Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

27
sport i rekreacja
basen
basen
SPA, sauna
teren hotelu

6.6

2 opinie

Opis oferty

Region: Tatry NiskieBiuro podróży (przedsiębiorca): OtiumKod oferty: WAK253133

Wyciągi

Orczykowe23
Krzesełkowe8
Gondolowe1

Trasy

Łatwe16 km
Średnie23 km
Trudne8 km

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Opinie 2

Zablokowanych opinii: 1
Emilia
Użytkownik Wakacje.pl
Styczeń 2010
Dodano: 19.01.2010

6.2

Hotel deklaruje promocje, których nie dotrzymuje warunków. Ze znajomymi chcielismy skorzystac z promocji 7/6 i 3/3. Aby dokonac rezerwacji hotel wymagał wpłaty 80% kosztów pobytu tydzień przed pobytem - by mógł kupić skipassy. Gdy dojechalismy okazało się że hotel "z powodu technicznych trudności" żadnych skipassów nie kupił. Uprzejma pani z marketingu wytłumaczyła że w związku z tym dadzą nam zniżkę na skipass i na pobyt i ze nie zapłacimy więcej niż było to ustalone przy rezerwacji. Na skipass faktycznie dostaliśmy zniżke, ale przy rozliczeniu kosztów noclegu okazało się ze zapłaciliśmy wiecej niż było to umówione. Dlatego radzę: żadnych zaliczek i podchodzcie z ostrożnością do oferowanych promocji.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Pogoda

18°C
9°C
16

Przed podróżą

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Słowackiej jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej.
Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

Przewodnik

Opis obiektu

Niskie Tatry to piękne, rozłożyste pasmo górskie położone w samym sercu Słowacji, na południe od Wysokich Tatr. Góry te rozciągają się od Popradu do Bańskiej Bystrzycy, ich piękno wraz z malowniczą Dolina Demanowską możemy podziwiać z najwyższego szczytu Chopoka (2024 m n.p.m.).

Cały region posiada wspaniale rozwiniętą infrastrukturę narciarską. Mnóstwo świetnie przygotowanych i sztucznie naśnieżanych tras zjazdowych, kryte baseny, lodowiska, liczne kawiarnie, restauracje doskonale uzupełniają naturalne walory tej części Tatr. Tereny narciarskie: 800 - 2024 m n.p.m.

apres ski

Urlop w Tatrach Niskich to oprócz znakomitej zabawy na śniegu także gwarancja aktywnego wypoczynku i moc atrakcji po odpięciu nart. Doskonała zabawa czeka nas również w osławionym aquaparku "Tatralandia" w Liptowskim Mikulaszu. Dzieci będą mogły doskonalić lub dopiero zaczynać swoją przygodę z nartami w jednej ze szkółek narciarskich, na pewno ucieszy je także możliwość uczestnictwa w kuligu. Dorośli natomiast skorzystają z bogatej oferty restauracji, knajpek i chat góralskich, w których przy dobrej muzyce i smacznym jedzeniu spędzą miły wieczór. A jeżeli zamarzy się nam chwila relaksu - możemy skorzystać z sauny, basenu lub z usług centrum fitness.

snowaprki

Tatry Niskie to doskonały pomysł na zimowy urlop dla wszystkich amatorów podniebnych akrobacji i, trików, muld i skoczni. Znajduje się tu najstarszy słowacki snowpark - Snowpark Jasna. Aby spełnić rosnące wymagania klientów zainwestowano w nowoczesny system zaśnieżania na aż 1500-metrowym odcinku. Strefa Fun Zone z trasami, boksami i skoczniami to propozycja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. A straight boxy, small jumpy, street down?y, flat boxy i kickery to tylko niektóre z atrakcji.

Ceny skipassów

Dni
Wysoki sezon
Niski sezon
6
Dorośli 185
Dzieci 148
Dorośli 148
Dzieci 130

Mapa tras

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź