Residence Bon Accueil

Kod oferty: WAK595512
Last minute
Kod oferty: WAK595512
1/20

Promocja

SnowTrex - NARTY 2021/2022Zmiana rezerwacji GRATIS (do 6 tyg. przed wyjazdem możesz zmienić hotel lub termin przy zachowaniu długości pobytu i liczby uczestników) i bezpłatna anulacja rezerwacji do 5 dni od daty jej założenia (jeśli do wyjazdu pozostało więcej niż 6 tygodni).

Opis oferty

Region: Hautes AlpesOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK595512

Miasto

Valloire

Kraj

Francja

Położenie

Przytulna Résidence Bon Accueil położona jest w centrum Valloire i tylko ok. 100m od gondoli Cr?t de la Brive. Najbliższe sklepy znajdują się w pobliskim otoczeniu.

Wyposażenie

Do wyposażenia obiektu należy również przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz winda.

Wyżywienie

Oferta bez wyżywienia.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminie

Opcjonalnie płatne na miejscu

Bielizna pościelowa: 14 - 16,- € /os. Komplet pościeli i ręczników: 20 - 30,- € /os. Sprzątanie końcowe (z wyjątkiem kuchni): 50 -120,- € /studio/apartament (w zależności od typu apartamentu)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność): 26,- € /tydz./dzieckoKrzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność): 26,- € /tydz./dziecko

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 5,50 € za osob./nocKaucja: 150 - 600,- € /studio/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (w cenie, bez karmy, tylko małe zwierzęta)(Wyjątek stanowi patrz: opis apartamentu)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Przy zakupie 6-dniowego karnetu jest on ważny przez jeden dzień na terenach terenach narciarskich Les Sybelles lub St. Francois Longchamp. Więcej informacji w otrzymają Państwo w kasie wyciągu.

Studio 3-osob. (ok. 23m?, bonacc11), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, dwiema sofami do spania, fotelem sypialnym i TV

Kuchnia z lodówką, zamrażarką, kuchenką mikrofalową, mini piekarnikiem, zmywarką do naczyń i kuchenką z 4 płytami grzewczymi

Łazienka z wanną

Oddzielnym WC

Balkon zachodni

Apartament 4-osob. (ok. 21m?, bonacc26), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójnym łóżkiem rozkładanym i TV

Kuchnia z lodówką, zamrażarką, kuchenką mikrofalową, mini piekarnikiem, zmywarką do naczyń i kuchenką z 4 płytami grzewczymi

Antresola (nie jest zalecane dla dzieci) z łóżkiem pojedynczym i dostawką

Łazienka z wanną, WC, suszarką do włosów

Zwierzęta domowe niedozwolone

Apartament 6-osob. (ok. 42m?, bonacc27), sc

Pokój dzienny z kuchnią i TV

Kuchnia z lodówką, zamrażalnikiem, kuchenką mikrofalową z funkcją grillowania, mini piekarnikiem, zmywarką do naczyń i kuchenką 4-palnikową

2 pokoje sypialne z łóżkiem podwójnym

2 łóżka pojedyncze na antresoli

Łazienka z wanną i suszarką do włosów

Oddzielne WC

Nie można przywieźć zwierząt domowych

Apartament 5-osob. (ok. 22m?, bonacc18), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną kanapą rozkładaną i TV

Kuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, mini piekarnikiem, zmywarką do naczyń i kuchenką 4-palnikową

Antresola z łóżkiem pojedynczym w korytarzu

Nisza sypialna z łóżkiem podwójnym (1,20m)

Łazienka z wanną, WC i suszarką do włosów

Nie można przywieźć zwierząt domowych

Apartament 7-osob. (ok. 35m?, bonacc32), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną kanapą rozkładaną i TV

Kuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, mini piekarnikiem, zmywarką do naczyń i kuchenką 4-palnikową

