Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Sorea SNP

Kod oferty: WAK253133
Last minute
Kod oferty: WAK253133
1/10
obiekt, teren hotelu
basen
basen
basen
teren hotelu

Opis oferty

Region: Tatry NiskieOrganizator: OtiumKod oferty: WAK253133

Region

Jasna/NiskieTatry/Słowacja

Atuty

Na narty w butach, basen, Wi-Fi gratis

Położenie

Na wysokości ok. 1100m n.p.m., w Dolinie Demianowskiej, w centrum stacji narciarskiej Biela Pút-Jasna, u stóp Chopoka w Tatrach Niskich na Słowacji. Do centrum miejscowości Liptovský Mikuláš ok. 17km. Lotnisko w Popradzie ok. 70km

Wyciągi narciarskie

Bezpośrednio przy trasach narciarskich, do wyciągu krzesełkowego Biela Put-Jasna ok. 50m, do gondolki Grand-Brhliska ok. 300m

Wyposażenie

Recepcja, restauracja, bar, winda, sala konferencyjna, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis). Wypożyczalnia sprzętu sportowego, szkółka narciarska (za dodatkową opłatą). Hotel posiada 5 pięter

Internet

Tak (Wi-Fi, gratis w wyznaczonych miejscach)

Karty kredytowe

Tak (Visa, Mastercard, Maestro)

Sport i relaks

Nowa strefa Wellness Euphoria z widokiem na góry, wstęp płatny - 2 godziny, ok. 12 euro/os, dzieci do 14 lat i seniorzy powyżej 60 lat - ok. 9,60 euro/os.; basen, jacuzzi, dziecięcy brodzik, sauna. Sala fitness, masaże, zabiegi Spa (dodatkowa opłata). Sala gier i zabaw dla dzieci, bilard (za opłatą) Uwaga! basen z wodami termalnymi w Hotelu Maj w Liptowskim Janie (ok. 26km od Hotelu SNP - 30% zniżki)

Pokoje

(ok. 14-17m2), hotel dysponuje 132 pokojami w tym dwuosobowymi pokojami z możliwością jednej dostawki. Pokoje rodzinne (ok. 25m2) 2+2 przy pełnym wypełnieniu - bez dopłat. Łazienka z WC; TV-Sat, telefon. Część pokoi posiada balkon

Wyżywienie

Śniadania oraz ciepłe kolacje w formie bufetu. Napoje do kolacji dodatkowo płatne

Pieski

Nie

Kolacja wigilijna

W cenie

Kolacja sylwestrowa

W cenie

świadczenia

7 noclegów (6 nocy w terminie 02-08.01.2022), wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) - KL, KR, NNW, OC, sprzętu sportowego i bagażu, opieka słowackiego kontrahenta

Uwaga

Zalecamy zwiększenie ubezpieczenia OC Signal Iduna do kwoty 30 000 euro - 25 zł/os./pobyt

Obowiązkowo płatne na miejscu

Taksa klimatyczna ok. 1 euro/os./dzień

Zakwaterowanie

Przyjazd - od godz. 14.00-19.00, wyjazd - do godz. 10.00

Zniżki (na dostawkach) i dopłaty

Dzieci do 2,9 lat - gratis bez osobnego łóżka i jedzenia, jedno dziecko 3-7,9 lat - 100% zniżki na dostawce ew. na wspólnym łóżku z dwójką rodziców, dzieci w wieku 3-14,9 lat - 50% zniżki na dostawce (30% zniżki na normalnym łóżku - pokoje na zapytanie), od 15 lat - 20% zniżki na dostawce. Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania, dopłata - 280 zł/tydzień (na zapytanie). Dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji 2,66%, dopłata do kosztów rezygnacji uwzględniająca "klauzulę nr 2 - Covid 19", zwyżka 50% - koszt 3,99% imprezy, (kod RG2). Dopłata do kosztów rezygnacji będącej następstwem chorób przewlekłych ubezpieczonego, osób bliskich lub współuczestnika podróży CP + 50% i inne warianty, dostępne w procesie rezerwacji.

