Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

37
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt
obiekt, plaża

Ta oferta wymaga samodzielnej odprawy online 24 godz. przed wylotem. Instrukcję, jak to zrobić, otrzymasz po potwierdzeniu rezerwacji.

Hotel

  • Dostęp do Internetu
  • Darmowe Wifi
  • Dla dorosłych
  • Parking
  • Blisko lotniska
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Klimatyzacja
  • Kurort nadmorski
  • Przedszkole
  • Blisko plaży

Atrakcje

  • Spa & Wellness
  • Siłownia / Fitness
  • Basen odkryty
  • Basen kryty
  • Baseny podgrzewane
  • Sporty wodne
  • Nurkowanie
  • Żeglarstwo
  • Rowery
  • Sport
  • Windsurfing

Opis oferty

Region: FuerteventuraBiuro podróży (przedsiębiorca): Click&GoKod oferty: WAK818271

Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Opinie 1

Zablokowanych opinii: 2
Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e‑mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.
Filtrowanie
Ostatnie
Dowolny
Dowolny
Dowolny

Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii

Wyświetlono 1 z 1 opinii

Sortuj po:

Data pobytu - ostatnie
Muccolina
Opinia niezweryfikowana

Luty 2011

·

Singiel

Dodano: 01.03.2011

8.0

Hotel bardzo ładny, pokoje przestronne i dobrze wyposażone, sprzątanie 2 razy dziennie.Niestety wszędzie terakota (na korytarzach i w pokojach) więc słychać każdy krok (to poważny mankament jeśli ktoś jest czuły na odgłosy).Śniadania do 11.00! bardzo urozmaicone, w tym szalony wybór świeżo wyciskanych soków! Obsługa rewelacyjna zarówno w recepcji jak i w barze oraz restauracjach, znają angielski jak i niemiecki.Mankament to to,iż bark restauracji pod gołym niebem (chyba ze względu na wiejące wiatry, nawet w kwietniu dały się we znaki) oraz brak plaży; ten skrawek który jest dostępny trudno nazwać plażą; kilka łóżek i parasoli oraz wulkaniczne skały uniemożliwiające dojście do morza. Poza tym super!

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

static-map-mobilestatic-map-tabletstatic-map-desktop

Atrakcje w okolicy Secrets Bahia Real (ex. Gran Bahia Real)

Plaża Papagayo 15 km w linii prostej od hotelu
Papagayo to rajski zakątek położony na południowym krańcu wyspy. Uznawana jest za jedną z najpiękniejszych plaż Lanzarote. Swoją popularność zawdzięcza krystalicznie czystej, turkusowej wodzie, drobnemu złocistemu piaskowi i otaczających ją monumentalnym klifom. Plaża Papagayo położona jest na obrzeżach kurortu Playa Blanca - spędzając urlop w tej okolicy, warto choć raz odwiedzić to dziewicze miejsce.

Zobacz więcej

Plaża Papagayo

Pogoda

Marzec

18°C
16°C
18°C
12

Przed podróżą

W niektórych regionach Hiszpanii obowiązuje podatek turystyczny, który opłacisz w hotelu. Warto mieć przy sobie gotówkę, ponieważ nie zawsze można opłacić go kartą.

Kwota podatku zależy od regionu, rodzaju noclegu i długości pobytu. Przed podróżą sprawdź aktualne stawki na lokalnych stronach tego kraju lub w biurze podróży.