Bellevue Wengen

Kod oferty: WAK577363
Kod oferty: WAK577363

Promocja

SnowTrex - NARTY 2021/2022Zmiana rezerwacji GRATIS (do 6 tyg. przed wyjazdem możesz zmienić hotel lub termin przy zachowaniu długości pobytu i liczby uczestników). Bezpłatna anulacja rezerwacji do 5 dni od daty jej założenia jeśli do wyjazdu pozostało więcej niż 6 tygodni.

Opis oferty

Region: Alpy BerneńskieOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK577363

Miasto

Wengen

Kraj

Szwajcaria

Położenie

Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Bellevue Wengen znajduje się ok. 500m od terenu narciarskiego i centrum miejscowości Wengen. Do dworca w Wengen jest ok. 600m.

Wengen jest miejscowością pozbawioną ruchu kołowego i dlatego z Lauterbrunnen można tutaj dotrzeć pociągiem (ok. 20m). Samochód można pozostawić w ogólnodostępnym garażu w Lauterbrunnen (za opłatą, wg info. na miejscu). Z dworca w Wengen goście mogą dotrzeć do obiektu bezpłatnym hotelowym transferem (dostępny w dzień przyjazdu i powrotu, konieczność wcześniejszego zgłoszenia). Alternatywnie mogą Państwo dotrzeć do hotelu na piechotę w kilka minut (ok. 600m).

Wyposażenie

Rodzinnie prowadzony hotel posiada recepcję z windą, Wi-Fi, pokój śniadaniowy i wypoczynkowy, restaurację, bar i przechowalnię nart w piwnicy. Goście obiektu mogą dodatkowo bezpłatnie korzystać ze schowka na narty przy gondoli (wg info. na miejscu). Ogrzewane jacuzzi na zewnątrz z widokiem na góry zachęca do odprężenia po długim dniu na stoku.

Wyżywienie

W cenie wyjazdu zawarte są śniadania w formie bufetu i 3-daniowe menu na kolację.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z jacuzzi na zewnątrzTransfer z/do dworca (wg opisu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu

Miejsca parkingowe w Lauterbrunn (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 4,30 CHF za osob./noc

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (15,- CHF /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Wengen jest ośrodkiem wyłączonym z ruchu kołowego, dojazd od strony Lauterbrunnen możliwy jest wyłącznie pociągiem. Dzieci do 5 roku życia włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż w towarzystwie osoby dorosłej jeżdżą gratis. Jeżeli dziecko jeździ samodzielnie (np. na kursie) należy na miejscu wykupić karnet narciarski. Dalsze informacje w kasie wyciągu. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/wc (od północy), hb

Pokoje z podwójnym łóżkiem, telefonem, radiem i sejfem

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/wc (od południa), hb

Pokoje z podwójnym łóżkiem, telefonem, radiem i sejfem

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (od północy), hb

Pokoje z podwójnym łóżkiem, dostawką, telefonem, radiem i sejfem

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (od południa), hb

Pokoje z podwójnym łóżkiem, dostawką, telefonem, radiem i sejfem

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Wengen (bezpośrednio w miejscowości), Lauterbrunnen (ok. 5km), Interlaken (ok. 15km)Przelot: Bern-Belp (ok. 60km), Zürich (ok. 145km), Basel (ok. 170km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski grindelwald/first & kleine scheidegg/männlichen

Maks. wysokość: 2500mMin. wysokość: 944mWys. miejscowość: 1274mWyciągi łącznie: 38Orczyki: 17Krzesełka: 13Gondole: 8Trasy łącznie: 151kmTrasy zielone/niebieskie: 63kmTrasy czerwone: 67kmTrasy czarne: 21km

Region narciarski jungfrau region

Maks. wysokość: 2970mMin. wysokość: 796mWyciągi łącznie: 58Orczyki: 20Krzesełka: 20Gondole: 18Trasy łącznie: 206kmTrasy zielone/niebieskie: 67kmTrasy czerwone: 107kmTrasy czarne: 32kmTrasy do skialpinizmu: 4km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
22.12.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
26.12.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

3°C
-2°C
2

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Elektroniczny formularz wjazdowy. Zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR najwcześniej na 72 godziny przed wylotem lub 48 godzin przed wylotem antygenowy. Osoby podróżujące prywatnymi samochodami nie muszą posiadać testu. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu turystycznego do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

Oprócz takich ośrodków jak Gstaad czy Interlaken, do regionu należą 3 główne stacje narciarskie: Grindelwald, Wengen i Murren. Grindelwald jest jedyną miejscowością w regionie do której można dojechać samochodem. Połączenie z Wengen i Murren zapewnia górska linia kolejowa, którą przejazd dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno dla narciarzy jak i dla amatorów zimowej opalenizny.

W niewielkiej odległości od Interlaken w cieniu szczytów Eiger, Monch i Jungfrau rozciągają się tereny narciarskie z blisko 200 km tras zjazdowych. Połączone systemem wyciągów, kolejek, linii kolejowej i tras zapewniają dostateczną zjazdów narciarzom o różnym stopniu zaawansowania.

Na amatorów przygód czekają: narciarstwo, spływ kajakiem, pontonem, bungee jumping, wspinaczka wysokogórska, kajakowanie, jazda rowerem i wiele innych atrakcji.

Region zachodnich Alp cieszy się dużą popularnością wśród turystów, zarówno tych spragnionych zimowych szaleństw jak i letnich wędrówek.