Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
21
basen
bungalowy
pokój
pokój
pokój

Opis oferty

Region: ZanzibarBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK674534
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielPara
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - ListopadGrudzień - Luty
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 4 z opinii
Bogusław
Klient Wakacje.pl
Marzec 2023 ·

Para

Dodano: 27.03.2023
9.4
Bardzo pięknie położony . Nad samym oceanem. Piękny ogród pełen ptaków i motyli. Bardzo czysto. Personel znakomity i wiecznie uśmiechnięty. W pobliżu maleńkie sklepiki z pamiątkami po niewygórowanych cenach. W niewielkiej odległości sklepik monopolowy. Cen nie znam bo nic nie kupowaliśmy. Blisko do przystanku autobusów do Stone Town.
ZaletyObsługa : recepcja działa sprawnie. Pokoje sprzątane regularnie i codziennie. Cały obiekt utrzymany w czystości. Świetni pracownicy obsługujący restaurację jak i ci dbający o ogród i leżaki. Ciepły i dość spory basen. Położenie przy oceanie. Bezpłatny dostęp do internetu.
WadyRecepcja : przy wszelkich dodatkowych opłatach po lepiej mieć wyliczoną gotówkę. Inaczej o zwrot reszty trzeba się upomnieć. Posiłki bez rewelacji ale to rzecz gustu. Kawa smakuje tragicznie - jakaś lura bez smaku. Korzystanie z plaży i uroków oceanu dość ograniczone ze względu na bardzo duże pływy. Co ma z kolei swój plus, gdyż przy odpływie można oglądać plantacje alg i kolorowe rozgwiazdy.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
Michał
Klient Wakacje.pl
Grudzień 2022 ·

Para

Dodano: 20.12.2022
9.4
Hotel na mega poziomie. Obsługa uprzejma, pomocna, brak słów. Czysto. Klimatyzacja działa. Nie trzeba wychodzić z hotelu przez tydzień. Wszystko jest na miejscu.
ZaletyCzystość. Jedzenie. Obsługa.
WadyAll inclusive to nieporozumienie. Zero dodatków, za wszystko trzeba płacić.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
3
0

Karolina
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 01.01.2023
10
+5
To był najlepszy hotel w jakim byliśmy. Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim bardzo smaczne posiłki (nigdzie nie jedliśmy tak dobrego jedzenia), ogród (wszędzie pełno kwiatów i ptaków), obsługa oraz poziom dbania o czystość na terenie całego hotelu. Cały hotel otoczony jest pięknymi, wysokimi palmami. Pokoje z balkonem, ładne, czyste i codziennie sprzątane. Bardzo miła i pomocna obsługa :) Oprócz tego w hotelu codziennie były prowadzone ciekawe animacje oraz aqua aerobik. Na terenie hotelu jest także plac zabaw dla dzieci, siłownia, boisko do siatkówki oraz pare gier (typu rzutki czy tzw. Boule). Hotel oferuje także wycieczki oraz SPA. Moim zdaniem hotel godny polecenia, który oceniłabym 10/10 :)
Zalety- przepyszne jedzenie - duży ogród - czystość - obsługa - duże pokoje - ciekawe animacje - bezpłatne WIFI i sejf (w ofercie podane, że płatne)
WadyJedyną małą wadą mogą być wodorosty wyrzucane na brzeg przez ocean, natomiast te także są sprzątane.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
7
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Halina
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2018 ·

Singiel

Dodano: 12.09.2018
9.0
Pobyt w hotelu przebiegał bezproblemowo. Dobra obsługa, bardzo smaczne posiłki i duży ich wybór. Położenie w ogrodzie, przy plaży piękne palmy. Po przyjeździe do hotelu pierwsze co usłyszeliśmy to śpiew ptaków.
ZaletyPołożenie w pięknym ogrodzie, bezpośrednio przy plaży, świetne posiłki, spokój i cisza sprzyjające wypoczynkowi, b. dobra informacja w recepcji.
WadyIstotnych brak. Może tylko to, że w pokojach przydałoby się malowanie (nie oznacza to, że jest brudno).
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
6
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Mapa

Rezerwat przyrody Jozani Forest 17 km w linii prostej od hotelu
Zanzibar to przede wszystkim egzotyczne gatunki zwierząt i roślin. Wszystkie je poznamy w rezerwacie przyrody Jozani Forest (największym leśnym obszarze na Zanzibarze). Czekają tu na nas wyjątkowe gatunki ptaków, monstrualne baobaby i fikusy. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy małpę Red Colobus (żyjącą wyłącznie na Zanzibarze).