Pokój sypialny z łóżkiem podwójnym i pojedynczym łóżkiem rozkładanym

Nisza sypialna z łóżkiem piętrowym (polecane dla dzieci) w korytarzu

Łazienka z wanną i suszarką do włosów

Oddzielne WC

Balkon lub taras

Nie można przywieźć zwierząt domowych

Dojazd

Kolej: St. Michel de Maurienne/Valloire (ok. 20km)Przelot: Chambéry (ok. 110km), Turyn (ok. 150km), Genewa (ok. 190km), Grenoble (ok. 180km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski galibier thabor

Maks. wysokość: 2750mMin. wysokość: 1430mWys. miejscowość: 1430mWyciągi łącznie: 31Orczyki: 12Krzesełka: 17Gondole: 2Trasy łącznie: 160kmTrasy zielone/niebieskie: 75kmTrasy czerwone: 70kmTrasy czarne: 15km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
29.01.2022

Wykwaterowanie

Sobota
05.02.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

11°C
3°C
13°C
5

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY:
Oświadczenie o braku symptomów zakażenia koronawirusem i kontaktu z osobą zakażoną zobacz więcej

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy maksymalnie na 24 godziny przed wylotem do Francji. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Hautes Alpes (Alpy Wysokie) to przede wszystkim idealne warunki do uprawiania sportów zimowych. Znajdziemy tu duże zróżnicowanie poziomów oraz bardzo intensywne opady śniegu - czyli wszystko to, co amatorzy białego szaleństwa lubią najbardziej. Wielkim atutem zimowego urlopy w tych stronach jest także przyroda (znajdują się tu dwa parki, które obowiązkowo należy odwiedzić: Park Narodowy Ecrins oraz Park Queyras). Region ten obejmuje ponad 30 ośrodków narciarskich, a bliskość Prowansji sprawia, że wielu turystów przyjeżdża tu także ze względu na wyśmienitą kuchnię.

Najbardziej znanymi ośrodkami narciarskimi w tym regionie są położone blisko siebie Superdevoluy oraz La Joue du Loup, które pomimo swojej bliskości są swoimi przeciwieństwami. La Joue du Loup to typowa górska miejscowość z właściwym dla tego miejsca klimatem, pełne urokliwych, górskich chatek. Z kolei nocleg na wysokości 1500 m n.p.m., w futurystycznym Superdevoluy, w apartamencie zlokalizowanym na jedenastym piętrze wieżowca, to gratka dla bardziej wyrafinowanych turystów. Kolejną zaletą Superdevoluy jest nowoczesna infrastruktura (bez trudu znajdziemy tu supermarket czy restaurację). Rejony u podnóża zboczy przy Superdevoluy to doskonałe miejsce dla początkujących narciarzy - tam, przy świetnie nasłonecznionych stokach będą mogli doskonalić swój narciarski kunszt. Amatorzy freeride'u i sportów ekstremalnych powinni wybrać się na wyższe partie - czekają tam na nich największe atrakcje snowparku: BigAirBag (ogromna dmuchana poducha, na której narciarze i snowboardziści mogą miękko lądować po skokach i podniebnych akrobacjach) oraz specjalny odcinek slopestyle. Rodzinom z dziećmi szczególnie polecamy La Joue du Loup - rodzice znajdą tu liczne formy opieki dla swoich pociech takie jak żłobki czy przedszkola. Miejscowość ta została nagrodzona certyfikatem "Famille Plus Montagne" (przyjaznej rodzinom).

Apres ski

Wyjazd na narty do Hautes Alpes to gwarancja dobrej zabawy i nietuzinkowej rozrywki także po zejściu ze stoków. Czekają tu na nas nocne wyprawy w rakietach śnieżnych, przejażdżka psim zaprzęgiem, prawie 700 km szlaków wycieczkowych i tras spacerowych po terenie Parku Narodowego, zjazdy z pochodniami. Wybierzemy się tu również do kina lub spędzimy noc pełną dobrej zabawy w jednym z klubów.