Ubezpieczenie - uwaga/ważne/zmiana

Z dniem 29 września 2021 obowiązują nowe warunki ubezpieczenia dla wszystkich nowych rezerwacji dokonanych od tej daty. Ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże Europa Super (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) KL, KR, NNW, OC, sprzętu sportowego i bagażu, wg następujących stawek; KL- 30.000 EUR, NNW - 15.000 PLN, NWS - 15.000 PLN, OC - 30.000 EUR.

W dniu rezerwacji istnieje możliwość dokupienia dobrowolnie wariantu z KW (koszty kwarantanny do 1000 EUR) w kwocie 25 zł/pobyt/os. oraz Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy wg następujących stawek;

A/ koszty rezygnacji RG (w tym z powodu Covid19 do kwoty 34.000 PLN, składka - 2,95% kosztów imprezy. Koszty rezygnacji i przerwania imprezy RG + RGS (ryzyko przerwania imprezy) - składka 4,50 % ceny imprezy

B/ koszty rezygnacji RG (plus CP - choroby przewlekłe) w powodu Covid19 do kwoty 34.000 PLN, składka - 4,43% kosztów imprezy. Koszty rezygnacji i przerwania imprezy RG + CP + RGS (ryzyko przerwania imprezy) - składka 6,76% ceny imprezy

C/ koszty rezygnacji, (plus CP - choroby przewlekłe) + CQ kwarantanna, w powodu Covid19 do kwoty 34.000 PLN, RG+CP+CQ - 6,79%, koszty rezygnacji i przerwania imprezy RG+CP+RGS+CQ - 10,35% ceny imprezy.

W ramach ubezpieczenie dodatkowo Uczestnik ma następujące ryzyka. Karnet narciarski do 300 EUR, wynajem sprzętu narciarskiego do kwoty 20 EUR/dzień max 10 dni, zakwaterowanie w przypadku zejścia lawiny do kwoty 150 EUR, zamkniecie wyciągów narciarskich - 20 EUR/dzień - max do 5 dni, zamknięcie kąpielisk morskich - 20 EUR/dzień max 5 dni.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
19.12.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
26.12.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub
7.2
Aga
Hotel tuż przy wyciągu i to jest głównym plusem hotelu. Ogólnie hotel po remoncie lecz pokoje małe. Ja byłam w pokoju 2 os. z dzieckiem, było ciasno, gdy wstawili 3 łózko. Jedzenie dobre lecz po słowacku :) ... ale po nartach pożera się wszystko i dobrze, że ktoś podaje ) Do Tatralandii troszkę daleko, ale z pewnością trzeba zaliczyć. Stoki narciarskie - dla rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie coś dla siebie... Syn przez 3 sezony trenował i poprawiał tam swoje umiejetności. Jako 3 latek zaczynał. Szkółki sa ok. Trasy naśnieżane, więc warunki w gru-sty-lut są dobre. W innych miesiącach nie byliśmy. Polecamy lecz dla osób nastawionych na narty z dziećmi. Dla zaawansowanych bez dzieci polecałabym juz inne miejsca.
6.8
Emilia Lutomska
Hotel deklaruje promocje, których nie dotrzymuje warunków. Ze znajomymi chcielismy skorzystac z promocji 7/6 i 3/3. Aby dokonac rezerwacji hotel wymagał wpłaty 80% kosztów pobytu tydzień przed pobytem - by mógł kupić skipassy. Gdy dojechalismy okazało się że hotel "z powodu technicznych trudności" żadnych skipassów nie kupił. Uprzejma pani z marketingu wytłumaczyła że w związku z tym dadzą nam zniżkę na skipass i na pobyt i ze nie zapłacimy więcej niż było to ustalone przy rezerwacji. Na skipass faktycznie dostaliśmy zniżke, ale przy rozliczeniu kosztów noclegu okazało się ze zapłaciliśmy wiecej niż było to umówione. Dlatego radzę: żadnych zaliczek i podchodzcie z ostrożnością do oferowanych promocji.

