Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

40
budynek główny, teren hotelu, basen
basen
basen
teren hotelu, basen
basen

Hotel

  • Dostęp do Internetu
  • Darmowe Wifi
  • Dla dorosłych
  • Parking
  • Klimatyzacja
  • Kurort nadmorski

Atrakcje

  • Spa & Wellness
  • Siłownia / Fitness
  • Basen odkryty
  • Golf
  • Sporty wodne
  • Rowery

Opis oferty

Region: MaderaBiuro podróży (przedsiębiorca): EasygoKod oferty: WAK973096

Opinie 15

Zablokowanych opinii: 1
Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e‑mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.
Filtrowanie
Ostatnie
Dowolny
Dowolny
Dowolny

Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii

Wyświetlono 1 z 15 opinii

Sortuj po:

Data pobytu - ostatnie
Oksana
Opinia zweryfikowana

Styczeń 2026

·

Para

Dodano: 30.01.2026

8.3

Ocena 4* jak najbardziej zasłużona. Hotel położony niedaleko centum, bardzo zadbany, czysty z miłą obsługą, pysznymi, bardzo urozmaiconymi posiłkami z dużą ilością owoców. Blisko oceanu.

Zalety

Czystość, położenie, urocza obsługa recepcji, restauracji i pokoju. Brak dzieci, hotel przyjmuje gości 18+. Urozmaicone i pyszne posiłki.

Wady

Nie znaleziono:)

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Pogoda

Luty

16°C
13°C
17°C
11

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.