienne dni z Tarnicy widać szczyty Gorganów w ukraińskich Karpatach. Z Halicza w jasne, księżycowe noce można ujrzeć światła Lwowa, a spod schroniska na Połoninie Wetlińskiej wzrok sięga aż po masyw Tatr.

Doświadczeni turyści zapuszczają się zazwyczaj w tereny, których nie obejmuje Bieszczadzki Park Narodowy - na zachód od połonin. Daje im to możliwość zboczenia z wyznaczonych szlaków.

Architektura


Na terenie dawnego województwa krośnieńskiego znajduje się wiele obiektów zabytkowych. Są wśród nich zarówno te bardzo znane, jak drewniany kościół w Haczowie, Starówka w Bieczu, cerkiewki i kościółki w mniejszych miejscowościach, jak i trochę już zapomniane, a równie cenne, jak ruiny klasztoru Karmelitów w Zagórzu.

Zarastające pola nie istniejących już wsi i opustoszałe pagórki, wśród których rozlegał się niegdyś głos cerkiewnych dzwonów, sprzyjają zadumie nad historią. Miłośnicy architektury drewnianej powinni zainteresować się północno-wschodnią częścią Bieszczadów - tutaj ostało się najwięcej cerkwi.

Turystom odwiedzającym Bieszczady region ten ma do zaoferowania wiele atrakcji. Dziedzictwo kulturowe, dziewicza przyroda, jak i mieszkający tu ludzie mogą dostarczyć niezapomnianych przeżyć i zapewnią ciekawy pobyt.

Atrakcje turystyczne


POŁONINA WETLIŃSKA:
Ulubionym miejscem wędrujących po Bieszczadach są rozległe łąki zwane połoninami. Pokrywają prawie wszystkie szczyty.

Jedną z największych jest Połonina Wetlińska. Położona wysoko na Haliczu nie sprawia trudności pieszym turystom. W zimie zapewnia doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa. Wiosną najwspanialszym odkryciem dla turysty będzie jej imponująca zieleń oraz widok na sąsiednie szczyty i pokryte lasami doliny.

Warto zwrócić uwagę na oryginalne ukształtowanie połoniny. Grzbiet jest asymetryczny: południowe zbocza są krótkie i strome, a od północy ciągną się długie grzbiety, łagodnie opadające w dolinę Sanu.

MAGIA BIESZCZAD:
Choć już nie tak dzikie i tajemnicze, Bieszczady są nadal bardzo urokliwe. Miękkie kontury gór i głęboka zieleń lasów. Przyroda zaskakuje soczystym kolorem traw, a wiosną - jaskrawymi kwiatami mleczy, dekorującymi górskie łąki. Wraz ze zmianą pory roku lasy stroją się w ogniste barwy jesieni. Nastaje wtedy ulubiona pora turystów pieszych.

WIELKA PĘTLA:
Wielka Obwodnica Bieszczadzka, zwana też Wielką Pętlą, jest trasą biegnącą z Leska przez Uherce Mineralne, Olszanice i Ustrzyki Dolne do Czarnej, Lutowisk, Ustrzyk Górnych. Z Ustrzyk Górnych prowadzi do Cisnej, skąd przez Baligród wraca do Leska. Łączna długość tej trasy wynosi około 147km.

Trasa praktycznie omija pięknie usytuowane miasta i miasteczka, niektóre z godnymi uwagi zabytkami architektury. Dlatego warto czasem zjechać z Obwodnicy, aby je zobaczyć.