Mapa

Pogoda

1°C
-7°C
2

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Wszyscy wjeżdżający do Republiki Słowackiej (za wyjątkiem m. in. osób przejeżdżających tranzytem oraz osób poniżej 12 roku życia) są zobowiązane do dokonania uprzedniej rejestracji formularza e-hranica zobacz więcej, oraz do posiadania podczas wjazdu i w trakcie pobytu na jej terytorium potwierdzenia dokonania tej rejestracji, dodatkowo osoby przybywające drogą powietrzną muszą wypełnić formularz PLF zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów poza regionami Čadca, Tvrdošín, Stará Ľubovňa, Bardejov, Stropkov, Svidník, Sabinov, Kysucké Nové Mesto, Levoča, Michalovce.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje, o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów poza regionami Čadca, Tvrdošín, Stará Ľubovňa, Bardejov, Stropkov, Svidník, Sabinov, Kysucké Nové Mesto, Levoča, Michalovce.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje w przypadku przyjęcia co najmniej jednej dawki szczepionki, w przypadku nie przyjęcia żadnej należy poddać się 14 dniowej samoizolacji, można ją skrócić otrzymując negatywny wynik testu PCR wykonany 5 dnia izolacji.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów poza regionami Čadca, Tvrdošín, Stará Ľubovňa, Bardejov, Stropkov, Svidník, Sabinov, Kysucké Nové Mesto, Levoča, Michalovce.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku i 2 miesiąca życia podróżujących z rodzicami zaszczepionymi lub ozdrowieńcami. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów poza regionami Čadca, Tvrdošín, Stará Ľubovňa, Bardejov, Stropkov, Svidník, Sabinov, Kysucké Nové Mesto, Levoča, Michalovce.
Test: tak PCR, na 72 godziny przed wylotem lub 24 godziny przed wylotem antygenowy, potwierdzony unijnym certyfikatem COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: Tak, należy poddać się 10 dniowej samoizolacji. można ją skrócić otrzymując negatywny wynik testu PCR wykonany 5 dnia izolacji
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Słowackiej jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej.
Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

Przewodnik

Opis obiektu

Niskie Tatry to piękne, rozłożyste pasmo górskie położone w samym sercu Słowacji, na południe od Wysokich Tatr. Góry te rozciągają się od Popradu do Bańskiej Bystrzycy, ich piękno wraz z malowniczą Dolina Demanowską możemy podziwiać z najwyższego szczytu Chopoka (2024 m n.p.m.).

Cały region posiada wspaniale rozwiniętą infrastrukturę narciarską. Mnóstwo świetnie przygotowanych i sztucznie naśnieżanych tras zjazdowych, kryte baseny, lodowiska, liczne kawiarnie, restauracje doskonale uzupełniają naturalne walory tej części Tatr. Tereny narciarskie: 800 - 2024 m n.p.m.

Apres ski

Urlop w Tatrach Niskich to oprócz znakomitej zabawy na śniegu także gwarancja aktywnego wypoczynku i moc atrakcji po odpięciu nart. Doskonała zabawa czeka nas również w osławionym aquaparku "Tatralandia" w Liptowskim Mikulaszu. Dzieci będą mogły doskonalić lub dopiero zaczynać swoją przygodę z nartami w jednej ze szkółek narciarskich, na pewno ucieszy je także możliwość uczestnictwa w kuligu. Dorośli natomiast skorzystają z bogatej oferty restauracji, knajpek i chat góralskich, w których przy dobrej muzyce i smacznym jedzeniu spędzą miły wieczór. A jeżeli zamarzy się nam chwila relaksu - możemy skorzystać z sauny, basenu lub z usług centrum fitness.

Snowaprki

Tatry Niskie to doskonały pomysł na zimowy urlop dla wszystkich amatorów podniebnych akrobacji i, trików, muld i skoczni. Znajduje się tu najstarszy słowacki snowpark - Snowpark Jasna. Aby spełnić rosnące wymagania klientów zainwestowano w nowoczesny system zaśnieżania na aż 1500-metrowym odcinku. Strefa Fun Zone z trasami, boksami i skoczniami to propozycja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. A straight boxy, small jumpy, street down?y, flat boxy i kickery to tylko niektóre z atrakcji.

Mapa tras