Zobacz więcej

Rezerwat przyrody Jozani Forest
Zanzibar Butterfly Centre 21 km w linii prostej od hotelu
Niedaleko Parku Jozani Forest znajduje się bardzo wyjątkowe miejsce na zanzibarskiej mapie - to Zanzibar Butterfly Centre, w którym spotkamy prawie 50 wyjątkowych gatunków motyli. Możliwość spotkania ich wszystkich z bardzo bliska będzie niezapomnianym doświadczeniem (szczególnie dla najmłodszych). Motylarium to jednocześnie ogromna hodowla prowadzona przez lokalnych farmerów i bardzo ważny element lokalnej gospodarki.

Zobacz więcej

Zanzibar Butterfly Centre
Zanzibarskie zoo 22 km w linii prostej od hotelu
Będąc na Zanzibarze koniecznie odwiedźmy zoo. Wycieczka będzie wspaniałą atrakcją dla najmłodszych - będą mogli dotknąć i pogłaskać zebrę i inne egzotyczne gatunki zwierząt, których nigdy nie zobaczą w żadnym innym miejscu na świecie. Bardzo lubianą przez dzieci atrakcją zoo jest przejażdżka na grzbiecie wielbłąda. Wizyta w zanzibarskim zoo to nie tylko zabawa - przede wszystkim to wyjątkowa lekcja przyrody przeprowadzona w atrakcyjny i bardzo lubiany przez dzieci sposób (przez zabawę do nauki), która na długo zapadnie w pamięci.

Zobacz więcej

Zanzibarskie zoo
Stone Town 27 km w linii prostej od hotelu
Stone Town to najstarsza dzielnica Zanzibaru, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na jej uliczkach zetkniemy się z mieszanką kultury arabskiej, afrykańskiej i indyjskiej. Koniecznie zwiedźmy: Pałac Cudów, Pałac Sułtana, dawny targ niewolników, stary fort oraz ruiny Pałacu Bargasha. Jeżeli chcemy zabrać ze sobą do domu upominek z Zanzibaru to Stone Town jest idealnym miejscem na takie zakupy.

Zobacz więcej

Stone Town
Prison Island (Więzienna Wyspa) 29 km w linii prostej od hotelu
Prison Island (Więzienna Wyspa) to bardzo popularna atrakcja Zanzibaru. Jak sama nazwa wskazuje na wyspie było niegdyś więzienie, obecnie pozostały już po nim tylko mury. Nie dlatego jednak tak tłumnie przybywają tu turyści. Największą atrakcją wyspy są zamieszkujące ją gigantyczne żółwie sprowadzone z Seszeli w XIX w. Niektóre z nich osiągają wagę 400 kg i dożywają wieku 250 lat.

Zobacz więcej

Prison Island (Więzienna Wyspa)

Pogoda

27°C
24°C
27°C
12

Przed podróżą

Wymagane jest szczepienie przeciwko żółtej febrze od cudzoziemców podróżujących z /przez kraje endemiczne. Zdecydowanie zalecana jest profilaktyka antymalaryczna oraz szczepienie przeciw żółtaczce zakaźnej. Rekomendowane jest także używanie wody przegotowanej (także do mycia zębów) oraz kupowanie wody i napojów butelkowanych.
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz online na 24 godziny przed przylotem. Wygenerowany kod należy pokazać władzom na lotnisku w Tanzanii zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie o ile podróżujący przedstawi certyfikat z kodem QR, poświadczający przyjęcie pełnego cyklu szczepień.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR, maksymalnie na 72 godziny przed przylotem do Tanzanii.

Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego maksymalnie na 72 godzin przed wylotem. Należy zabrać ze sobą wynik testu w formie papierowej lub elektronicznej w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR, maksymalnie na 72 godziny przed przylotem do Tanzanii.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od chwili planowanego zakończenia pobytu w Tanzanii, dotyczy to także paszportów tymczasowych.

Obywatele Polski muszą posiadać wizę aby przekroczyć granicę i przebywać w Tanzanii. Wizę można uzyskać na głównych przejściach granicznych (w tym na lotnisku na Zanzibarze, na lotnisku w Dar es Salaam i na lotnisku Kilimandżaro) oraz przez Internet- zobacz więcej.

Koszt wizy turystycznej jednokrotnego wjazdu uzyskanej na przejściu granicznym i ważnej przez 90 dni to 50 USD. Na przejściach granicznych nie można uzyskać wizy wielokrotnego wjazdu.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.